Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:20


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Creditul care ti se potriveste
MesajScris: 22 Feb 2006, 20:49 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Lasati asta!!!! O sa vedeti ca o sa ne descurcam si fara ajutorul statului roman%%-%%-%%-

Am ramas romani doar cu numele ca bunatatea si ospitalitatea de care eram vestiti s-a dus de muuult!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: dupa nunta, casuta noastra..dar daca n-o avem?
MesajScris: 25 Feb 2006, 14:25 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
sa va zic si situatia mea...eu sunt din Iasi dar din motive bine stiute si de voi stau in Italia de 2 ani iar sotul meu de 7 ani.Noi am reusit sa ne cumparam un apartament in Iasi dar care trebuie sa-l dam in chirie(daca tot nu stam noi acasa)iar aici in Italia stau si eu in gazda,intr-o casa micuta cu inca 2 frati si o cumnata din partea sotului care de 2 ani imi mananca sufletul.Sunt disperata nici nu stiu ce mai este aia liniste si nici intimitate.Caut de mult o alata dar dupa cum sunt foarte scumpe trebuie sa stau linistita alaturi de cumnata mea pocaita si sa inghit in sec,chiar si dupa nunta toate capriciile ei.Vedeti dar ca noi tinerii de astazi suntem privati de fericirea de a avea casa noasta,iubirea noastra,linistea si pacea...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Creditul care ti se potriveste
MesajScris: 28 Feb 2006, 17:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Daca eu lucrez in Bucuresti dar am buletin de Buzau, stie vreuna dintre voi unde trebuie sa fac credit sa-mi iau apartament in Buzau? Sau daca se poate asa ceva?


te duci la o banca in buzau..cu actele de la locul de munca din bucuresti ..copii dupa buletin, carte de munca,bla bla bla...si il obtii. Nu poti face credit aici decat daca ai buletin de bucuresti!%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Creditul care ti se potriveste
MesajScris: 28 Feb 2006, 17:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Daca eu lucrez in Bucuresti dar am buletin de Buzau, stie vreuna dintre voi unde trebuie sa fac credit sa-mi iau apartament in Buzau? Sau daca se poate asa ceva?


nu se poate face asa credit nici macar pentru un nenorocit de calculator...unde mai pui ca e vorba de un apartament..o casa!!:o:o


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Dupa nunta ... cine stie?!?
MesajScris: 07 Feb 2007, 14:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
si eu locuiesc cu socri de un an, nu e ceea ce imi doresc,dar ce sa fac.Am avut noroc dar i am dat cu piciorul,eram mica nu stiam.

Bun ... locuiesti la socri ... si daca e nasol de ce nu iti iei viata in mana, boarfele, sotul si sa te muti cu chirie? O sa zici ca nu vrei sa arunci banii pe geam ... bla bla .... Decat sa stai cu pacostea pe cap ..mai bine cu chirie .. sa nu te deranjeze nimeni, sa-ti tina cont de cate ori tragi apa la baie, de cate ori faci sex, sau cat timp petreci prin oras! Cum iti asterni asa dormi!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Dupa nunta ... cine stie?!?
MesajScris: 12 Feb 2007, 22:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Bun ... locuiesti la socri ... si daca e nasol de ce nu iti iei viata in mana, boarfele, sotul si sa te muti cu chirie? O sa zici ca nu vrei sa arunci banii pe geam ... bla bla .... Decat sa stai cu pacostea pe cap ..mai bine cu chirie .. sa nu te deranjeze nimeni, sa-ti tina cont de cate ori tragi apa la baie, de cate ori faci sex, sau cat timp petreci prin oras! Cum iti asterni asa dormi!


bineinteles ca tb sa stati singuri! neintelegerile care se pot ivi iti pot distruge relatia cu iubitul..

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Dupa nunta ... cine stie?!?
MesajScris: 16 Feb 2007, 21:25 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

bineinteles ca tb sa stati singuri! neintelegerile care se pot ivi iti pot distruge relatia cu iubitul..


Eu am trait-o pe proprie piele! Nici nu ne mutasem si deja incepusera discutiile.Discutii care au dus la ruptura relatiei.Am zis sa ramana el cu mamica lui ca mie nu-mi trebuie!!!!(!)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 104 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România