Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 03:17


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 25 Mai 2007, 16:49 
Junior

Membru din: 18 Mar 2007, 04:03
Mesaje: 75
Buna! Noi suntem Carmen-Daniela si Dragos-Gheorghe si din 31 august anul trecut numele nostru de familie este Donu-Banica. O multime de nume si prenume, dar care nu conteaza, in casa suntem Mitzik si Mitzishor.
Daca am reusit sa-l conving in privinta numelui compus e fiindca la noi canta gaina! Am 1 an mai mult decat el, si un caracter total diferit. Eu din sud-estul tarii si el din Ardeal, nu avem nimic in comun, nici macar nu ne place acelasi fel de ciocolata, dar ne iubim la nebunie. Daca am rezistat 4 ani impreuna intr-o tara straina unde nimeni nu-ti da nimic pe gratis, cred ca o sa putem trece prin multe.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 26 Mai 2007, 00:00 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
Buna! Noi suntem Carmen-Daniela si Dragos-Gheorghe si din 31 august anul trecut numele nostru de familie este Donu-Banica. O multime de nume si prenume, dar care nu conteaza, in casa suntem Mitzik si Mitzishor.
Daca am reusit sa-l conving in privinta numelui compus e fiindca la noi canta gaina! Am 1 an mai mult decat el, si un caracter total diferit. Eu din sud-estul tarii si el din Ardeal, nu avem nimic in comun, nici macar nu ne place acelasi fel de ciocolata, dar ne iubim la nebunie. Daca am rezistat 4 ani impreuna intr-o tara straina unde nimeni nu-ti da nimic pe gratis, cred ca o sa putem trece prin multe.



bine ai venint!!!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 27 Mai 2007, 01:20 
Junior

Membru din: 18 Mar 2007, 04:03
Mesaje: 75
multumim!:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 15 Iun 2007, 13:46 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
buna
noi sintem alina si dragos,adik maunata-k cik miorlai-si mau-k e un motan..eu sint mai mare cu 4 ani k el,dar par cu 10 mai copil...macar la serviciu sint mai mare in grad k el...:gun:avemimpreunaunbaietel de 2anijumatate,avea 20 de ani atunci el si eu 24.dar park virsta conteaza??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Iul 2007, 13:14 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
Foarte bine!

Pana sa imi cunosc sotul si eu am avut tot timpul prieteni mai mici ca mine.


Eu am cu 11 ani mai putin decat iubitul meu.Ne apropie o gramada de chesti dar ne si despart multe.Credeti ca e vreo problema?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Iul 2007, 14:10 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Eu am cu 11 ani mai putin decat iubitul meu.Ne apropie o gramada de chesti dar ne si despart multe.Credeti ca e vreo problema?



nu este o probl diferenta de varsta...doar dc pe voi va deranjeaza atunci este...depinde cate lucruri va apropie si cate ve despart...voi trebuie sa va dati seama dc e o probl sau nu


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Iul 2007, 14:23 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:


nu este o probl diferenta de varsta...doar dc pe voi va deranjeaza atunci este...depinde cate lucruri va apropie si cate ve despart...voi trebuie sa va dati seama dc e o probl sau nu


Pai tocmai ca pt noi nu e nicio pb.Sunt momente in care varsta isi spune cuvantul dar in rest.......Ceilalti sunt de parerea ca e prea in varsta pt mine.Insa noi ne iubim si intelegem foarte bine.:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Iul 2007, 14:38 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Pai tocmai ca pt noi nu e nicio pb.Sunt momente in care varsta isi spune cuvantul dar in rest.......Ceilalti sunt de parerea ca e prea in varsta pt mine.Insa noi ne iubim si intelegem foarte bine.:blink:



atunci...asta e tot ceea ce conteaza sa va intelegeti si sa va iubiti...si la mine au fost ceva probl cu ceilalti din cauza varstei, dar noi nu o percepem deloc...el e cu 5 ani jumate mai mare si ai mei nu prea erau ok cu asta, dar a trecut si a fost bine pan la urma...noi oricum nu simtitm ca ar fi vreo diferenta...cel care a simtit diferenta a fost el, la inceputul relatiei dar acum e totul ok
sa va iubiti mult!%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Iul 2007, 14:42 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:


atunci...asta e tot ceea ce conteaza sa va intelegeti si sa va iubiti...si la mine au fost ceva probl cu ceilalti din cauza varstei, dar noi nu o percepem deloc...el e cu 5 ani jumate mai mare si ai mei nu prea erau ok cu asta, dar a trecut si a fost bine pan la urma...noi oricum nu simtitm ca ar fi vreo diferenta...cel care a simtit diferenta a fost el, la inceputul relatiei dar acum e totul ok
sa va iubiti mult!%%-


Sarumana.Nu-ti spun ca tata nu e de acord sub nicio forma.Ceea ce ma supara e ca tot face sicanari la adresa lui, e adevarat nu de fata cu el, insa pe mine ma deranjeaza.Ca sa nu zic ca isi doreste sa ne despartim.):(:nbump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Iul 2007, 14:58 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Sarumana.Nu-ti spun ca tata nu e de acord sub nicio forma.Ceea ce ma supara e ca tot face sicanari la adresa lui, e adevarat nu de fata cu el, insa pe mine ma deranjeaza.Ca sa nu zic ca isi doreste sa ne despartim.):(:nbump:


mai cunosc situatii din astea, dar daca dragostea voastra e adevarata si puternica veti trece peste toate rautatile tuturor%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Iul 2007, 15:12 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

mai cunosc situatii din astea, dar daca dragostea voastra e adevarata si puternica veti trece peste toate rautatile tuturor%%-


Da ai dreptate.Multumesc de incurajari.:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Iul 2007, 16:08 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Da ai dreptate.Multumesc de incurajari.:-*



:-*:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 05 Iul 2007, 16:42 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:


:-*:ok:


Mai nou.......ne gandim sa ne mutam impreuna:D:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 05 Iul 2007, 16:57 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
Foarte bine. Statul impreuna e proba de foc a unei relatii; doar asa stii cum e partenerul tau de fapt.


Stiu Dj.Ideea este ca noi am mai stat o saptamana,cateva zile, el fiind din bucuresti si eu ducandu-ma acolo la examene.Astfel am stat la el si ne-am mai obisnuit unul cu altul.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 05 Iul 2007, 17:00 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:

Stiu Dj.Ideea este ca noi am mai stat o saptamana,cateva zile, el fiind din bucuresti si eu ducandu-ma acolo la examene.Astfel am stat la el si ne-am mai obisnuit unul cu altul.


:napplause:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 05 Iul 2007, 17:08 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
Foarte bine ati facut! :napplause:


Sentimentul de liniste se intensifica:huh:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România