Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:36


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 15 Noi 2006, 16:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
feteloooooooorrrrrr! ati innebunit! De vreo 3 zile bateti apa in piua!:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 15 Noi 2006, 16:47 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
eu una am rezolvat-o cel putin asa cred si cautam si pentru altii solutii ginaangelina:love::lips::lips::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 15 Noi 2006, 17:07 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
feteloooooooorrrrrr! ati innebunit! De vreo 3 zile bateti apa in piua!:p


dA DA AM INTELES.Incheiem subiectul!:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 15 Noi 2006, 17:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

dA DA AM INTELES.Incheiem subiectul!:p

nu asta am vrut sa zic ....:unsure: ...e bine sa dezbatem anumite probleme ....dar chiar atat de mult????:P:p:p;)oricum....parerea mea e asta: tu trebuie sa -ti cauti un alt prieten, mai responsabil, si Raluca ...sa puna piciorul in prag si sa-si ia viata in propriile maini! va pup pe toate!:lips::love::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 15 Noi 2006, 17:24 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
nu asta am vrut sa zic ....:unsure: ...e bine sa dezbatem anumite probleme ....dar chiar atat de mult????:P:p:p;)oricum....parerea mea e asta: tu trebuie sa -ti cauti un alt prieten, mai responsabil, si Raluca ...sa puna piciorul in prag si sa-si ia viata in propriile maini! va pup pe toate!:lips::love::lips:


Si noi pe tine.:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 15 Noi 2006, 23:16 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
si noi pe tine:lips::lips::lips::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 06:15 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
si noi pe tine:lips::lips::lips::lips::lips::lips:


Fetele buna dimineata!Sunt destul de matinala datorita faptului ca am de facut proiect pt sesiunea de iarna so.....Nu vreau decat sa zic faptul ca relatia mea a ajuns in momentul in care n-am vrut....s-a terminat:(Mai multe nici nu stiu ce sa spun,poate doar ca am ramas prieteni,:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 10:20 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Fetele buna dimineata!Sunt destul de matinala datorita faptului ca am de facut proiect pt sesiunea de iarna so.....Nu vreau decat sa zic faptul ca relatia mea a ajuns in momentul in care n-am vrut....s-a terminat:(Mai multe nici nu stiu ce sa spun,poate doar ca am ramas prieteni,:(
e asa de trist cand afli ca un cuplu se desparte....dar poate despartirea asta doar ti-a netezit drumul spre cel cu care vei fi cu adevarat fericita si implinita. sti vorba aia "ce-i al tau e pus deoparte" asa ca zambeste si mergi mai departe. mai bine sa-ti amintesti de perioada asta ca de o perioada rumoasa, fara resentimente. noi suntem aici...:flowers:%%-. uite un pupic sa nu mai fi trista:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 11:14 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Fetele buna dimineata!Sunt destul de matinala datorita faptului ca am de facut proiect pt sesiunea de iarna so.....Nu vreau decat sa zic faptul ca relatia mea a ajuns in momentul in care n-am vrut....s-a terminat:(Mai multe nici nu stiu ce sa spun,poate doar ca am ramas prieteni,:(


Buna dimineata si tie si bafta cu proiectele! In ceea ce priveste sfarsitul relatiei: te asteptai la altceva?! (?) Parerea mea: dupa tot ce ai spus vis-a-vis de povestea asta scurta de dragoste, acest final e cel mai bun lucru care putea sa ti se intample! :flowers:;) Capul sus! Esti asa mica! e timp destul sa iti apara Fat-Frumosul destinat tie! :ok: %%-:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 11:54 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
netza fetelor!
sunt in ipostaza de a-mi gasi de lucru si acesta e motivul pentru care nu am mai intrat pe site. imi pare rau sa aud elleea ca la tine s-a terminat:( dar poate tot raul spre bine si mai bine mai devreme decat sa stai sa tragi de o relatie si sa te trezesti ca a trecut timpul si nu ai realizat nimic. te felicit ca ai avut curajul de a iti infrunta propia persoana si de a nu te minti singura si a lua o decizie buna pentru tine:wok: eu una sunt 100% alaturi de tine. cat despre mine s-a mai schimbat ceva dar nu asa cum imi doresc iar aseara am discutat problema cu sotul meu. si am discutat despre divort. nu stiu cat de bine i-a picat insa i-am spus STOP si i-am spus ca vorbele nu ma mai incalzesc cu nimic):( vreau fapte. ca mi se pare imposibil sa iubesti un om si sa-i faci si rau in acelasi timp. si mai astept pentru ca el a zis ca nu mai imi promite absolut nimic ci o sa-mi demonstreze. in rest incerc sa-mi gasesc de munca sa fiu independenta si financiar:p pupicei multi:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 15:18 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
netza fetelor!
sunt in ipostaza de a-mi gasi de lucru si acesta e motivul pentru care nu am mai intrat pe site. imi pare rau sa aud elleea ca la tine s-a terminat:( dar poate tot raul spre bine si mai bine mai devreme decat sa stai sa tragi de o relatie si sa te trezesti ca a trecut timpul si nu ai realizat nimic. te felicit ca ai avut curajul de a iti infrunta propia persoana si de a nu te minti singura si a lua o decizie buna pentru tine:wok: eu una sunt 100% alaturi de tine. cat despre mine s-a mai schimbat ceva dar nu asa cum imi doresc iar aseara am discutat problema cu sotul meu. si am discutat despre divort. nu stiu cat de bine i-a picat insa i-am spus STOP si i-am spus ca vorbele nu ma mai incalzesc cu nimic):( vreau fapte. ca mi se pare imposibil sa iubesti un om si sa-i faci si rau in acelasi timp. si mai astept pentru ca el a zis ca nu mai imi promite absolut nimic ci o sa-mi demonstreze. in rest incerc sa-mi gasesc de munca sa fiu independenta si financiar:p pupicei multi:lips::lips::lips:


Fetelor va multumesc din suflet pt sustinerea voastra.Este minunat sa stii ca cineva este langa tine atunci cand ai nevoie.Am cateodata sentimentul ca ,,acel ceva ce-i pus deoparte pt mine" nu mai vine:(.Oana bafta multa si spor in cautarea unui servici, sunt sigura ca vei gasi ceva bun pt tine.
Va pup si inca odata va multumesc din suflet.:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 15:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

Fetelor va multumesc din suflet pt sustinerea voastra.Este minunat sa stii ca cineva este langa tine atunci cand ai nevoie.Am cateodata sentimentul ca ,,acel ceva ce-i pus deoparte pt mine" nu mai vine:(.Oana bafta multa si spor in cautarea unui servici, sunt sigura ca vei gasi ceva bun pt tine.
Va pup si inca odata va multumesc din suflet.:lips:


Imi pare nespus de rau pt. tine pt. ca suferi. Asa e cand se despart doi oameni, dar eu cred ca e cel mai bine pentru tine. Mai bine acum decat mai tarziu, cand ai fi suferit mai mult. Esti inca tinerica, cum ai vazut si tu, marea majoritate a fetelor de pe site s-au casatorit dupa 25 de ani, asa ca......mai cauta ca timp este destul. :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 15:31 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

Imi pare nespus de rau pt. tine pt. ca suferi. Asa e cand se despart doi oameni, dar eu cred ca e cel mai bine pentru tine. Mai bine acum decat mai tarziu, cand ai fi suferit mai mult. Esti inca tinerica, cum ai vazut si tu, marea majoritate a fetelor de pe site s-au casatorit dupa 25 de ani, asa ca......mai cauta ca timp este destul. :-*


Da am observat ca dupa 25 de ani dar nu inteleg de ce.Eu mi-as dori sa fie de pe acum numai ca nu gasesc asa cum mi-as dori.Si in plus eu sunt o familista si-mi doresc sa stau cu sotul meu la casa noastra, singurei sa ne invitam prietenii si alta chestii de genul asta.Numa ca.....se pare ca nu e.Asta este,viata merge mai departe:~*:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 15:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:

Da am observat ca dupa 25 de ani dar nu inteleg de ce.Eu mi-as dori sa fie de pe acum numai ca nu gasesc asa cum mi-as dori.Si in plus eu sunt o familista si-mi doresc sa stau cu sotul meu la casa noastra, singurei sa ne invitam prietenii si alta chestii de genul asta.Numa ca.....se pare ca nu e.Asta este,viata merge mai departe:~*:)


Si eu imi doream de mult o familie si mai mult copii. Eu ma visam mama la 23 de ani si uite ca inca nu s-a intamplat. Toate la timpul lor. Cu toate ca m-am maritat la 25 de ani, tarziu poate, eu sunt foarte fericita si asta e cel mai important. Asa ca rabdare, va rasari soarele si pe strada ta, atunci cand va fi momentul;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 16:24 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Si eu imi doream de mult o familie si mai mult copii. Eu ma visam mama la 23 de ani si uite ca inca nu s-a intamplat. Toate la timpul lor. Cu toate ca m-am maritat la 25 de ani, tarziu poate, eu sunt foarte fericita si asta e cel mai important. Asa ca rabdare, va rasari soarele si pe strada ta, atunci cand va fi momentul;)[/quote

Eh,nu mai conteaza.O sa sufar ca ......dar asta e.Nu vreau sa ma mai gandesc.Poate o sa fie si pt mine undeva camdva.Vom vedea.Life goes on.Pupiiii fetele!!!:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 16:59 
Senior

Membru din: 25 Oct 2006, 16:31
Mesaje: 109
elleea,
stiu ca doare dar gandeste-te cat ar fi durut in secunda cand treceau anii si timpul si mai aveai si copii de gat. ai fi suferit mai mult pentru ca visele erau mult mai mari crede-ma. sperantele si visele sunt din ce in ce mai mari o data cu trecerea timpului. si sa nu mai punem la socoteala si faptul ca ai fi constatat ca ai "imbatranit" alaturi de un om care nu este ceea ce cautai. asa ca " capul sus" si orice palma de la viata e o experienta si sunt convinsa ca pe viitor "peticul" tau va fi asa cum il doresti pupicei:lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 17:19 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
elleea,
stiu ca doare dar gandeste-te cat ar fi durut in secunda cand treceau anii si timpul si mai aveai si copii de gat. ai fi suferit mai mult pentru ca visele erau mult mai mari crede-ma. sperantele si visele sunt din ce in ce mai mari o data cu trecerea timpului. si sa nu mai punem la socoteala si faptul ca ai fi constatat ca ai "imbatranit" alaturi de un om care nu este ceea ce cautai. asa ca " capul sus" si orice palma de la viata e o experienta si sunt convinsa ca pe viitor "peticul" tau va fi asa cum il doresti pupicei:lips::lips::lips:


Sarumanutele de fata(doamna):p:) pentru incurajari.Stai linistita ca ma adun rpd si trec peste.Urmeaza o perioada f aglomerata pt mine si va fi mai usor.:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 17:28 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Sarumanutele de fata(doamna):p:) pentru incurajari.Stai linistita ca ma adun rpd si trec peste.Urmeaza o perioada f aglomerata pt mine si va fi mai usor.:lips:


Capul sus! nu ai patit nimic rau! de ce atata graba?! nu te mai gandi ca vrei iubit, casatorie, casa, etc! si o sa vezi ca or sa vina de la sine! acum trebuie sa te preocupe studiile - la varsta pe care o ai, undeva pe la 21 de ani - banuiesc ca inca iti continui studiile! o sa vina si momentul in viata cand o sa fii fericita si pe plan sentimental! orice om are parte de asemenea momente la un moment dat! dar cand vrea soarta, nu cand am vrea noi! important e sa fim optimisti si sa ne traim viata cu toate momentele ei , atunci cand acestea se intampla!%%-%%-%%-%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: DE CE EXISTA METAMORFOZA DUPA CASATORIE?
MesajScris: 22 Noi 2006, 17:35 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

Capul sus! nu ai patit nimic rau! de ce atata graba?! nu te mai gandi ca vrei iubit, casatorie, casa, etc! si o sa vezi ca or sa vina de la sine! acum trebuie sa te preocupe studiile - la varsta pe care o ai, undeva pe la 21 de ani - banuiesc ca inca iti continui studiile! o sa vina si momentul in viata cand o sa fii fericita si pe plan sentimental! orice om are parte de asemenea momente la un moment dat! dar cand vrea soarta, nu cand am vrea noi! important e sa fim optimisti si sa ne traim viata cu toate momentele ei , atunci cand acestea se intampla!%%-%%-%%-%%-



Ai mare dreptate.Incepe sesiunea de examene in ianuarie, trebuie sa ma apuc si de licenta si de alta firma si de altele.Dar nu este o problema,le rezolv eu.Sunt optimista datorita voua si celorlalti prieteni care ma sprijina.:njump::p


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 7 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România