Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 01:58


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 163 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 14 Feb 2006, 01:24 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
nu nu se dau.mam interesat.:(

Ne facem planuri ca tiganu' si cand colo ... :o


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 14 Feb 2006, 13:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
nu nu se dau.mam interesat.:(


ce rahat....:(():(:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:16 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
si eu credeam ca se dau...pt ca am auzit anul trecut prin oct...
...dar ieri la stiri am auzit ca nu se dau (era vorba despre programul de guvernare si de ce NU s-au tinut "astia de sunt la putere" :) ) asa ca m-am botit si eu, dar poate a vazut si cine trebuie reportajul si o sa faca ceva in sensul asta. desi este greu de crezut...:x

gaby


gaby , nu prea cred eu ca ii intereseaza pe cei de la guvernare de perechile tinere casatorite , ca sutn si ei la inceput si eu nevoie de sustinere. am banuit eu ca banii aia nu o sa-i vedem noi.):(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

gaby , nu prea cred eu ca ii intereseaza pe cei de la guvernare de perechile tinere casatorite , ca sutn si ei la inceput si eu nevoie de sustinere. am banuit eu ca banii aia nu o sa-i vedem noi.):(

Grija lor este sa-si umfle buzunarele bine de tot si sa-si faca vile!!:ermm:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:23 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:
Grija lor este sa-si umfle buzunarele bine de tot si sa-si faca vile!!:ermm:


pai da mai intai sa-si umfle ei buzunarele bine si noi la urma ca pe cine intereseaza de viitorii miri si mirese care isi incep viata impreuna fiind abia la inceput? ce ma pot enerva oamenii astia!):(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Mai dragelor, pana la banii aia ce-i promisesera ei ca-i dau, cum a ramas cu cursurile alea premaritale? Au intrat in vigoare? Adica au devenit obligatorii? Ca daca da :(( e naspa! Ca se platesc. Asa ca o sa ne ceara bani, nu or sa ne dea!:wacko:


Ce cursuri?? (X)(X)(X) Ce se face la acele cursuri???:o:o:o Despre ce e vb?? Ce ar trebui sa ne invete la cursurile alea??(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 16 Feb 2006, 16:51 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Mai dragelor, pana la banii aia ce-i promisesera ei ca-i dau, cum a ramas cu cursurile alea premaritale? Au intrat in vigoare? Adica au devenit obligatorii? Ca daca da :(( e naspa! Ca se platesc. Asa ca o sa ne ceara bani, nu or sa ne dea!:wacko:


eu nu am auzit nimic de genul asta aici. adica la noi in oras nu s-a auzit nimic de asa ceva. nu cred ca ar intra in vigoare chiar nu mi-ar placea! nu cred ca am avea timp pt acele cursuri! si sa mai si platim pt ele? wow!(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 16 Feb 2006, 17:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Si pe noi ne invata cum sa fim niste sotii model si pe ei cum sa fie niste capi de familie responsabili?(?)


Fantastik.........si bunicii nostri......doamne...cum au reusit ei oare sa creasca cate 12 copii fara cursurile astea??? (X)(X)(X)(X) Socant!! :ermm:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 16 Feb 2006, 17:07 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Fantastik.........si bunicii nostri......doamne...cum au reusit ei oare sa creasca cate 12 copii fara cursurile astea??? (X)(X)(X)(X) Socant!! :ermm:


da asa e de parca ei au avut nevoie de cursurile astea,cica ca sa ne invete cum sa fim sotii model de parca nu am fi deja!;)
nu prea as crede ca s-ar face cursurile astea! ca am si bani sa le platesc dupa cheltuielile astea pt nunta si pt casa !):(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cadou pentru tineri casatoriti
MesajScris: 16 Feb 2006, 17:16 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

Ei, de parca ii intereseaza pe ei daca ne paruim si divortam dupa nunta! Cursurile astea ar fi ca sa mai scoata ei niste bani! Si eventual niste spagi ca sa iti dea certificatul (sau cum i-o zice)de absolvire!


cam asa ceva,dar voi ati auzit ca s-ar face cursurile astea ca eu chiar nu am habar! oricum la noi nu cred ca se face asa ceva pe aici! iti faci analizele acelea si certificatul prenuptial,te duci si depui actele si cam atata cred nu?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 163 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România