Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 14:27


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 340 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 25 Feb 2006, 21:13 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
Citat:
Si la mine tot nr asta.Si din acelasi motiv.Localul o sa fie sigur mic,intim si cald.Si vrem ca si invitaii sa fie numai cei care ne sunt aproape de suflet.Totusi imi fac griji:chiar daca sunt putini,nu s-ar putea sa raman cu si mai putini?Daca sunt ocupati si ma trezesc cu 20 de persoane si eu am aranjat pt 100:gun:(X)?Brrr...nasol!Mai bine nu ma mai gandesc la prostii de genul asta!




si la noi la fel cu localul: select, intim si elegant. incap cam 100 pers,chiar s mai multi, cu putin efort, dar la noi chiar nu e cazul. deci nu trebuie sa platesc neaparat 100 de meniuri ca peste tot pe unde am fost. si noi vom fi cam 100. maximum:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 25 Feb 2006, 22:20 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
Citat:
EU CRED CA O SA AM VREO 350...........
NU CA AS VREA EU SA VINA TOTI DAR CUM SPUNEATI SI VOI CUNOSTINTELE LU MAMA, TATA, FRATELE SI PE DEASUPRA ASA E OBICEIUL LA VIITORUL MEU SOTIOR ACASA.
ORICUM NUNTILE DE 100 DE PERSOANE MI SE PAR PREA MICI...





nuntile cu 100 de pers mi se par niste nunti lejere si intime cu o atmosfera calda. nunta prietenei mele a fost de aprox 250 invitati... si a fost cam brambureala... iar ea era disperata, nu mai facea fata... a fost o nunta tare obositoare pentru ea. si la mese a fost o amestecatura... doar sa le pui numele fiecarei familii pe mese. asa a fost la nunta verisoarei mele si a iesit totul ok. oricum, avand multi invitati, salonul a fost mare si nu prea a fost atmosfera aia intima generata de o nunta mai restransa...eu asa zic... dar, stiti cum se zice: 'nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie':wok:important este sa ne simtim bine, si multi si putini...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cati invitati aveti la nunta?
MesajScris: 27 Feb 2006, 19:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:




nuntile cu 100 de pers mi se par niste nunti lejere si intime cu o atmosfera calda. nunta prietenei mele a fost de aprox 250 invitati... si a fost cam brambureala... iar ea era disperata, nu mai facea fata... a fost o nunta tare obositoare pentru ea. si la mese a fost o amestecatura... doar sa le pui numele fiecarei familii pe mese. asa a fost la nunta verisoarei mele si a iesit totul ok. oricum, avand multi invitati, salonul a fost mare si nu prea a fost atmosfera aia intima generata de o nunta mai restransa...eu asa zic... dar, stiti cum se zice: 'nu-i frumos ce-i frumos, e frumos ce-mi place mie':wok:important este sa ne simtim bine, si multi si putini...
:wok::ok::lol::~*O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 340 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România