Ultima vizită a fost: Acum este 18 Apr 2024, 10:58


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 27 Mar 2006, 13:46 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
parerea mea este ca unele fete care chiar nu au ce face decat sa comenteze alegerea mea de a ma marita si ca vezi doamne nu stau cu iubi deja in apartament eu zic mai bine sa stie cand sa taca ca sincer chiar nu e treaba voastra.
vedeti-va mai bine de nunta voastra si nu va mai bagati in viata altcuiva .


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 28 Mar 2006, 00:21 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Da, asa e!
Stiam ca suntem amandoi tipicari, ca eu sunt mai agitata si el mai calm... ;)



diferenta dintre noi e de un an (eu sunt cea tanara O:) :p :D) - asta ca sa raspund la subiect. si apoi, ca sa bat campii B)... el s-a mutat la mine, nu invers. cred ca i-a fost destul de greu sa-mi accepte "simtul proprietatii". stiu cat de mult am gresit si ii apreciez cu atat mai mult rabdarea. cand ne certam, erau 2 variante: ii spuneam sa-si faca bagajul sau plecam eu, nu inainte de a-i lasa bilet sau a-i da sms ca nu vreau sa-l mai gasesc cand ma intorc :~* recunosc ca am fost nebuna, dar de fiecare data il gaseam acasa, asteptandu-ma :love: :heart:
acum nu ne mai certam. sau cand o facem ne impacam repede... doar stiti cat de dulce e impacarea... :D :~* O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 28 Mar 2006, 01:37 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
dar de fiecare data il gaseam acasa, asteptandu-ma :love: :heart:
quote]

asta-i partea cea mai frumoasa...esti o norocoasa...:)

si la noi e tot asa...uneori eu mai simt nevoia sa plec...asa, pe drumuri, sa fiu singura...bine ca se intampla rar...si el obisnuieste sa vina dupa mine...avem noroc ca, acum, certurile noastre dureaza putin...eu ma enervez, strig si cand se enerveaza si el eu incep sa rad...si ne trece...:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 29 Mar 2006, 02:02 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Livia si Axxyutza

Va rog frumos sa va cereti scuze reciproc pentru "intepaturile" acordate reciproc.

Sunteti tinere, fericite, va pregatiti de nunta si de o viata implinita alaturi de cel pe care il iubiti, corect!? Atunci sa va vad ca lasati spinii si tzepii deoparte si va vorbiti frumos, si va respectati.

Pe acest site nu se tolereaza scandalul si atacul la persoana. E drept ca odata cu pregatirea pentru o noua etapa a vietii aveti emotii si probabil sunteti mai nervoase... (X) dar asta nu e un motiv sa amplificati certurile.

Apropos...chestia cu "ciocul mic" a fost spusa la modul general (cred eu) nu personal, ci se referea la faptul ca a vazut ca in viata mai bine lasi ciocul mic. Daca ar fi fost personala, era intr-adevar cam exagerata ca exprimare... ):(

Iar Anca....nimeni nu=ti judeca viata, este dreptul tau sa=ti alegi singura destinul si sa iei hotararile. Aici lumea isi da cu parerea, si daca uneori parerile sunt cam dure (cum e si viata cateodata) nu uita ca aici sunt pareri si atat! Sunte niste spectatori care nu te cunosc pe tine, nici pe iubitul tau, nici familiile voastre, nici viata ta.... deci nu=i condamna daca par duri cand te judeca! :o Lasa lumea sa vorbeasca...tu vezi-ti de ale tale si nu pune la suflet. Ca si tu poti comenta viata altora si poate se vor supara si ei, nu!? E pacat...toti suntem diferiti si fiecare are dreptul sa decida singur, la fel cum cei din jur au dreptul sa comenteze pentru ei :(( .

Hai sa nu ne mai certam, in fond toate va pregatiti pentru cel mai frumos moment din viata voastra...deci toate ar trebuie sa fiti fericite: sunteti tinere, fericite, iubite...

VA ROG INSISTENT SA VA PUPATI SI SA VA IMPACATI (si incep eu sa va pup):

:lips::love::heart:;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 29 Mar 2006, 02:17 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
oki doki..:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 29 Mar 2006, 19:39 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
da sa traiti da' nu io m-am plans de mama focului pe sapte mii de discutii :)

tocmai de noi te-ai luat care am comentat...mai ia-te si de cine posteaza acelasi lucru pe sapte mii de de liste de discutii si se oftica de cate ori comentam noi ceva

vorba liviei...e democratie tata :)

da de cine e vb ca nu tin prea bine pasu cu discutiile voastre?...O:)..oricum ai dreptate..exact de noi s-a luat..off..si n-am facut nimic..:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 29 Mar 2006, 20:08 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:

nu zic de cine ca se supara. da' citeste mai bine mesaju de la webmaster ca scrie akolo :devil:

am inteles..m-am suparat putin in leg cu..da mi-a trecut repede..:heart:..una peste alta pe mine nu ma intereseaza viata nimanui..oricum iar s-a deviat de la subiect..(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 30 Mar 2006, 02:19 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:

:heart: thanks

poi..mereu sa deviaza :)

eu cu diferenta exorbitanta de 6 sapt nu am ce sa ma laud. dar cum el e mai micut, el e rasfatzatul :)

si eu cu 3ani..el mai mare..da e ceva banal,nu e iesit din comun..:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România