Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 17:23


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Mar 2006, 13:48 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
as vrea sa zicem toate numele nostru si a sotilor nostri sau iubitilor nostri(ex.eu sunt ANCA ELENA SI CRISTIAN)iar diferenta dintre noi e de 5 ani.In aparenta nu sunt multi dar in unele situatii eu par copilul iar el e cel matur si cu situatia in mana...si credeti-ma ca asa e,nu mi se pare doar mie.La voi cum e?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Mar 2006, 17:32 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2005, 02:00
Mesaje: 34
Citat:
as vrea sa zicem toate numele nostru si a sotilor nostri sau iubitilor nostri(ex.eu sunt ANCA ELENA SI CRISTIAN)iar diferenta dintre noi e de 5 ani.In aparenta nu sunt multi dar in unele situatii eu par copilul iar el e cel matur si cu situatia in mana...si credeti-ma ca asa e,nu mi se pare doar mie.La voi cum e?


:rocker::rocker:hi-hi!! ok! noi suntem Mihaela-Claudia si Dragos-Bogdan si difernta de varsta este de 2 ani si 9 luni, in favoarea lui...dar in mai toate situatiile, fraiele le detin eu....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 08 Mar 2006, 13:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Asa...Eu sunt Elena Gina si el e Mihai..diferenta de varsta e de 2 ani jumate in favoarea lui...numele de alint : eu sunt Sufletica iar el este Mokutza :p:p:p...si la noi ..eu vin cu ideea ..el accepta si uite asa...am adunat multe chestii la noi in casutza.:flowers::flowers::flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 08 Mar 2006, 14:42 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
am uitat sa zic ca numele meu de alint e Ya iar al lui e Cici.Scrise asa parca nu sunt faine dar cand ne stigam unul pe celalalt iese as fffffrrrrrrrruuuummmmoooos.....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 08 Mar 2006, 18:09 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
noi suntem Anca si Robert si diferenta de varsta : el este mai mare decat mine cu 5 ani .
ne alintam fiecare cum apuca nu ramanem la acelasi nume de alint. :lol:
cu toate ca el e mai mare nu pare deloc matur,eu vin cu ideile le discutam daca e de acord si pana la urma e de acord si le facem tot ca mine.;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 08 Mar 2006, 19:19 
Nou Venit

Membru din: 27 Ian 2006, 07:09
Mesaje: 38
Citat:
Fetelor, subiectul asta imi place cel mai mult.
Sa intre fiecare sa se spovedeasca aici ca e tare placut sa citesti mesajele astea.
Parca iese dragostea prin monitor:D


la noi e diferenta de 6 ani, in general nu simtim diferenta in nici un fel... dar normal ca o diferenta exista. 6 ani nu e putin asa ca unul dintre noi e mai avansat in cariera si castiga mai multi bani, dar in final cred ca suntem amandoi la fel de copilarosi (si daca e cazul sa fim responsabili, cred ca suntem pe aceeasi lungime de unda). Deciziile le luam impreuna dar de multe ori eu vin cu initiativele...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 08 Mar 2006, 21:57 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Buna fetelor. Noi suntem, Oana si Bogdan, doi nebunei care se iubesc la nebunie. Batem recordul la diferenta de varsta, intre noi fiind 10 ani, 3 luni si 13 zile. Eu pot spune ca nu simt deloc aceasta diferentza, nu ma deranjeaza si nu ma deranjat niciodata, dimpotriva ma face sa ma simt mult mai iubita si mai sigura pe mine. Am mai multa incredere in el cand spune ca ma iubeste, stiind ca a trecut prin partea aceea din viatza in care sa-si doreasca tot timpul altceva(ma refer la distractii numai cu baietii, alte fete si etc). Imi place ca este matur, stie sigur ce vrea de la viatza, mai ales alaturi de mine. De cand il cunosc, invatz cate ceva nou de la el in fiecare zi, special in domeniul bucatarie, gateste f bine! In rest ce sa va mai spun, simt ca si el ma iubeste la fel de mult. Diferenta de varsta pt noi nu va conta niciodata, tot la fel de mult ne vom iubi, chiar daca mai avem pareri diferite, unul dintre noi cedeaza oricand. Va dorim tuturor casnicii fericite, cu multi copii care sa va iubeasca, iar voi sa va iubiti la fel de mult cum ne iubim noi!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 09 Mar 2006, 11:33 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
vedeti voi oare ca indiferent de varsta dragostea tot dragoste se cheama?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 09 Mar 2006, 20:39 
Nou Venit

Membru din: 15 Ian 2006, 13:38
Mesaje: 18
eu sint Ada(mami) si el e Gabi(tati) si ne despart doar 2 luni fara 2 zile.nu cred ca e foarte importanta diferenta de virsta, e mai important sa reusesti sa sa fi pe aceeasi frecventa.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 09 Mar 2006, 23:11 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
eu sint Ada(mami) si el e Gabi(tati) si ne despart doar 2 luni fara 2 zile, adica eu sint mai mica.nu cred ca e foarte importanta diferenta de virsta, e mai important sa reusesti sa sa fi pe aceeasi frecventa.


Loredana (Dana pentru el)si Marius...e cu 2 ani mai mare decat mine dar eu par cu cel putin 5 ani mai matura decat el...uneori nu am rabdare la copilariile lui dar, pana la urma,cred ca asta il face atat de deosebit...atunci cand eu imi pierd cumpatul, el e calm, cand eu vad viata in negru...el ma ajuta sa o colorez putin...nu avem nume de alint speciale...cred ca depinde de moment...dar am observat ceva...atunci cand ne alintam, asociem alintul cu pronumele "meu,mea"...eu ii spun "micutul meu(de aproape 2 m, :)),puiu meu" iar lui ii place sa-mi spuna "Dana mea" "dragostea mea"...cred ca sentimentul de posesivitate isi spune cuvantul...e al meu...si sunt a lui...cat de mandra si fericita ma simt cand, pe strada, imi strange protector mana, cand ma inveleste noaptea sa nu-mi fie frig la spate...sau cand spala vasele fara sa-i cer eu asta...Doamne, cat de mult pot sa-l iubesc...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 10 Mar 2006, 00:46 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:
cat de mandra si fericita ma simt cand, pe strada, imi strange protector mana, cand ma inveleste noaptea sa nu-mi fie frig la spate...sau cand spala vasele fara sa-i cer eu asta...Doamne, cat de mult pot sa-l iubesc...


si eu simt acelasi lucru..mai ales cand spala vasele fara sa-i cer.... ma bucur pt tine :) am simtit bucuria aia in suflet cand am citit..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 11 Mar 2006, 01:53 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
:flower: Noi suntem Claudia-Gabriela (Ghemotoc pentru el) si Narcis-Filip (Filipel pentru mine) ... suntem amandoi la fel de tineri, nascuti in acelasi an, la 6 luni diferenta intre noi si in favoarea lui :wok:.
El este cea mai galanta si cea mai respectuoasa persoana pe care am cunoscut-o si un adevarat iubitor al frumosului.
Sunt mandra de el si de ceea ce reprezentam impreuna. :flower:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 23 Mar 2006, 19:30 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
Citat:

cat noroc ai...al meu e mai micutz decat mine cu 6 sapt asa ca el e "bebeul"...desi eu la el pe telefon sunt "bebe"...nu se stie cine pe cine alinta si cine pe cine rasfatza dar eu cred ca balantza atarna in favoarea lui lol


la noi ,pot sa spun ca cel mai mare bebe sunt eu ca sunt rasfatata ,asa ca sunt in avantaj de multe ori iesi cum vreau chiar daca el trebuie sa se adapteze.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România