Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 03:43


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 02:29 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Si eu de-abia astept momentul asta(X)

Chair trebuie sa ne lasam furate???


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:11 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

nici eu nu vreau sa fiu furata, dar m-a convins cineva ca daca nu aranjez o sa ma fure cineva care poate nu ma cunoaste asa bine si apoi o sa-mi strice buna dispozitie. Asa ca mai bine aranjezi cu cineva si mai scapi de griji.
Am auzit ca daca nu poate nimeni sa te fure "din cauza" vigilentei mirelui, nasul trebuie sa-l rasplateasca.

gaby


ca tot vorbeam cu niste prieteni despre furatul miresei,al meu cica la mine "o sa fiu cu ochii pe tine ca pe butelie ,de ce sa te fure, nu te fura nimeni";)
sincer nu prea as vrea sa ma fure cineva,dar daca e sa ma fure macar sa fie stabilit dinainte cu persoanele in cauza.:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Eu am 3 gasti diferite care mi-au promis ca ma fura. Acum sa vedem cine reuseste.....:D


hiihi ...poate te fura toate 3 :D:o:p,....bati recordurile!!:-`%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:21 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
eu sunt de parere ca trebuie vorbit dinainte cu niste prieteni de-ai sotului sau cu nasul cine fura pe cine!:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:30 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:


Cine nu reuseste cu mireasa trece la nasa si la soacre.....;):D


asa da mai zic si eu ;) , lu soacra-mea si lu maica-mea le-ar placea la nebunie isi mai aduc aminte de tineretile lor indepartate :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

asa da mai zic si eu ;) , lu soacra-mea si lu maica-mea le-ar placea la nebunie isi mai aduc aminte de tineretile lor indepartate :ok:

Poate face baba mea infarct (X)(X) Hiiii....ce tare ar fi sa fie furate soacrele!!!:-`:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:43 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Poate face baba mea infarct (X)(X) Hiiii....ce tare ar fi sa fie furate soacrele!!!:-`:-`


mie chiar mi-ar placea sa se faca o chestie de genul asta la nunta. de ce sa moara soacra-mea de infarct sau a ta ? cine stie poate le place si lor o bucatica asa mai tanara sa puna mana sa pipaie si ele!;):ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

mie chiar mi-ar placea sa se faca o chestie de genul asta la nunta. de ce sa moara soacra-mea de infarct sau a ta ? cine stie poate le place si lor o bucatica asa mai tanara sa puna mana sa pipaie si ele!;):ok:


Nici u nu esti " sanatoasa" ....super tare faza...Iti dai seama ca babele vor " face pe ele " de mandrie ca vor fi furate!! (X)(X)(X) Se vor simti sexxy din nou!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 17:31 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Atunci ar fi bine sa le "sabotezi" un pic, ca daca sunt prea sexoase:p nu mai ai parte de intreaga atentie a invitatilor :devil:


Mai stii? Parca vezi ca atractia serii va fi soacra mik( isi fac babutele noastre liftinguri si alea alea...si o sa para niste pustoaice)..Ce mai fabulam noi aici :p:p:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Unde vreti sa fiti duse...cand veti fi
MesajScris: 16 Feb 2006, 17:32 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Atunci ar fi bine sa le "sabotezi" un pic, ca daca sunt prea sexoase:p nu mai ai parte de intreaga atentie a invitatilor :devil:


mai umblam si noi la sexiciunea asta a lor ca doar n-or fi ele atractia intregii seri nu? si maica-mea si-a luat material pt nunta si vrea sa fie mai sexy ca soacra-mea;) ,lasa ca m-ai bine le fura pe ele macar sa se distreze si ele poate respectivul ii aplica un striptease ca si asa nu cred ca mai tine minte cand a mai pus mana pe o bucata de macho man:ok: , macar sa fie satisfacuta cu o bucatica tinerica langa ea!eeeeeee.....:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 266 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România