Ultima vizită a fost: Acum este 16 Iun 2024, 09:31


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 15 Feb 2006, 19:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

:wacko: Mmmm! Mi se pare cam bagacioasa soacra ta! Frumos ca vrea sa va ajute, dar mi se pare la fel de frumos si corect sa va ceara parerea inainte de a achizitiona ceva. Si mai ales ceva important (desi cam tot e important) ca restaurantul sau hainele. Mai ales hainele unde sa fim seriosi, ca mai rarut avem aceleasi gusturi cu ai nostrii! Bine macar ca v-a placut restaurantul. Dar raman tot la parerea ca nu procedeaza corect!


Soacra mea.....ne-a adus din Italia un prosop superb ..de legat la gat mirilor cand intra in restaurant.....a fost un gest super...e o scumpa!:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 16 Feb 2006, 00:51 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Soacra mea.....ne-a adus din Italia un prosop superb ..de legat la gat mirilor cand intra in restaurant.....a fost un gest super...e o scumpa!:love:


soacrele...soacrele...

oricum soacra mea e cea mai cea...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 16 Feb 2006, 14:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

soacrele...soacrele...

oricum soacra mea e cea mai cea...:)


Hihihi......ne batem pe soacre!! Stii ce ma gandesc? Sa nu se schimbe dupa nunta!!:(( Ar fi nasol!!:-`:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 16 Feb 2006, 15:02 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Hihihi......ne batem pe soacre!! Stii ce ma gandesc? Sa nu se schimbe dupa nunta!!:(( Ar fi nasol!!:-`:(



nu cred sa se intample...adica de ce? daca de 3 ani ma accepta ce sa fie dupa? sa nu-i placa cum gatesc sau cum imi aranjez casa? sau cum il ingrijesc pe fiul ei?
nu-mi fac probleme pentru asta...oricum o sa fie cum vreau eu..90% si 10% cum vrea Marius...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 16 Feb 2006, 19:47 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Hihihihihi;)Nu cred ca se poate mai rau, sincera sa fiu :~*


:blink::ermm:..sa ne fereasca D-zeu...am zis si eu..:ermm::blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 17 Feb 2006, 00:54 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

:wacko: Mmmm! De la dragoste la ura nu e decat un pas! Un om nu-l poti cunoaste intr-o viata! Eu cred ca extrem de rar nu exista discutii! Mai devreme sau mai tarziu......:((! Oamenii sunt fatarnici. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, insa sunt multe persoane care sunt zambitoare, si defapt mocnesc pe dinauntru! E suficient o scanteie si.....bum! Relatiile nu mai sunt asa cum erau! Din pacate :(! Dar sper sa nu fie cazul nici uneia dintre voi! Oricum, precautia si diplomatia sunt celel mai bune solutii!:rolleyes:



stiu ca nu se stie niciodata...dar eu sunt optimista...si atata timp cat nu dau motive nimanui....n-au ce sa aiba cu mine...desi,sustin in continuare ca n-am de ce sa ma tem...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 17 Feb 2006, 02:46 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
asa e , mady! stii care e faza ca mai mult ne agitam noi miresele, ca partenerii nu prea cred ca sunt asa constiinciosi ca noi. uite ma uit la al meu sta relaxat nu are nici o treaba. zice ca prea ma stresez. dar de la un timp a inceput sa se implice si el in stresul meu.:lol:

Daca se implica ar trebui sa se implice din tot sufletul si sa fie de ajutor, nu sa inceapa ca aia nu-i place, ca aia nu e buna dar sa vina el cu pareri ... iok ... atunci ti-ai dori sa nu se fi implicat deloc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 17 Feb 2006, 14:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Aici ai dreptate...uite al meu nu s-a stresat de loc pana acum doua zile cand am ales eu modelul pentru verighete...si cand le-a vazut a inceput ca "da ailalta e mai draguta, ca asta nu e chiar asa cum vreau"...si asta m-a enervat cumplit...cand il rugam sa alerge cu mine prin magazine zicea ca "nu, draga mergi tu si alege ce vrei tu ca eu nu ma bag" ):(


Poate ca era intr-o dispozitie buna..d-aia si-a dat cu parerea! Voia si el sa fie bagat putin in seama! :~*:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 17 Feb 2006, 16:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

si eu m-am stresat cu verighetele, dar am fost mai diplomata, pt ca el sta tot timpul pe calculator am scos un catalog si el a ales de acolo, am dat comanda si au iesit foarte frumoase.
gaby



Deja le-ai facut?? (X)(?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 17 Feb 2006, 20:46 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Poate ca era intr-o dispozitie buna..d-aia si-a dat cu parerea! Voia si el sa fie bagat putin in seama! :~*:~*

De obicei le place sa se complaca si sa lase toate treaba pentru altcineva numai ca atunci cand este si interesul lor la mijloc deja incep sa reactioneze si sa aiba propiile opinii.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine plateste, Ce plateste!?
MesajScris: 17 Feb 2006, 20:47 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
si eu m-am stresat cu verighetele, dar am fost mai diplomata, pt ca el sta tot timpul pe calculator am scos un catalog si el a ales de acolo, am dat comanda si au iesit foarte frumoase.
gaby

Daca sunt gata nu vrei sa ne minunam si noi de "pretioasele" voastre ... adica vrem sa le vedem. :lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 278 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România