Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 01:05


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 201 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: cadouri nasi
MesajScris: 31 Mar 2006, 13:47 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
fetelor eu ma gandesc dar nu gasesc nici un raspuns...ce cadou as putea cumpara nasilor?Prima traditia era sa cumperi nasei nu stiu ce material sau prosoape de nu stui ce fel,chestii din astea,acum asa ceva nu ca nu se poarta dar mie personal mi se par cele mai oribile cadouri...voi ce cadouri le faceti si cand le dati?La 12 noaptea(la nunta evident)sau cand se pune darul la casuta....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 31 Mar 2006, 16:58 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
mai dar dati si voi idei de cadouri.Cam ce am putea cumpara pentru ei?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 31 Mar 2006, 19:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
...:rolleyes:eu ma gandeam sa le iau ceva pt casa, vreun serviciu de masa mai deosebit sau ceva decorativ....chestia e ca nasii nostrii sunt mai in varsta si cred ca trb ceva mai serios.....
habar nu am cand trb dat acest cadou....:(


asta le-am luat si eu cadou! Si il dai cand crezi tu ....atatea nebunii...nu cred ca trebuie sa fie un moment special pt. a-i da cadoul!! E suficient sa il dai!!Eu deja l-am dat!!:-`:-`:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 02 Apr 2006, 11:47 
Senior

Membru din: 12 Noi 2005, 16:55
Mesaje: 118
Citat:

asta le-am luat si eu cadou! Si il dai cand crezi tu ....atatea nebunii...nu cred ca trebuie sa fie un moment special pt. a-i da cadoul!! E suficient sa il dai!!Eu deja l-am dat!!:-`:-`:-`

asa am facut si noi le-am luat o masa pt.living .si le-am dat-o de cum am luat-o.de fapt au fost cu noi ca sa si-o aleaga.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 03 Apr 2006, 18:30 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


Eu stiu pe unii care le-au luat nasilor mobila de-aia de bucatarie cu canapea pe colt si masa si scaune...
Si nasii mei au primit de la alta pereche de fini o masina de spalat automata...



:o :o :o maaaaaaaaamaaaaaaaaa, chiar? eu am vorbit cu nasii sa mergem impreuna sa vedem ce le luam. de fapt, doar eu cu nasa, ca fetele :p dar mai incolo, nu chiar acum


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadouri nasi
MesajScris: 03 Apr 2006, 18:54 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


:o :o :o maaaaaaaaamaaaaaaaaa, chiar? eu am vorbit cu nasii sa mergem impreuna sa vedem ce le luam. de fapt, doar eu cu nasa, ca fetele :p dar mai incolo, nu chiar acum
da,dar in cazul meu ce sa fac?Nasii mei sunt foarte bogati,casa si-au mobilat-o ultimul racnet,acum nasa vrea sa-si schimbe si masina(nasul si-a schimbat-o deja)deci nu prea vad ce le-as putea lua.Problema e ca sunt sigura ca ei ne vor cumpara ceva care sa ne lase pe amandoi gura casca,dar noi ce sa le cumparam?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 201 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România