Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 01:53


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi "furate"???
MesajScris: 09 Feb 2006, 20:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Eu as merge intr-un loc in care nu am fost niciodata ...:cool: Un club nou ... o cafenea...sau pur si simplu o plimbare cu masina noaptea prin oras...:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 09 Feb 2006, 20:44 
Senior

Membru din: 12 Noi 2005, 16:55
Mesaje: 118
Citat:
Eu as merge intr-un loc in care nu am fost niciodata ...:cool: Un club nou ... o cafenea...sau pur si simplu o plimbare cu masina noaptea prin oras...:-`

woooaw.super:cool:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 09 Feb 2006, 21:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
woooaw.super:cool:


Tu la ce te-ai gandit...Aaaaa...esti din Galatzi...Cred ca o sa te duci pe faleza...O verisoara de-a mea din Galatzi, a facut nunta pe vapor...a fost marfa....ca se misca..:p:p:p plutea....baldabac ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 09 Feb 2006, 22:28 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Pe mine ma vor duce in padure ... daca restaurantul este pus in mijlocul naturii ... mai exista o manastire la 2 km, dar sper sa nu ajungem pana acolo :rolleyes:.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 09 Feb 2006, 22:30 
Senior

Membru din: 12 Noi 2005, 16:55
Mesaje: 118
Citat:

Tu la ce te-ai gandit...Aaaaa...esti din Galatzi...Cred ca o sa te duci pe faleza...O verisoara de-a mea din Galatzi, a facut nunta pe vapor...a fost marfa....ca se misca..:p:p:p plutea....baldabac ...

exact la o plimbare pe faleza m-am gandit restaurantul fiind tot pe faleza.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 09 Feb 2006, 23:13 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
exact la o plimbare pe faleza m-am gandit restaurantul fiind tot pe faleza.

eu vreau intr-un club..:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 10 Feb 2006, 12:25 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
anul trecut cand am fost la o nunta, am furat mireasa si am dus o in Muzeul satului, unde am plimbat o cu caleasca.
a fost super


super tare!! bravo!
eu am sa merg cu "hotul" (ca deja stiu cine ma va fura :D) intr-un bar sau la o terasa, sa bem o cafea. ca voi avea nevoie!!!
sper sa nu ma fure altcineva, ca tipul care mi-a promis chiar e de tot hazul, e un prieten foarte bun de-al nostru si nu-mi imaginez sa fiu furata de altcineva. :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 10 Feb 2006, 13:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
anul trecut cand am fost la o nunta, am furat mireasa si am dus o in Muzeul satului, unde am plimbat o cu caleasca.
a fost super


Foarte misto...:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 10 Feb 2006, 13:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

super tare!! bravo!
eu am sa merg cu "hotul" (ca deja stiu cine ma va fura :D) intr-un bar sau la o terasa, sa bem o cafea. ca voi avea nevoie!!!
sper sa nu ma fure altcineva, ca tipul care mi-a promis chiar e de tot hazul, e un prieten foarte bun de-al nostru si nu-mi imaginez sa fiu furata de altcineva. :ok:


Super....si eu stiu cine o sa ma fure...eu i-am propus :devil: e un amic bun de-al sotului...si ne cunoastem de mult timp!! Glumea acum cateva zile : " Sa-ti iei constumul de baie pe sub rochie ca ajungem la mare ":p:p;);) E de tot hazul !!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 12 Feb 2006, 12:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
e bine si la "Surprize surprize"am vazut ca o mireasa anul trecut a ajuns acolo si echipa surprizelor cu Andrea Marin i-a dat miresei cadou-bani,aragaz,frigider,dvd,tv...de toate.:lol::D:ermm:Am glumit eu ma multumesc si intr-un club.nu sunt mofturoasa.:p numai sa ma plimb si eu putinO:):rocker:si sa ma distrez :rocker:



Hihihhihi...ce super...ia zi...dar daca ai face o surpriza sotului (X)(X)(X) El stie de ex. ca te va fura X...insa tu aranjezi sa te fure Y inaintea lui X....si te plimbi de doua ori ...:-`:-`:-` ii "dejoci " planurile hotului, apoi esti furata " pe bune " (X)(X)O:)Ar fi funny!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 15 Feb 2006, 13:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

La nunta unor prieteni de-ai mei mirele a fost cu ochii pe mireasa toata noaptea si nu au putut sa o fure;) Daca nu vrei sa te fure, sa nu pari deplasata, vorbeste cu sotul tau sa fie atent toata noaptea. Sau poti sa vorbesti cu cei care crezi ca o sa te fure si sa le spui, serios, ca e o chestie care nu-ti place. Pe mine m-au anuntat mai multi ca vor sa ma fure si sunt curioasa cine o sa reuseasca:D Iubi crede ca deja stie cine o sa fie faptasii dar s-ar putea sa aiba surprize.:lol:



Tocmai aici este farmecul ...in suspans "unde o fi??" "cine a furat-o?""cat o sa ceara recompensa??"(X):lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România