Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 16:29


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Apr 2006, 20:05 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:
Chiar sunt curioasa. Or fi fete in situatia asta?


Cum e intre Columbeanu si Monica :) diferenta de genul ala..de aproape 30 de ani

Intre noi sunt 10 ani..dar nu cred ca au importanta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Apr 2006, 20:30 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:

ma scuzi dar ei mi se par sinistri... ok, 10-15 ani merge dar la 30 deja te culci cu copilul tau...

poate numai mie nu imi place cuplul acela "minunat" :) lol


ma iau de mana cu tine..nici mie nu imi plac...prea apar la tv fara a fi niste mari personalitati... ea, da e frumoasa..si poate arata si mai bine langa el, daca el era mai inalt, dar asa..si mai mic de statura ca ea si varsta aceasta imensa..insa deh....cand banu place, place!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Apr 2006, 20:33 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:


Si eu cred ca pana la 10 ani merge. La noi sunt 8 ani jumate, deci cred ca si 10-11 ar fi ok.
Dar 30.....:zoombie::zoombie: E chiar scarbos, pe bune...


ma uit cu cata pasiune il saruta ea pe el, cand sunt filmati. mi-e mie rusine de fata cu mama si cu tata sa il sarut asa pe iubi si nu din cauza diferentei, insa ea nu stiu la ce sa gandeste. deh..e viatza ei, alegerea ei, nu vreau sa o judec. TOTUSI...la ce se gandeste???? sunt 30 de ani! off doamne


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Apr 2006, 20:44 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:

la BANI! si pozitie sociala! iti dai seama ca are deja Bacul luat fata! mie nu imi plac de nici o culoare si se vede de la o posta ca lui ii tb gagica ptr corp si ei ii tb mosu pentru bani...sinistri


ma faci sa rad :) eu am auzit-o spunand ca are numai 10 pe linie si faze din astea, insa ma gandesc...cu bani..sau cu cap? asta e viatza, sunt si ei oameni, sa le mai dam o sansa!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Apr 2006, 20:56 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
sa ii lasam sa-si faca pregatirile pt nunta..mai luam poate si idei de la rochia ei..sa vedem cum o sa si-o faca...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Apr 2006, 21:07 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:

idei si atat...ca la bujetu lu viitoru' sot fii tu linistata ca nu ne putem apropia de ideile ei :)


mda cam asa e.. cum spunea bunica iubitului meu odata: vise taica, vise !!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Apr 2006, 21:14 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:
sau...when hell freezes over, when pigs fly :) stii tu, cum mai zic si altii :) :devil:


da, da :) cum zic si englezii ,when pigs fly(X)
apropo..vroiam sa te intreb ceva, n-are nici o leg cu nici un subiect asa ca iti voi da un msg privat acum, ok?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Apr 2006, 21:39 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
Citat:

eu am un boss care vb ceva intre British si American English..dar e super haios :-`


mi se pare mult mai faina engleza americana decat cea de aici.. dar sa vezi irlandezii cum le combina..nici nu-i inteleg cateodata.. asa limba dificila au :(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 05 Apr 2006, 22:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
in ceea ce-i priveste pe Monica si Irinel , nu ma bag si nu ma pronuntz, e viata lor si fac ce vor cu ea, atata timp cat nu ma afecteaza direct, nu ma deranjeaza.:rolleyes: sa fie ei sanatosi si fericiti!


pacat ....macar asa ...sa-ti dai si tu cu parerea : o cu**a cu un mos ...combinatia cea mai des intalnita in ziua de azi pe bulevardele si strazile din Bucuresti...ea are varsta ..el banii - > suntem ca americanii!! ( ca tot era vorba de accentul british ..si cel de cowboy)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 05 Apr 2006, 22:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

nu numai la voi...si la noi se poarta! ea are corpul, el banii..spun eu! si chestia asta s-a portat si in anii facultatii, aveam colege de 20 de ani care umblau cu bablaci ca le tineau de bani si de fitze...yach :x


interesant este alt aspect : mosii aia impotenti..chiar nu vad ca sunt penibili?si fufele alea distruse ....scrie pe fata lor ca sunt niste taraturi...ma rog. ...ma abtin de la alte comentarii!


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 10 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România