Ultima vizită a fost: Acum este 04 Iun 2024, 08:43


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 14 Apr 2006, 23:36 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

fiecare cu ce ii place. mie mi se pare o idiotenie sa fure mireasa, dar nah..dc tot e sa ne fure macar plecam impreuna. cat despre alte chestii care se fac pe la nunti fiecare cu vrea si ce ii place. :)


sa plece impreuna e ok, cu asta n-am nimic impotriva, mi se pare haios :ok:, desi la nunta mea as pleca numai eu :D ca sa vad cat da pe mine :D :D desi stiu, chiar azi am fost sa luam bautura :p :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 15 Apr 2006, 01:27 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
mie mi-ar place sa ma fure...sa vad cum reactioneaza...sa vad ...cat de disperat e fara mine:((Dc Da e naspa ca orasu e mic...si nu prea are unde sa ma duca..decat la disoteca...da e bine si acolo.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 15 Apr 2006, 13:55 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
mie mi-ar place sa ma fure...sa vad cum reactioneaza...sa vad ...cat de disperat e fara mine:((Dc Da e naspa ca orasu e mic...si nu prea are unde sa ma duca..decat la disoteca...da e bine si acolo.;)


n-are importanta unde te duce. noi nunta o vom face la restaurantul din parc. la vreo 100 de metri mai incolo, tot in parc, in mijlocul lacului, e o terasa... si acolo cred ca voi merge cu rapitorii, ca sa nu-si faca nimeni probleme ca trebuie sa nu bea ca sa se urce la volan cand ma fura :p
nu cred ca are importanta cat de departe sau de aproape te duce, ideea e sa te fure (daca vrei :p).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 17 Apr 2006, 14:38 
Veteran

Membru din: 26 Oct 2005, 14:58
Mesaje: 322
acum mi-am dat seama ca pt persoana care va conduce masina cand voi fi furata va fi cam greu sa nu bea nimic pana la momentul rapirii sau poate o sa cheme un taxi ceva....:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 17 Apr 2006, 20:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

eu am ales persoana care...nu bea! de fapt conditia pentru tot soferii este sa nu bea de loc nici dc le pui sub nas sticla de bautura :)


macar pana la 12 noaptea poate sta "soferul" respectiv numai pe sucuri......dupa 12 poate sa dea iama-n whisky si bere si vin si gin ...si toate alea!!Pana la urma ....e sarcina lui sa o fure ..nu? Deci...ar trebui sa faca totul ca momentul sa iasa cat mai bine!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 07 Feb 2007, 00:10 
Junior

Membru din: 19 Dec 2006, 00:31
Mesaje: 52
Eu as vrea sa fiu dusa acolo unde ne-am intalnit pentru prima data...:neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 08 Feb 2007, 02:43 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
eu am intelesca in buc aduce noroc sa treci pe sub arcul de triumf cand esti mireasa...dar eu de la restaurant pana la arc fac cam 1h30 dus intors...credeti ca lipsesc cam mult de la nunta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 22 Apr 2007, 02:43 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
eu am intelesca in buc aduce noroc sa treci pe sub arcul de triumf cand esti mireasa...dar eu de la restaurant pana la arc fac cam 1h30 dus intors...credeti ca lipsesc cam mult de la nunta?



eu zic ca da...sincer cred ca ar trebui sa lipsesti 30-45 min maxim...eu am fost la o nunta unde mireasa a lipsit o ora si multi oameni au fost deranjati de chestia asta...se simtea o atmosfera de sfarsit de petrecere...oamenii pe afara, comentau, inauntru cei ramasi vorbeau, mai serveau cate ceva...ringul de dans gol...mirele pe afara disperat sa isi gaseasca mireasa ca nu avea idee unde o dusesera hotii...cam aiurea...dar totul a fost ok pan la urma...acum depinde si de invitatii pe care ii ai...ce cred, ce mentalitati au....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 22 Apr 2007, 16:13 
Junior

Membru din: 01 Mar 2007, 13:05
Mesaje: 66
Citat:
eu am intelesca in buc aduce noroc sa treci pe sub arcul de triumf cand esti mireasa...dar eu de la restaurant pana la arc fac cam 1h30 dus intors...credeti ca lipsesc cam mult de la nunta?

si eu cred ca este cam mult 1h30. eu o sa lipsesc maxim 30-35 de min si ii voi face o surpriza iubitului meu (cand va veni sa ma ia) oricum voi merge foarte aproape de restaurant.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 22 Apr 2007, 21:52 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
si eu cred ca este cam mult 1h30. eu o sa lipsesc maxim 30-35 de min si ii voi face o surpriza iubitului meu (cand va veni sa ma ia) oricum voi merge foarte aproape de restaurant.




eu vreau sa merg la arcul de triumf care este cam departe de locul unde fac eu nunta...dar asta este...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 22 Apr 2007, 23:43 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
la noi de cele mai multe ori, miresele sunt duse la cetate atunci cand sunt furate, insa eu nu vreau acest lucru, vreau un alt loc, ceva mai deosebit...ink nu m-am gandit unde dar sper sa gasesc in timpul ce a mai ramas...oricum dc voi fi dusa la cetate, de la restaurantul unde va fi nunta pana acolo se fac 10 min cu masina...deci si eu cred ca voi lipsi max 40 min...:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 23 Apr 2007, 18:46 
Junior

Membru din: 01 Mar 2007, 13:05
Mesaje: 66
Citat:
la noi de cele mai multe ori, miresele sunt duse la cetate atunci cand sunt furate, insa eu nu vreau acest lucru, vreau un alt loc, ceva mai deosebit...ink nu m-am gandit unde dar sper sa gasesc in timpul ce a mai ramas...oricum dc voi fi dusa la cetate, de la restaurantul unde va fi nunta pana acolo se fac 10 min cu masina...deci si eu cred ca voi lipsi max 40 min...:nwink:

am fost anu trecut in suceava la cetate si mi-a placut foarte mult. as fi mers si eu acolo. pacat ca e prea prea departe(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 24 Apr 2007, 02:03 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
am fost anu trecut in suceava la cetate si mi-a placut foarte mult. as fi mers si eu acolo. pacat ca e prea prea departe(X)



da este super, nu am ce zice, doar ca as vrea altceva...:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România