Ultima vizită a fost: Acum este 20 Apr 2024, 16:41


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 46 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: tendinte ale rochiilor de mireasa in 2007
MesajScris: 29 Aug 2007, 02:47 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Asa as vrea si eu sa fac ce-mi place dar... lumea vorbeste ca nu ai avut de aia, de cealalta. Eu as vrea sa nu am huse la scaune dar o sa se uite toti ca la extraterestri. Ca si al meu am fost la o nunta si incepuse sa comenteze - ca el stie ca la nunta tre sa fie huse, baloane, aranjamente florale, marturii - si daca nu sunt nunta e naspa. Lumea nu se gandeste ca poate asa vrei tu mai simplu, sau ca poate la alta nunta ti-ai agatat tocul intr-o husa prea lunga si ai cazut. Ei daca nu ai ce se poarta deja incep cu criticile si e destul de nasol sa auzi comentarii la nunta ta sau dupa. Sa nu mai spun de neamurile care isi dau cu pararea.



carcotasi vor fi indiferent ce vei face, pt ca din atatia oameni e extrem de greu sa ii multumesti pe toti. eu fac exact cum am chef si nu ma uit ca, vai, badea vasile nush ce vrea si nush ce ruda va comenta dc nu voi avea nush ce la nunta. eu nu imbrac scaunele pt ca nu am chef si la nuntile la care au avut huse pe scaune imi faceam mii de nervi cu ele. deci fara, chiar dc se poarta sau va comenta lumea ca vezi Doamne s-a zgarcit sa imbrace scaunele.:nscmoll:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: tendinte ale rochiilor de mireasa in 2007
MesajScris: 29 Aug 2007, 02:50 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:



Intrebarea mea e alta?
Cum va par salile cu decorate cu porticaliu??? (aranjamentele de mese si sacune)
Se mai poarta culoarea asta? Ce parere aveti..
Peretii restaurantului inchiriat de noi, sunt un portocaliu pal si incerc sa ma gandesc cum fie imbracate scaunele si mesele. Ce culoare.
Portocaliu merge, dar...ce parere aveti?


ce ai zice de un verde. mie mi se pare combinatia ideala.



ce zice de portocaliu? doar atat: sala mea va fi ornata in aceasta culoare. peretii rest sunt galbeni.
iar la tine zic eu ca ar merge portocaliu, dar un verde e mai contrastant. tot cu portocaliu cred ca va fi prea "monoton"


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: tendinte ale rochiilor de mireasa in 2007
MesajScris: 05 Sep 2007, 03:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:


ce zice de portocaliu? doar atat: sala mea va fi ornata in aceasta culoare. peretii rest sunt galbeni.
iar la tine zic eu ca ar merge portocaliu, dar un verde e mai contrastant. tot cu portocaliu cred ca va fi prea "monoton"


eu am avut sala lila.si decorurile toate somon.adica esrfele la scaune,buchetul meu, servetelele,aranj florale,rochiile d-relor de onoare, bratarile lor.....a fost minunat.poti face invers:totul lila.te asigur ca e frumos.
sa faci totul portocliu........e prea monoton.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: tendinte ale rochiilor de mireasa in 2007
MesajScris: 05 Sep 2007, 14:36 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Citat:
mie imi place ff mult rosu asa ca totu va fi rosu cu alb si argintiu puitn...rochia e alba cu trandafirasi rosii, in ton cu manusile care au trandafirasi, ca si saculetu sau voalu..in cap voi avea trandafirasi rosii....masinile vor fi decorate cu rosu, sala cu rosu si argintiu...mirele meu are vesta grena ca rosie nu am gasit...concardele sunt rosii...sa continui..imi place rosu...


si eu cred ca voi alege rosu. La sala peretii sunt un alb fildes ai atunci cred ca voia merge pe alb si rosu (am o pata pusa pe el anul asta).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: tendinte ale rochiilor de mireasa in 2007
MesajScris: 05 Sep 2007, 19:12 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
mie imi place ff mult rosu asa ca totu va fi rosu cu alb si argintiu puitn...rochia e alba cu trandafirasi rosii, in ton cu manusile care au trandafirasi, ca si saculetu sau voalu..in cap voi avea trandafirasi rosii....masinile vor fi decorate cu rosu, sala cu rosu si argintiu...mirele meu are vesta grena ca rosie nu am gasit...concardele sunt rosii...sa continui..imi place rosu...

Si mie mi s-a pus pata p rosu si chiar as vrea o rochie alba cu rosu. As vrea sa vad si eu poza cu rochia ta daca s poate.
Multumesc!!!:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 46 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România