Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:38


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 83 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Obiceiuri si traditii de nunta - vol II
MesajScris: 04 Mai 2008, 23:56 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:




o pai toata lumea gaseste sa se bage in cate ceva..eu mai am o luna si inca ma cert cu domnisoarele d onoare..ba ca nu vor aceleasi haine..ba aceeasi culoare...ba ca aia nu le sta bine..pana la urma m'am enervat si leam lasat sa se imbrace cum vor si buchetele vor face diferenta:rolleyes:..apoi am decis ca voi face liste la intrare ca sa nu avem pb cu statu la mese cum am nimerit eu d nu stiam p nimeni si aici se gaseste careva sa comenteze ba ca nu vrea lg ala ba ca alalalt nu e bun..eu una m'am saturat traditii obiceiuri fitze mai bine faci cum vrei...in fond e ziua cea mai speciala din viata mea si trebuie sa fie asa cum vreau eu nu cum se baga altii in seama

Da, exact. In plus la noi e destul de usor sa ne impunem pentru ca suportam singuri toate cheltuielile.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Obiceiuri si traditii de nunta - vol II
MesajScris: 06 Mai 2008, 15:24 
Junior

Membru din: 22 Ian 2008, 21:34
Mesaje: 65
Citat:
Da, exact. In plus la noi e destul de usor sa ne impunem pentru ca suportam singuri toate cheltuielile.




dap e nunta noastra si banii nostri asa ca nunta trebuie sa fie cum vrem noi nu cum vor altii:nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Obiceiuri si traditii de nunta - vol II
MesajScris: 17 Mar 2009, 18:45 
Diva

Membru din: 02 Oct 2008, 19:07
Mesaje: 928
daca stam dupa cum vrea unul si altul nu mai facem nimic, eu clar am spus ca vreau jucatul gainii, nu vreau prosoape sau mai stiu eu ce aiureli, vreau o nunta plina de distractie:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 83 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România