Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 23:59


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 28 Feb 2006, 16:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
eu le voi da idei daca nu se simte nimeni


trebuie sa ai foarte multe prietene ...daca vrei sa iti fie organizata petrecerea de catre fete....bafta la sugestii!!%%-%%-:cat:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 04 Mai 2006, 15:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

ce petrecere? a burlacelor? care burlace ca stam impreuna de 4 ani..halal burlacie :) lol mai bine fac altceva in timpul acelei petreceri


da...tocmai asta e ideea!! "Sa scapi" pt o seara de acest statut..de femeie maritata si sa=ti faci de cap ca niciodata!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 05 Mai 2006, 17:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Nu sunt genul care sa danseze pe mese sau chestii de-astea, nu sunt chiar asa de lipsita de inhibitii:D O sa fie si un striper p-acolo, ca prietenele mele-s mai nebune:D Eu sunt cea cuminte si cumpatata si echilibrata din gasca:D


poate d-aia nu simti nevoia de a-ti face de cap! Eu sincer vorbind....ma inteleg perfect cu el pe toate planurile ..insa cand vine vb. sa mergem intr-un club undeva..disco sau nu mai stiu eu ce .....ma inhib si nu mai pot dansa! In schimb cand sunt singura sau cu alte tipe / tipi ....e super marfa atmosfera! Poate fi si el in zona ...insa nu in raza mea vizuala!
:((?)(?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 05 Mai 2006, 21:06 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
eu am o nebunica de domnisoara (una din ele, ca-s 3)..carea...zi mi-a zis ca-mi pregateste ceva...numai cand ma gandesc imi taie tot kefu'..ce mi-o pregati...ca io nu vreau sa-mi urc vecinii in cap..pacatele mele...(X) ..i-am zis..fara tambalau..dezmatz..alea alea...:huh:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 05 Mai 2006, 21:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
eu am o nebunica de domnisoara (una din ele, ca-s 3)..carea...zi mi-a zis ca-mi pregateste ceva...numai cand ma gandesc imi taie tot kefu'..ce mi-o pregati...ca io nu vreau sa-mi urc vecinii in cap..pacatele mele...(X) ..i-am zis..fara tambalau..dezmatz..alea alea...:huh:


eu sunt pro petrecere!
azi e petrecerea mea de adio dra:) abia astept:rocker:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 05 Mai 2006, 21:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

poate d-aia nu simti nevoia de a-ti face de cap! Eu sincer vorbind....ma inteleg perfect cu el pe toate planurile ..insa cand vine vb. sa mergem intr-un club undeva..disco sau nu mai stiu eu ce .....ma inhib si nu mai pot dansa! In schimb cand sunt singura sau cu alte tipe / tipi ....e super marfa atmosfera! Poate fi si el in zona ...insa nu in raza mea vizuala!
:((?)(?)


ce faza! nu ma asteptam..adica ma gandeam ca nu esti genul timida! ma rog, nu timida, da' ma gandeam ca nu te-ar inhiba nimic:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 06 Mai 2006, 00:20 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

eu sunt pro petrecere!
azi e petrecerea mea de adio dra:) abia astept:rocker:



uraaaaa!!!! in sfarsit aud de o petrecere care chiar are loc! :D :D neaparat sa ne povestesti cum a fost!!!! si distractie maxima!!!! :rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 06 Mai 2006, 18:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:


uraaaaa!!!! in sfarsit aud de o petrecere care chiar are loc! :D :D neaparat sa ne povestesti cum a fost!!!! si distractie maxima!!!! :rocker:


a fost super! m-a emotionat foarte tare petrecerea asta! nici nu ma asteptam la asa ceva...mi-au facut o prezentare in powerpoint cu fotografii de cand eram bebe pana dupa facultate cu tot felul de filmulete de pe la petrecerile noastre din liceu, fac, rev, mte mare...poze funny..etc..pe urma mi-au adus un tort in forma de...organ sexual masculin:) cu urari de genul una si buna pt toata viata:)
si surpiza cea mai mare un stripper:) doar pt mine:) cu asta as pune niste poze ca sunt elocvente:)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 06 Mai 2006, 18:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
ah, si evident, sa lipsim de acasa pe rand hihihi ca sa fie numai intre baieti si numai intre fete :rocker:

ufff asa-s eu, uneori ma ia valu' si tre' sa postez de vreo 3 ori la rand hmmm :D B)


:wok: iti spun sincer ca merita! distractia mare:rocker:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România