Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 00:00


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 20:53 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:


Ai mare dreptate.Incepe sesiunea de examene in ianuarie, trebuie sa ma apuc si de licenta si de alta firma si de altele.Dar nu este o problema,le rezolv eu.Sunt optimista datorita voua si celorlalti prieteni care ma sprijina.:njump::p


Hai curaj,capul sus si totul va fi bine.U'll see.:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 22:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

Da am observat ca dupa 25 de ani dar nu inteleg de ce.Eu mi-as dori sa fie de pe acum numai ca nu gasesc asa cum mi-as dori.Si in plus eu sunt o familista si-mi doresc sa stau cu sotul meu la casa noastra, singurei sa ne invitam prietenii si alta chestii de genul asta.Numa ca.....se pare ca nu e.Asta este,viata merge mai departe:~*:)


scumpo, dar ai tot timpul sa te mariti! eu m-am casatorit tot la 25 si mi se pare fff devreme...da' s-a intamplat:D
o sa vina si vremea ta...nu-ti bate capul cu asta...acum ar trebui sa te gandesti numai in ce club te duci maine;) si bineinteles sa-ti termini facultatea, sa-ti gasesti un job, sa-ti iei o casa, o masina...barbati o sa gasesti la tot pasul...si sper sa faci o alegre buna!:lips:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 23 Noi 2006, 01:41 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

scumpo, dar ai tot timpul sa te mariti! eu m-am casatorit tot la 25 si mi se pare fff devreme...da' s-a intamplat:D
o sa vina si vremea ta...nu-ti bate capul cu asta...acum ar trebui sa te gandesti numai in ce club te duci maine;) si bineinteles sa-ti termini facultatea, sa-ti gasesti un job, sa-ti iei o casa, o masina...barbati o sa gasesti la tot pasul...si sper sa faci o alegre buna!:lips:


Scumpa mea job am, casa urmeaza si masina......mai intai trebuie sa-mi iau carnet :D.Ce sa fac dc sunt mai sentimentala de felul meu....doresc liniste,afectiune,iubire....nu sa ma joc de-a iubirea, nu-mi place.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 02 Dec 2006, 23:03 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
elleea mama ce mai faci? care mai e viata ta?
nu am mai auzit de mult nimic de la tine e drept nici eu nu prea am mai intrat. ti-ai revenit? astept sa scrii. si atunci o sa povestesc si eu cum am rezolvat problema. pupicei:lips::lips::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 03 Dec 2006, 01:38 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
elleea mama ce mai faci? care mai e viata ta?
nu am mai auzit de mult nimic de la tine e drept nici eu nu prea am mai intrat. ti-ai revenit? astept sa scrii. si atunci o sa povestesc si eu cum am rezolvat problema. pupicei:lips::lips::lips::lips::lips:


PArca zicea intr-un mesaj ca s-a despartit de el.Sper sa nu gresesc.
Cred ca a fost cea mai buna alegere.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 04 Dec 2006, 13:28 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
da s-a despartit de el. da e cea mai buna alegere in cazul cand lupti singura. iar eu o intrebam ce face ca nu am mai auzit nimic de la ea pupicei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 04 Dec 2006, 17:12 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
sincer nu stiu eu zic ca da. l-am anuntat ca divortez dc se continua asa. pana acum totul e bine si sper sa fie si de acum incolo. oricum nu puteti sa va imaginati fetelor ce fata a facut cand a auzit de divort. i-am spus ca nu mai am incredere in el ca m-am saturat de promisiuni si vreau fapte. sa vad si eu ca intr-adevar ma iubeste. sper sa fie asa pana acum totul a fost asa cum am vrut dc nu asta e dragoste cu sila nu se poate nu? pupicei:lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 04 Dec 2006, 18:00 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
sincer nu stiu eu zic ca da. l-am anuntat ca divortez dc se continua asa. pana acum totul e bine si sper sa fie si de acum incolo. oricum nu puteti sa va imaginati fetelor ce fata a facut cand a auzit de divort. i-am spus ca nu mai am incredere in el ca m-am saturat de promisiuni si vreau fapte. sa vad si eu ca intr-adevar ma iubeste. sper sa fie asa pana acum totul a fost asa cum am vrut dc nu asta e dragoste cu sila nu se poate nu? pupicei:lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips:


Feteleeeeeeeeeeeee ce faceti fetele? Pupicei multi catre voi.Ma scuzati ca n-am mai intrat numai ca nu am avut timp nici sa respir.Ce faceti voi?Sunteti bine,sanatoaase,frumoase cum va stiu?Ce sa fac Ralu, bine.Sunt din ce in ce mai bine:)Am aflat o veste minunata: in ianuarie sau cel tarziu mai imi deschid casa de expeditii, cu ajutorul parintilor mei.;):D
Va pupic si ne mai auzim:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 05 Dec 2006, 12:49 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
ma bucur pasarica sa aud ca esti bine si sa dea d-zeu sa-ti mearga din ce in ce mai bine. pupicei multi:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 05 Dec 2006, 15:18 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
ma bucur pasarica sa aud ca esti bine si sa dea d-zeu sa-ti mearga din ce in ce mai bine. pupicei multi:lips::lips::lips:


U ce faci sufletica?Esti bine?Sarumana de incurajari.Sa dea Domnul bine la toata lumea.:lips::npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 05 Dec 2006, 15:56 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
nu stiu cum sunt acuma. sper ca sunt bine si oricum asa cum gandesc eu presupun ca dc nu tine inseamna ca a fost o cacialma si tot bine o sa fiu ca scap de o povara. nu? eu asa gandesc om trai si om vedea ce o mai fi. presupun ca in momentul despartirii cel mai greu iti este sa accepti ca ai gresit si sa iti faci viata fara a lua in calcul si cealalta persoana. eu deja am inceput usor usor sa nu mai fac program care sa-l includa in totalitate si pe el si in plus dc am gresit acceptand sa fiu cu el sunt mare si pot sa-mi asum responsabilitatea:nwink: asa ca oricum ar fi e bine. pupicei:lips::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 05 Dec 2006, 16:52 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
nu stiu cum sunt acuma. sper ca sunt bine si oricum asa cum gandesc eu presupun ca dc nu tine inseamna ca a fost o cacialma si tot bine o sa fiu ca scap de o povara. nu? eu asa gandesc om trai si om vedea ce o mai fi. presupun ca in momentul despartirii cel mai greu iti este sa accepti ca ai gresit si sa iti faci viata fara a lua in calcul si cealalta persoana. eu deja am inceput usor usor sa nu mai fac program care sa-l includa in totalitate si pe el si in plus dc am gresit acceptand sa fiu cu el sunt mare si pot sa-mi asum responsabilitatea:nwink: asa ca oricum ar fi e bine. pupicei:lips::lips::lips::lips:


Iti doresc multa putere sa treci cu bine peste momentele grele din perioada aceasta.
Sper sa iasa bine in final.:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 07 Dec 2006, 12:56 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
si eu sper si multumesc de incurajari. e ceva sa stii ca este cineva acolo langa tine. o sa vedem oricum va tin la curent. pupicei:lips::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 07 Dec 2006, 18:51 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
si eu sper si multumesc de incurajari. e ceva sa stii ca este cineva acolo langa tine. o sa vedem oricum va tin la curent. pupicei:lips::lips::lips::lips:


Iubita mea nu vreau sa te stiu trista.Sunt convinsa ca se va rezolva intr-un fel.Trebuie!!!Va iubit, v-ati casatori, nu se poate sa fie altfel.Te pupic si ai grija de tine si sufletul tau:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 08 Dec 2006, 14:58 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
saru' mana pisoi! sunt convinsa ca ai dreptate. si cred ca ai pus punctul pe i nu trebuie sa fiu trista. si nu voi mai fi. presupun ca toate lucrurile in viata au un rost. si se intampla cu un scop eu trebuie doar sa descopar scopul si atat. pupicei:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 08 Dec 2006, 15:17 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
saru' mana pisoi! sunt convinsa ca ai dreptate. si cred ca ai pus punctul pe i nu trebuie sa fiu trista. si nu voi mai fi. presupun ca toate lucrurile in viata au un rost. si se intampla cu un scop eu trebuie doar sa descopar scopul si atat. pupicei:lips::lips::lips:


Eu merg pe urmatoarea idee: ca Dumnezeu ti le da si ti le aranjeaza asa cum trebuie sa fie, una buna una rea.Ca cea buna sa aline cea rea.Important e sa vezi partea frumoasa, sa ai incredere ca totul va fi bine si sa gasesti puterea necesara in tine de a trece peste toate.Pupiciiiiii


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România