Ultima vizită a fost: Acum este 25 Apr 2024, 12:19


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 04 Mai 2006, 14:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

mama stiu cum e ...ca am redactat ani de zile licente si dizertatii pentru altii. iar licenta mea am facut cu mana mea la firma unde lucram si numai eu stiu cate nopti am stat pe net (pe dialup) sa imi caut materiale ca in carti nu erau. eu am avut examen scris (grila) si sustinerea. dar a fost mult de invatat. stiu ca dizertatia e mai simpla dar dc o faci tu ....tot o sa stai sa lucrii. dar nu ma plang ca sunt scriitor independent printre altele si la cat scriu ptr altii poti scrie si ptr mine


acum iti foloseste la ceva acea licenta????


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 10 Mai 2006, 16:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

lol lol lol lol

da si...nuh

cand m-am angajat la primul loc de munca nu stiam nimic si am facut acolo licenta. apoi am facut un curs de Manager in Turism si ulterior pe baza lui si a experientei (si sper si licentei) am luat un alt post de director de agentie. am plecat totusi ca era slab platit..

acum imi e ciuda cat timp am pierdut sa fac lucrarea aia cu mana mea :) lol

simteam ca acest raspuns il vei da....nu esti singura in aceasta postura!!! E trist dar adevarat!!:(:(:(%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 06 Apr 2007, 16:50 
Junior

Membru din: 01 Mar 2007, 13:05
Mesaje: 66
heloo!! eu sunt alecsandra si iubi meu este john si intre noi este o diferenta de 10 ani si 3 luni in favoarea lui :p(X) dar ne intelegem de minune... eu sunt cea mai rasfatata. :neyes:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Apr 2007, 04:36 
Veteran

Membru din: 16 Noi 2006, 01:31
Mesaje: 285
Citat:
heloo!! eu sunt alecsandra si iubi meu este john si intre noi este o diferenta de 10 ani si 3 luni in favoarea lui :p(X) dar ne intelegem de minune... eu sunt cea mai rasfatata. :neyes:



important este sa va iubiti si sa fiti voi fericiti, ceea ce va si doresc!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 09 Apr 2007, 09:54 
Junior

Membru din: 01 Mar 2007, 13:05
Mesaje: 66
Citat:


important este sa va iubiti si sa fiti voi fericiti, ceea ce va si doresc!
multumim mult, si eu iti doresc acelasi lucru : sa fiti fericiti, sa va iubiti si nimic sa nu va stea in fata visurilor voastre


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 14 Apr 2007, 03:29 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
buna! noi suntem Roxana si Mihai si diferenta dintre noi este de 5 ani si jumate in favoarea lui...un timp eu am fost pustoaica, dar avem mai multe alinturi suntem urati, rai, un timp am fost mati..eu mata el matu, apoi eu gaza el gazu si de cand ne-am logodit suntem logo...prescurtat de la logodnic/a pt ca noi folosim multisoare abrevieri unele intelese doar de noi:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 19 Apr 2007, 18:39 
Junior

Membru din: 01 Mar 2007, 13:05
Mesaje: 66
Citat:
buna! noi suntem Roxana si Mihai si diferenta dintre noi este de 5 ani si jumate in favoarea lui...un timp eu am fost pustoaica, dar avem mai multe alinturi suntem urati, rai, un timp am fost mati..eu mata el matu, apoi eu gaza el gazu si de cand ne-am logodit suntem logo...prescurtat de la logodnic/a pt ca noi folosim multisoare abrevieri unele intelese doar de noi:nwink:

imi place ideea cu logo (X) super nu am mai auzit-o


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 22 Apr 2007, 02:09 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
imi place ideea cu logo (X) super nu am mai auzit-o



:nwink::D:D:D daca suntem lenesi:nwink: e mai usor sa ne spunem "ce faci logo?" decat "ce faci logodnicule/a?":D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 24 Apr 2007, 02:09 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
foarte tare :napplause:... eu sunt Ana Maria, dar toata lumea imi zice Anca si el e Sergiu, e mai mare cu 3 ani si 2 luni :rocker:.. cel mai des imi zice Soarec (cica seman cu Jerry)..,apoi,soricel.. soricica.. soarec de bucatarie :~* (si in locuri publice ma striga: soarec.. si lumea se uita la mine..:-`); eu ii zic bebelu, puiutu.. si cand ma enerveaza.. broasca..):(:love:


misto faza cu broasca:D si mie imi zice in public gaza sau logo:~*
a fost o faza durere intr-o zi la el acasa...el era in bucatarie si eu in sufragerie cu surorile lui, iar el m-a stigat gaza hai putin sa ma ajuti (pregatea un desert)...si atunci sora lui mai mica a zis ea ar trebui sa vina la tine si sa faca baaaazzzzzz:D:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 24 Apr 2007, 13:02 
Senior

Membru din: 07 Mar 2007, 18:50
Mesaje: 190
salut noi suntem roxana (mihaela) si nicu si diferenta dintre noi este de trei ani (el fiind mai mare). in principal cand suntem in alta parte ne spunem puiu. iar daca mai stam acasa cateodata imi mai spune si lipitoare ptr k stat tot timpul langa el si nu ii dau drumul.:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 29 Apr 2007, 20:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Noi suntem Laura si Ionut.Diferenta e de 2 luni(in fav lui).
Ne alintam pisi,puc,pucpuruc,pusi(el pe mine)si pisi,pisoi,pusic(eu pe el)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 18 Mai 2007, 00:55 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 24 Feb 2006, 14:34
Mesaje: 4964
Localitate: Bucuresti
Citat:
Noi suntem Laura si Ionut.Diferenta e de 2 luni(in fav lui).
Ne alintam pisi,puc,pucpuruc,pusi(el pe mine)si pisi,pisoi,pusic(eu pe el)


Noi suntem Anca si Silviu. Intre noi este o dif de 3 ani in favoarea lui. Ne alintam cum ne vine pe moment, in toate felurile pitzi, fifi, iubi etc

_________________
ImagineImagineImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România