Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:54


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 11 Oct 2006, 22:15 
Veteran

Membru din: 30 Iun 2006, 19:20
Mesaje: 475
Nu am un raspuns avizat.Adica nu stiu nimic in acest sens. Insa, imi exprim si eu o parere: la stilul nostru, al romanilor, cu siguranta va mai trece mult timp pana vom aplica si ne vom comforma legilor europene. Nu ne permite ADN-ul...:njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 11 Oct 2006, 22:18 
Veteran

Membru din: 30 Iun 2006, 19:20
Mesaje: 475
S-ar putea sa fie nevoie de vreo autorzatie de la primarie: asa cum e cazul pt artificii. eu zic sa nu-ti faci griji deocamdata, nu se aplica totul de la 1 ianuarie 2007. mai dureaza.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 11 Oct 2006, 22:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Buna fetelor.Stie careva regulile pentru petreceri de cand vom intra in U.E.?
Eu am vorbit cu un fotograf si organizator de nunti care mi-a zis ca incepand cu anul 2007 ,adica odata cu intrarea in UE, nuntile si in general orice petrecere va tine pana in ora 00:00 ,adica la miezul noptii ,gata petrecerea.
Astept raspuns cat mai repede de la cunoscatori.


eu cred ca fotograful tau vrea sa se culce devreme:) stai linistita, nu e cazul sa-ti faci astfel de griji%%-

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 12 Oct 2006, 09:52 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

eu cred ca fotograful tau vrea sa se culce devreme:) stai linistita, nu e cazul sa-ti faci astfel de griji%%-
corect:wok: mie nu mi-a spus nimic fotograful, nici dj-ul si nici de la sala nu mi-au spus nimic...deci, nu cred :njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 12 Oct 2006, 13:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

Fato, ia trimite la batori pe private fetzisoara ta sa vad si eu cu cine stau de vorba:blink::D


da' chiar.. unde sunt pozele de la nunta ta?:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 12 Oct 2006, 14:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

clarutz, eu am zis sa ne trimita pe private pentru ca ea a mai zis undeva pe-aci, din cate imi amintesc eu ca lucreaza cu publicul mai mult si ca este o pers. care nu se poate arata.Asa ca o rugam frumos sa se prezinte cu poze pe private. Pastram confidentialitateaa pozelor. Promit!!!O:):wok:

vreau si io poze! daca nu -mi dati .....demisionez!):(:((:(( sunt curioasa rau!!! plssssss:npray::npray::npray::npray::npray: poze poze poze poze [email protected]


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 12 Oct 2006, 15:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

sa sti ca in cluj de ani buni primaria nu da voie sa se faca nunti de noaptea.bineinteles ca nu toata lumea respecta B) insa in principiu asa este...practica ne omoara pe noi.:blink:


Sa stii ca mie mi se pare o idee mult mai buna, nunta de zi. Lumea se distreaza mult mai bine, poate manca, bea, e zi! Pe cand la nunta de noapte pe la 3 se linisteste atmosfera, se cam sparge cheful, e noapte si e normal ca lumea sa fie obosita.
Asa ca, eu chiar ti-as recomanda o nunta de zi !


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 12 Oct 2006, 15:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

clarutz, eu am zis sa ne trimita pe private pentru ca ea a mai zis undeva pe-aci, din cate imi amintesc eu ca lucreaza cu publicul mai mult si ca este o pers. care nu se poate arata.Asa ca o rugam frumos sa se prezinte cu poze pe private. Pastram confidentialitateaa pozelor. Promit!!!O:):wok:


ah...da, acusi stiu, ca doar i-am si raspuns:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: mireasa de zi
MesajScris: 12 Oct 2006, 17:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
Buna fetelor.Stie careva regulile pentru petreceri de cand vom intra in U.E.?
Eu am vorbit cu un fotograf si organizator de nunti care mi-a zis ca incepand cu anul 2007 ,adica odata cu intrarea in UE, nuntile si in general orice petrecere va tine pana in ora 00:00 ,adica la miezul noptii ,gata petrecerea.
Astept raspuns cat mai repede de la cunoscatori.


la mine era sa se intample chiar din 2006. am avut de tras cu un mos care sta la etajul 3 deasupra restaurantului unde am facut nunta.
ma obliga sa ma duc la politie sa cer aprobare pt a-mi putea face nunta. amenintari...si tot asa...
exista o lege. asa este...insa de la nul nu stiu ce ne mai asteapta...orcium numai rele.:gun::gun::gun::gun::gun:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România