Ultima vizită a fost: Acum este 16 Iun 2024, 05:13


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 22 Mar 2006, 20:20 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
eu nu stiu daca o sa ma fure si/sau cine o sa ma fure! bine, candidati ar fi destui....:devil: oricum mi se pare un obicei haios si voi fi cooperanta daca va vrea cineva sa ma fure! al meu barbat oricum face provizii de bautura pentru acest eveniment!
in ceea ce priveste timpul care ar trebui sa lipsesti de la nunta si mie mi se pare ca o juma', trei sferturi de ora sunt arhisuficiente!:D


chiar am si uitat de furatul miresei,ar trebui sa vb si eu cu iubi de asta,sa puna de-o parte niste sticle de bautura.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 24 Mar 2006, 13:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Vedeti sa nu va prinda cineva:D


nu-i problema....dar nu stiu daca se mai poate acum ....pt. ca au pus chiar acolo in dreptul "pasajului" de sub arc ..niste stalpi! Eu am trecut cand eram in facultate ...hmmm...prin 2001 cu masina ..noaptea pe la 3 si nu era tipenie de om pe strada!Stiu ca erau niste lanturi puse in dreptul intrarii ..dar se putea trece peste ele! Acum cred ca le-au ridicat!:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 13 Apr 2006, 14:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Am fost la o nunta, unde au facut o chestie super misto!
Mireasa a fost furata. Cum se face la o nunta normala, s-a dat wiski pentru aducerea miresei inapoi, dar ......surpriza. Au adus alta mireasa. Mie mi s-a parut super misto chestia.
Ce ziceti? Pe voi sa va duca la alta nunta si in locul vostru sa aduca alta mireasa. Va dati seama cum ar reactiona invitatii?
Ar fi o chestie haioasa si cred ca ar prinde!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 14 Apr 2006, 23:08 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

:wokno: cred ca e de prost gust

in schimb am vazut nunta la care pe cand au adus mireasa a disparut mirele :lol:


mie asta mi se pare de prost gust. traditia e sa se fure mireasa. daca tii neaparat sa se fure mirele, e ok, dar ca sa se fure cand unul, cand altul... ma lasi? :mellow: :rolleyes: :x plictisitor de-a dreptul pt invitati. am fost la 2 nunti unde s-au furat si mireasa si mirele (nu deodata, ca asa ar mai fi fost ceva...) si m-am plictisit ingrozitor, muzica nu mai canta, stateam ca prostii si asteptam sa se caciuleasca aia cu rascumparatul :rolleyes: :gun: :gun: :gun: :gun:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România