Ultima vizită a fost: Acum este 29 Apr 2024, 12:06


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 02 Feb 2006, 14:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
da....ma bucur ca mai sunt si persoane nonconformiste aici...care vor sa faca ceva memorabil.:glass:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 03 Feb 2006, 04:14 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
da....ma bucur ca mai sunt si persoane nonconformiste aici...care vor sa faca ceva memorabil.:glass:

Asta depinde in cea mai mare masura si de prietenele noastre. Doar ele trebuie sa pregateasca petrecerea iar viitoarea mireasa doar sa fie invitata, nu???


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 03 Feb 2006, 13:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Asta depinde in cea mai mare masura si de prietenele noastre. Doar ele trebuie sa pregateasca petrecerea iar viitoarea mireasa doar sa fie invitata, nu???


DA ..asta asa e ...in cazul in care ai prietene. Cand zic prietene ma refer la niste tipe care sa-ti fie ca niste surori. Eu nu am avut ocazia sa gasesc asemenea fete. Am una singura aici langa mine. Cealalta nu e in tara, cred ca nici la nunta nu va avea posibilitatea sa vina :((:((...In concluzie ... imi voi face de cap eu ..aceasta prietena..si o gasca de baietzi ..(actuali amici si fosti iubiti cu care am ramas in relatii amicale):~*:love: Va fi super fun....un jos de-a soarecele si pisica si pt. mine si pt. ei. Poate credeti ca e imoral ....whatever...sunt sigura ca ma voi distra.:glass: cheers'


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 09 Feb 2006, 01:12 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Citat:

DA ..asta asa e ...in cazul in care ai prietene. Cand zic prietene ma refer la niste tipe care sa-ti fie ca niste surori. Eu nu am avut ocazia sa gasesc asemenea fete. Am una singura aici langa mine. Cealalta nu e in tara, cred ca nici la nunta nu va avea posibilitatea sa vina :((:((...In concluzie ... imi voi face de cap eu ..aceasta prietena..si o gasca de baietzi ..(actuali amici si fosti iubiti cu care am ramas in relatii amicale):~*:love: Va fi super fun....un jos de-a soarecele si pisica si pt. mine si pt. ei. Poate credeti ca e imoral ....whatever...sunt sigura ca ma voi distra.:glass: cheers'

Avand in vedere ca eu o sa organizez(dak va fi o petrecere)....o sa le invit eu pe ele,desi,idem: f putine.Da mai bine!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 09 Feb 2006, 13:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Avand in vedere ca eu o sa organizez(dak va fi o petrecere)....o sa le invit eu pe ele,desi,idem: f putine.Da mai bine!!!


Putine ..dar bune....:rocker::flower:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 13 Feb 2006, 12:32 
Nou Venit

Membru din: 05 Noi 2005, 20:15
Mesaje: 28
Vreau acasta petrecere si stiu ca si el vrea,daci vom face amandoi,doar ca nu va fii ca in filme.La perecerile la care a mai fost el au fost si "fetite"invitate,insa doar au dansat...sau asa mi-i s-a spus mie,oricum nu ma mi-e teama,doar sa nu fie mahmur si mai ales sa o faca joi seara.Eu am sa stau cu prietenele(doua in toata tara) la mine si vom barfii despre tot ce ne trece prin cap,vom face remeber-uri,oricum nu am mai stat demult cu ele:gun: Nimic nu e monoton cand sunt cu ele.din orice facem distractie asa ca sigur va iesii super:rolleyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 23 Feb 2006, 17:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Vreau acasta petrecere si stiu ca si el vrea,daci vom face amandoi,doar ca nu va fii ca in filme.La perecerile la care a mai fost el au fost si "fetite"invitate,insa doar au dansat...sau asa mi-i s-a spus mie,oricum nu ma mi-e teama,doar sa nu fie mahmur si mai ales sa o faca joi seara.Eu am sa stau cu prietenele(doua in toata tara) la mine si vom barfii despre tot ce ne trece prin cap,vom face remeber-uri,oricum nu am mai stat demult cu ele:gun: Nimic nu e monoton cand sunt cu ele.din orice facem distractie asa ca sigur va iesii super:rolleyes:



stiti ce cred ca ar fi dragutz??? ea sa-i organizeze lui petrecerea si el ei....ca sa nu fie mai tarziu discutii sau alte disensiuni!! chiar ar fi interesant.....si fiecare dintre viitorii miri sa se intreaca in a face surprize celuilalt!!(X)(X)(X):heart::cool:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 23 Feb 2006, 21:39 
Senior

Membru din: 12 Noi 2005, 16:55
Mesaje: 118
Citat:


stiti ce cred ca ar fi dragutz??? ea sa-i organizeze lui petrecerea si el ei....ca sa nu fie mai tarziu discutii sau alte disensiuni!! chiar ar fi interesant.....si fiecare dintre viitorii miri sa se intreaca in a face surprize celuilalt!!(X)(X)(X):heart::cool:

:cool::rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 23 Feb 2006, 23:37 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

stiti ce cred ca ar fi dragutz??? ea sa-i organizeze lui petrecerea si el ei....ca sa nu fie mai tarziu discutii sau alte disensiuni!! chiar ar fi interesant.....si fiecare dintre viitorii miri sa se intreaca in a face surprize celuilalt!!(X)(X)(X):heart::cool:

Super idee!!! Si chiar cred ca o sa aplicam. ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 27 Feb 2006, 16:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Si la burlacite e simplu: VORBE, BARFE, VORBE(X)(X)(X)(X)


eu nu o stau la barfe....o sa am timp dupa nunta....vreau o petrecere adevarata.....cu distractie si nebunii pana dimineata!!!!:-`:lol::lol::lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 27 Feb 2006, 18:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Cred ca tu esti mai "nebunica" decat mine. Eu sunt mai linistitaO:)



depinde si de personalitatea fiecareia!:glass::flower::love::~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 27 Feb 2006, 18:56 
Veteran

Membru din: 11 Oct 2005, 14:30
Mesaje: 247
hehe..eu chiar sunt curioasa..mi-o organiza oare cineva vreo petrecere in-asta??? :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: PETRECEREA BURLACILOR......O FACEM SAU NU?????
MesajScris: 28 Feb 2006, 15:29 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
hehe..eu chiar sunt curioasa..mi-o organiza oare cineva vreo petrecere in-asta??? :D


asta ma intrebam si eu. cand mi-am anuntat prietenele ca ne casatorim, au sarit in sus de bucurie si mi-au zis ca abia asteapta sa organizeze petrecerea pt mine. si apoi gata... n-am mai auzit nimic. pana saptamana trecuta cand ii zic sora-mii ceva de genul ca mi-ar placea sa am o petrecere a burlacitelor, ca fetele au zis ca fac, dar n-am mai auzit nimic pe subiectul asta. la care sora-mea "sa fii tu sanatoasa, totul e pus la punct, dar inca n-a venit timpul. ce, eu stau degeaba?" :ok: asa ca abia astept :p si apoi va povestesc :lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 148 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 18 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România