Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 14:59


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Apr 2006, 20:13 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:
Hop si eu!:lol:Eu sunt Anca el e Adi iar diferenta dintre noi este de 5 ani jumate.Si parerea mea e ca varsta nu conteaza,acum si asta in limita bunului simt adica 30 de ani mi se pare si mie putin exagerat.Sa fiti toate fericite si mereu la fel de frumoase ca si in ziua cand veti fi mirese.
:flower:


multumesc in numele meu, celelalte sa-si exprime singure opinia ;) in rest ce sa-ti spun...aceleasi ganduri de bine iti doresc si tie B)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 09 Apr 2006, 23:10 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
eu-RALUCA-CRISTINA, el-ROBERTO-DANIEL. diferenta de 4 ani. aventaj el. eu sunt zuzica, zuzy, monkey, uneori ma-so ( de la mami) iar el e to... a, uitasem de micutul nostru, ROBERT-MIHAI zis micky, inca dinainte de a se naste... nu stiam ce o sa fie si mie mi-a placut filmul si baietelul din seria 'uite cine vorbeste'... si asa i-a ramas numele. desi la gradi am insistat sa-l strige robert...:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 14 Apr 2006, 03:05 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
Citat:
hihi sa va traiasca! :flowers: :ok:



multumesc. asemenea si al vostru-pe viitor, cand veti vrea voi. la noi a venit 'neinvitat' si a fost asa de frumos imprevizibilul asta... este deja licentiat: am dat licenta amandoi:wok::ok:;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 14 Apr 2006, 16:25 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

mie mi s-a parut grea cu toate ca am avut numai note mari, dar lucram si tineam si o casa (iuby se mutase la mine la inceputul anului IV). nu stiu acum cate de greu sau usor se iau licentele (ma refer la bani) dar pe vremea mea (in 2003) si la univ de stat am platit numai taxa de licentza de 1 milion. restul, invatat!


poti fi convinsa ca oricand se puteau lua examene cu bani. asta nu e ceva nou, mita e veche de cand lumea.
si pe vremea mea (2002), la universitate de stat, nu se platea nici macar taxa de licenta :p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 15 Apr 2006, 15:39 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


:x:x:x am avut o colega care a dat licenta cu bebe in burtica si nu cred ca i-a fost usor din moment ce a luat note f mici...

eu ma inscriu la master din toamna deci 1 an jumate voi avea de invatat si e evident ca nu vrau sa dau dizertatia gravida...dc vreau sa imi stric si viata si cariera puteam sa o fac mai de mult :) lol lol



disertatia deja nu mai e acelasi lucru. nu stiu la voi (dar cred ca a fost la fel), dar la mine, licenta a constat in doua examene scrise si apoi sustinerea lucrarii de licenta. pt mine invatatul pt examene a fost mai naspa, documentarea pt lucrare si redactarea ei a fost o sarcina mai placuta. iar la master... a fost doar disertatia la sfarsit (normal, dupa sesiunea de examene), ceea ce nu a fost chiar mare lucru. chestia e sa ai timp sa te documentezi pt lucrare si sa o redactezi, ca de prezentat... e simplu :D succes! :flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 15 Apr 2006, 15:44 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:


disertatia deja nu mai e acelasi lucru. nu stiu la voi (dar cred ca a fost la fel), dar la mine, licenta a constat in doua examene scrise si apoi sustinerea lucrarii de licenta. pt mine invatatul pt examene a fost mai naspa, documentarea pt lucrare si redactarea ei a fost o sarcina mai placuta. iar la master... a fost doar disertatia la sfarsit (normal, dupa sesiunea de examene), ceea ce nu a fost chiar mare lucru. chestia e sa ai timp sa te documentezi pt lucrare si sa o redactezi, ca de prezentat... e simplu :D succes! :flowers:


iar am dat-o-n balarii cu discutia :D nu stiu cum facem, dar nu prea putem sa ne tinem de subiectul forumului :D :D dar sper ca nu se supara nimeni de data asta :flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 20 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România