Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 14:03


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 206 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 06 Apr 2007, 18:18 
Nou Venit

Membru din: 17 Mar 2007, 02:47
Mesaje: 45
Citat:
Ale mele sunt toate mai mari,doar fata nasei are 10 ani restu sunt de la18 ani in sus,dar la noi nu se dau bomboane:unsure:..Cum e obceiul asta?

pai atunci eu poate o sa-mi pun domnisoare micute ca majoritatea domnisoarelor mari(prietenele mele), sunt plecate in tari straine si nu cred ca vor reusi toate sa vina!!!:nscmoll:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: a
MesajScris: 06 Apr 2007, 18:18 
Nou Venit

Membru din: 17 Mar 2007, 02:47
Mesaje: 45
asta e voi vedea eu!!
ca radeam cu al meu ca voi face petrecerea de burlacie numai cu barbati ca fetele sunt plecate!!
pot oare punde domnisori de onoare?:ndance::rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: a
MesajScris: 07 Apr 2007, 23:53 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
la mine toate domnisoarele sunt mari, prietenele mele, cam de aceeasi varsta, dar am si o domnisoara mica care va avea atunci aproape 2 ani, peste 2 saptamani de la nunta noastra va implini doi anisori:D
in ceea ce priveste domnisorii, cavalerii de onoare la noi se pun si asa ceva...eu am sa am si domnisoare si cavaleri:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: a
MesajScris: 08 Apr 2007, 11:34 
Senior

Membru din: 05 Oct 2006, 04:56
Mesaje: 164
Citat:
la mine toate domnisoarele sunt mari, prietenele mele, cam de aceeasi varsta, dar am si o domnisoara mica care va avea atunci aproape 2 ani, peste 2 saptamani de la nunta noastra va implini doi anisori:D
in ceea ce priveste domnisorii, cavalerii de onoare la noi se pun si asa ceva...eu am sa am si domnisoare si cavaleri:nwink:

:ok:Eu am 2 domnisoare de onoare si doi cavaleri...si am de gind (:-`logic:-`) sa-i imbrac in acceasi nuante si la domnisoare sa le prind flori la minute si cam asa...micuti nu am...n-am gasit:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: a
MesajScris: 09 Apr 2007, 02:23 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
eu voi avea doi cavaleri micuti de 8 si 7 ani(fratiorul si nepotelul) care vor avea si ei cate o domnisorica langa ei, plus 3 domnisoare cam de varsta mea, si ele cu pereche.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 10 Apr 2007, 01:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Eu sam 4 copilasi:2 fetite si 2 baietei.Si o fata si un cavaler mai mari:adica fratele meu si o verisoara.Cred ca e suficient.Copii s-ar putea sa apara mai multi pe parcurs ca mai noi toti isi aduc copii la nunta...desi cinstesc tot pentru 2 persoane.Asta chiar vdaca e un meniu in plus.Nu va deranjeaza ca in asa multi copii la nunta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 19 Apr 2007, 18:58 
Junior

Membru din: 01 Mar 2007, 13:05
Mesaje: 66
Eu o sa am 3 perechi de cavaleri si domnisoare. o sa o am pe surioara mea (care are 5 ani) impreuna cu un verisor de varsta cu ea, apoi o verisoara cu un verisor de 9 ani amandoi si apoi verisoara mea (de aceeasi varsta cu mine) cu un prieten de al viitorului meu sot.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 19 Apr 2007, 19:10 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
eu la inceput am vrut sa am doar 2 domnisoare de onoare dar am vreo 4 fete care vor sa imi fie domnisoare de onoare si nu prea pot sa aleg ptr k toate s-ar supara pe mine dupa aceea;asa k o sa le am pe toate 4.2din ele il vor tine pe sotul de brat pana la biserica si celalalte 2 vor duce lumanarile.iar in ceea ce priveste imbracamintea le voi lasa sa se imbrace cum vor nu le vreau pe toate imbracate la fel


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 19 Apr 2007, 19:11 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
iar in ceea ce priveste cavalerii voi avea doar 2 unul este fratele meu si celalalt va fi unul din cumnatii mei.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 19 Apr 2007, 19:18 
Junior

Membru din: 01 Mar 2007, 13:05
Mesaje: 66
nici eu nu le voi imbraca la fel ca si model dar la culoare le voi avea la fel pe cele 2 (mai mari) pe cea mai mica am sa o imbrac intr-o rochita tip printesa alba ca de mireasa cu tiara si manusi si restul accesorilor.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 22 Apr 2007, 20:33 
Senior

Membru din: 05 Oct 2006, 04:56
Mesaje: 164
Citat:
nici eu nu le voi imbraca la fel ca si model dar la culoare le voi avea la fel pe cele 2 (mai mari) pe cea mai mica am sa o imbrac intr-o rochita tip printesa alba ca de mireasa cu tiara si manusi si restul accesorilor.;)

Eu eram foarte decisa la inceput ca voi avea trei domnisoare si trei cavaleri , apoi am ramas doar la cite 2 si acum nu mai stiu ce sa fac am 5 fete care vor sa-mi fie domnisoare de onoare...dar daca le-as avea pe toate 5 nici nu am 5 cavaleri am doar 2, si nu stiu ce ma fac....
Cred ca am sa scriu anunt...inchiriez 3 cavaleri de onoare...:):D:D:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 22 Apr 2007, 23:59 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Eu eram foarte decisa la inceput ca voi avea trei domnisoare si trei cavaleri , apoi am ramas doar la cite 2 si acum nu mai stiu ce sa fac am 5 fete care vor sa-mi fie domnisoare de onoare...dar daca le-as avea pe toate 5 nici nu am 5 cavaleri am doar 2, si nu stiu ce ma fac....
Cred ca am sa scriu anunt...inchiriez 3 cavaleri de onoare...:):D:D:D


:D:D si eu cred ca voi avea mai multe domnisoare decat cavaleri, dar na asta e...:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 24 Apr 2007, 21:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Oct 2006, 16:53
Mesaje: 552
Dragutelor cavaleri si domnisoarele nu tre sa fie neaparat perechi asa ca puteti apela la mirele vostru sa va imprumute vre-o 2-3 baieti din gasca lui..;)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 25 Apr 2007, 01:39 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Dragutelor cavaleri si domnisoarele nu tre sa fie neaparat perechi asa ca puteti apela la mirele vostru sa va imprumute vre-o 2-3 baieti din gasca lui..;)


da asta stiu...oricum nu imi fac prea multe griji in privinta asta...oricum eu pun domnisoarele si el cavalerii:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 25 Apr 2007, 19:19 
Junior

Membru din: 01 Mar 2007, 13:05
Mesaje: 66
Citat:
eu am 4 domnisoare de onoare si 4 domnisori de onoare...m-am cam enervat dar iaca ce sa fac...unul este fratele meu unul este cel mai bun prieten al meu unul cel mai bun prieten a lui robi si unul verisorul lui primar...nu imi doream decat un domnisor si o domnisoara,dar a aparaut si roby cu verisorul lui ca vrea si el,apoi si prietenul lui cel mai bun...mai un pic si fac crize...iar fetele sunt sora mea vitrega, o prietena de-a mea super buna o prietena de-a lui si inca o nebuna pe care nu o suport dar cica e iubita verisorului lui...chiar trebuie sa fiu deacord?sa imi fie domnisori pers care nu imi plac?de dragul lui robi am acceptat ,desigur doar provizoriu inca nimic batut in cuie...cred ca voi exploda in curand

eu zic ca daca nu o vrei pe tipa aia care te scoate din sarite sa iti fie domnisoara de onoare sa nu o pui, si sa ii explici calm si frumos iubitului tau ca pur si simplu nu o inghiti si ca nu o vrei langa tine mereu in cea mai importanta zi din viata ta. gasiti voi o scuza apoi sa ii bagati.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 26 Apr 2007, 02:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
eu am 4 domnisoare de onoare si 4 domnisori de onoare...m-am cam enervat dar iaca ce sa fac...unul este fratele meu unul este cel mai bun prieten al meu unul cel mai bun prieten a lui robi si unul verisorul lui primar...nu imi doream decat un domnisor si o domnisoara,dar a aparaut si roby cu verisorul lui ca vrea si el,apoi si prietenul lui cel mai bun...mai un pic si fac crize...iar fetele sunt sora mea vitrega, o prietena de-a mea super buna o prietena de-a lui si inca o nebuna pe care nu o suport dar cica e iubita verisorului lui...chiar trebuie sa fiu deacord?sa imi fie domnisori pers care nu imi plac?de dragul lui robi am acceptat ,desigur doar provizoriu inca nimic batut in cuie...cred ca voi exploda in curand



Domnisoare de onoare trebuie sa iti fie persoane dragi tie...nicidecum niste personaje pe care nu le suporti....Cred ca ar trebui sa discutati si sa renunti..cel putin la o parte din ei.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Domnisoare de onoare..
MesajScris: 26 Apr 2007, 02:06 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
eu zic ca daca nu o vrei pe tipa aia care te scoate din sarite sa iti fie domnisoara de onoare sa nu o pui, si sa ii explici calm si frumos iubitului tau ca pur si simplu nu o inghiti si ca nu o vrei langa tine mereu in cea mai importanta zi din viata ta. gasiti voi o scuza apoi sa ii bagati.


si eu sunt de acord. si daca pui pe cineva domnisor/a de onoare nu e musai ca si iubitul/a sa fie si el/a de onoare. am fost la o nunta unde era cavaler un tip, si iubita lui doar invitata la nunta si a fost ok.
bafta si spor la pregatiri!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 206 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 11 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România