Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 09:20


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 317 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: marturiile - cadouri pentru invitati
MesajScris: 06 Mar 2006, 17:14 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

Eu zic sa te bucuri cat mai poti. :devil:
Am fost rautacioasa, recunosc...:~* Dar spre exemplu, eu nu pot sa misc un deget fara acordul maica-mii si al soacra-mii. Innebunesc. :wacko: Oricum ai lua-o tot nu e bine..Nu cred sincer sa existe o cale de mijloc :(


pe mine ma seaca uneori si ai mei si ai lui ca nu prea se baga. sa-i vezi pe nasi ce implicati sunt, zici ca sunt copilul lor... si nu ma refer la faptul ca se impun, catusi de putin, dar mereu mai vin cu o idee, se intereseaza, nu se plictisesc cand le vorbesc de nunta... ca ai mei am impresia ca se plictisesc uneori :((. bine, pe de o parte prefer asa decat sa se fi certat maica-mea cu soacra-mea sau cu nasa... etc. dar ai mei au 2 fete si eu sunt prima care se marita... si cea mai mica... n-a mai fost o nunta in familie din '97, ai zice ca ar trebui sa se agite mai tare, nu?
in fine... mergem inainte... vedem noi. dar tare mi-e ca, rea de gura cum sunt, le-oi zice vreo doua la toate cand s-o mai apropia nunta si emotiile si stresul va fi mai mare si nu voi mai putea sa ma abtin, cum mai fac acum... :mellow: le bat cap in cap pe toate!!! :devil: :,


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marturiile - cadouri pentru invitati
MesajScris: 06 Mar 2006, 18:11 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Citat:


Nici nu mi-am luat materialele:D
Da oricum o sa le faca mama si domnisoarele de onoare, cea mai mare parte dintre ele:wok:


si eu cred ca tot pe bomboane o sa merg. impachetate in tul si cu o fundita draguta. dar mai pe la vara ma apuc de ele


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marturiile - cadouri pentru invitati
MesajScris: 06 Mar 2006, 19:43 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
si eu confectionez marturiile singura am pus la instrumente poza cu materialele din care le fac si cu o marturie facuta de mine mi-ar place sa mi spuneti parerea voastra.....:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marturiile - cadouri pentru invitati
MesajScris: 06 Mar 2006, 20:02 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:
De unde ai luat Organza si trandafirii?
Cercurile alea erau de mai multe marimi?
Super iti iese. Ai primit aprobare sa le faci pe toate asa?:lips::wok:

pai este organza nu erau mai mari doar asa dar erau si roz si costa fff putin 120.ooo 100buc si trandafirii sunt artificiali si costa 1.000 lei buc. cam 140.000/pachet.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: marturiile - cadouri pentru invitati
MesajScris: 07 Mar 2006, 13:08 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
Citat:


De unde?

pai aici e un pic dificil ambele sunt de la acelasi "magazin" din niro langa europa daca ai vreodata drum pe acolo cum intri pe poarta aceea cu 2 lei la intrare mergi pe una din acele alei lungi pana spre dragonul rosu la un moment dat or sa-ti iasa in cale niste locuri cu tot felul de floricele trandafirasi de tot felul si mai mari si cu niste flori artificiale dupa asta tre sa te ghidezi este spre dragon stiu ca e ca acul in carul cu fan pt ca e:-`greu de gasit dar daca ai drum vreodata....de ce nu..


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 317 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România