Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:05


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 134 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Loc de refugiu pentru MIRI
MesajScris: 16 Aug 2006, 18:46 
Senior

Membru din: 30 Ian 2006, 20:58
Mesaje: 181
Citat:
Am inceput si eu sa ma implic un pic mai mult in nunta asta a lu' nevasta-mea:-`.Adica am inceput sa fac "selectiile muzicale".Iar ea,hop top,ce se gandeste?Vrea sa faca ea coregrafia valsului.....:mellow:
Ce ziceti ,sa fac cum zice ea?Bine,coregrafia e frumusica,numai ca noi avem un profesor de dans care ne putea face coregrafia.Care varianta o fi mai buna?(?)

profesorul va poate da cateva repere de tinuta corpului, pasi, etc, dar cred ca nu strica sa aveti coregrafia voastra. noi am fost la cateva cursuri de dans si abia reusim sa nu ne calcam pe picioare, dar din cand in cand punem melodia aleasa de noi si dansam pana de ies ochii. de vals vorbesc, adica repetam, repetam si speram sa nu ne pierdem pe moment atunci. oricum, asa cum zice si ionut, chiar daca veti gresi ceva, lumea nu isi va da seama. mult suces si casa de piatra!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Loc de refugiu pentru MIRI
MesajScris: 06 Sep 2006, 12:24 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Ehhhh.......Danny e cam ocupat cu munk acum.Faza cu coregrafia este pentru valsul de deschidere.La nunta unei verisoare de-a mea a iesit superb.Faza e ca m-am razgandit eu.Am sa fac eu o coregrafie,pt ca el a zis ca ii e mai usor sa invete ceva de la mine decat de la un strain.Si il inteleg.Pana acum merge f bine.Nu am inceput de mult sa exersam,dar deja e foarte bine.Dar nu sunt sigura daca va ramane asa,pt ca e un lucru facut de mine(de care sunt mandra),dar s-ar putea ca in ultimul moment sa nu mai am curaj sa o fac.Pt ca stiu ca daca nu iese bine,in capul meu se vor sparge oalele.....:((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Loc de refugiu pentru MIRI
MesajScris: 22 Sep 2006, 12:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
:blink:
Ma uit, caut, ma mai uit o data si inca o data si ce vad ???:-`"Loc de refugiu pentru miri". Hmmm, ce imi zic eu? Stai ca aici e de mine. Si cand colo....):( Sunteti all over the topic fetelor.
Fiind nou, sper ca pentru inceput sa gasesc refugiul acela pe aici :( printre voi si inca 2,3 baieti.:ok:

care baieti???? ca esti singurul de pe site-ul asta!! Nu luam in calcul furnizorii!:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Loc de refugiu pentru MIRI
MesajScris: 22 Sep 2006, 18:02 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
Nu cred ca nimeresc 2 miri in acelasi timp pe site...



:D:D Ai dreptate! Mirii se ocupa de chestii serioase, nu stau pe site-uri la barfe


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Loc de refugiu pentru MIRI
MesajScris: 23 Sep 2006, 14:30 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:


Parca ai fi Emil:D:D:D La fel zice si el...Ca stau la barfa toata ziua....:D


Si nu este adevarat? De cand v-am intalnit pe voi mai mult stau pe net decat sa muncesc:o


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Loc de refugiu pentru MIRI
MesajScris: 25 Sep 2006, 13:28 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Da Rashela asa este dar cum vroiai sa ajungi senior asa din senin:-`:D


Da, draga, ai dreptate! Succesul cere sacrificii


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 134 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România