Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:03


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 201 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 02 Apr 2007, 01:02 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
ROXANA, nu mai folosi MAJUSCULE! Pe Internet echivaleaza cu TIPETELE.... Ok?



ok:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 05 Apr 2007, 00:59 
Nou Venit

Membru din: 18 Mar 2007, 17:27
Mesaje: 1
[fetelor, eu cred ca ar fi bine sa va uitati bine prin casa pe la nasi si sa le cumparati ceva util pentru casa sau pentru ei.
Nasii mei tocmai si-au construit o casa si eu ma gandesc sa le iau ceva util. Nu credeti ca e o idee buna????????????


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 05 Apr 2007, 01:16 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
[fetelor, eu cred ca ar fi bine sa va uitati bine prin casa pe la nasi si sa le cumparati ceva util pentru casa sau pentru ei.
Nasii mei tocmai si-au construit o casa si eu ma gandesc sa le iau ceva util. Nu credeti ca e o idee buna????????????



e o idee super buna si noi vrem la fel sa facem...vrem sa vb cu ei si sa vedem ce au nevoie si daca nu ne zic avem cateva idei de rezerva:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 10 Apr 2007, 01:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Eu ma gandeam sa le cumparam lenjerii de pat.Ca alea care trec de 2 mil sunt unele super.Mi-i se pare un cadou util si suficient de valoros sa-i multumeasca.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: the same problem
MesajScris: 12 Apr 2007, 11:24 
Senior

Membru din: 14 Dec 2006, 12:49
Mesaje: 106
aceeasi problema o am si eu., nasii mei stau in italia... cand am fost acum o luna in vizita m-a pus nasa sa ma uit pe acolo ce mi-as dori...ea a zis ca ar vrea sa imi ia un set de pat cu pilota si mii de chestii in jur de vreo 200 de euro... dara cum vine problema mea :( ca nu stiu ce, ca si ei acolo au tot ce isi pot dori. poate o intreb pe soacra-mea ca nasa e sora ei si peste o luna pleaca in italia la ea si sa o intrebe :P


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: the same problem
MesajScris: 12 Apr 2007, 14:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
aceeasi problema o am si eu., nasii mei stau in italia... cand am fost acum o luna in vizita m-a pus nasa sa ma uit pe acolo ce mi-as dori...ea a zis ca ar vrea sa imi ia un set de pat cu pilota si mii de chestii in jur de vreo 200 de euro... dara cum vine problema mea :( ca nu stiu ce, ca si ei acolo au tot ce isi pot dori. poate o intreb pe soacra-mea ca nasa e sora ei si peste o luna pleaca in italia la ea si sa o intrebe :P


n-am inteles nimic din ce ai pove aici.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: the same problem
MesajScris: 14 Apr 2007, 02:03 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
n-am inteles nimic din ce ai pove aici.




ce n-ai inteles? cristina nu stie ce sa le cumpere nasilor care locuiesc in italia....fiind persoane mai avute nu prea au nevoie de nimik...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 10 Mai 2007, 21:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Ce cadouri atzi mai luat pt nasi?

:-`

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 10 Mai 2007, 21:53 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Ce cadouri atzi mai luat pt nasi?

:-`


noi nu am mai luat nimic pt ca nu am mai fost de mult pe la ei...suntem toti ocupati...trebuia zilele trecute sa ne vedem cu o pereche de nasi, dar nu am reusit...timpul asta...:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 11 Mai 2007, 20:05 
Nou Venit

Membru din: 27 Apr 2007, 18:57
Mesaje: 44
Citat:
Ce cadouri atzi mai luat pt nasi?

:-`

La noi e mai comlicat cu cadourile pt nasi. Obigatoriu trebuie sa le punem "ceva la gat" asa ca i-am luat nasei un sal superb din casmir iar nasului o camasa. Atat pt "gat" Apoi la noi atat mireasa cat si ginerele ofera cate un cadou nasilor. Mireasa da cadoul mai mic (eu le-am luat unh set de 2 halate pufoase de baie si urmeaza sa le mai cumpar un set de pat cu pilota) iar iubi meu ramane sa le cumpare ceva util pt casa (ne gandeam la un LCD)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 13 Mai 2007, 00:23 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
La noi e mai comlicat cu cadourile pt nasi. Obigatoriu trebuie sa le punem "ceva la gat" asa ca i-am luat nasei un sal superb din casmir iar nasului o camasa. Atat pt "gat" Apoi la noi atat mireasa cat si ginerele ofera cate un cadou nasilor. Mireasa da cadoul mai mic (eu le-am luat unh set de 2 halate pufoase de baie si urmeaza sa le mai cumpar un set de pat cu pilota) iar iubi meu ramane sa le cumpare ceva util pt casa (ne gandeam la un LCD)



(!) asa un cadou de mare? lcd? noi ii vom lua impeuna un set de asternuturi, o icoana din argint sau ceva ce vor avea ei nevoie, un dvd, cuptor cu microunde...etc.noi ne vom lua cadouri mai mici:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 13 Mai 2007, 00:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
[fetelor, eu cred ca ar fi bine sa va uitati bine prin casa pe la nasi si sa le cumparati ceva util pentru casa sau pentru ei.
Nasii mei tocmai si-au construit o casa si eu ma gandesc sa le iau ceva util. Nu credeti ca e o idee buna????????????



este o idee foarte buna.
Asta voi face si eu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 13 Mai 2007, 01:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
La noi e mai comlicat cu cadourile pt nasi. Obigatoriu trebuie sa le punem "ceva la gat" asa ca i-am luat nasei un sal superb din casmir iar nasului o camasa. Atat pt "gat" Apoi la noi atat mireasa cat si ginerele ofera cate un cadou nasilor. Mireasa da cadoul mai mic (eu le-am luat unh set de 2 halate pufoase de baie si urmeaza sa le mai cumpar un set de pat cu pilota) iar iubi meu ramane sa le cumpare ceva util pt casa (ne gandeam la un LCD)



un LCD?foarte multe cadouri.noi nu le luam asa de multe.vroiam sa le luam pilote.dar ideea cu halatele de baie e super.imi place foarte mult


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 21 Mai 2007, 14:28 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
La mine tind sa cred ca e si mai complicat daca se poate, pt ca nasii nostrii s-au incapatanat sa ne plateasca ei imbracamintea completa. Adica: rochia de mireasa cu toate accesoriile si costumul lui complet. Si intre una si alta au cam ajuns ei la 2000


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 21 Mai 2007, 18:14 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Pai, noi am intrebat preotul si ne-a spus ca da, ca nu e nici o problema.



e ok atunci...e asa auzisem si de aia am intrebat, ca ar fi vorba de intorsul lumanarii sau ceva de genul...cred ca e tot o superstitie care e pe zone si asta...ca la unii aud ca e ok si la altii ca nu.
dar din moment ce preotul isi da acordul nu vad nici o problema.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 22 Mai 2007, 03:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
La mine tind sa cred ca e si mai complicat daca se poate, pt ca nasii nostrii s-au incapatanat sa ne plateasca ei imbracamintea completa. Adica: rochia de mireasa cu toate accesoriile si costumul lui complet. Si intre una si alta au cam ajuns ei la 2000


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 201 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România