Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 13:13


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 13:00 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

Sentimentul de liniste se intensifica:huh:
buna...haideti sa va zic o bomba:zoombie: o prietena de a mea tocmai s-a combinat(de 1 an) cu unul mai mare ca ea cu 20 de anisi casatorit pe deasupra.Ea are 22 si el 42-43.Acum au si un copil impreuna dar lipseste ...intelegerea.El are teorii total diverse care le afecteaza enorm fericirea:(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 13:11 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
:xtu vrei sa mooor??cum 20??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 13:12 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:
:xtu vrei sa mooor??cum 20??


si insurat??ar trebui impuscat:gun:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 14:09 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

si insurat??ar trebui impuscat:gun:
ar trebui(:gun:),dar acum cica e in divort si vrea sa renunte la vila pe care o are (sotiei lui)si pe asta desi are copilul 6 luni a si bagat-o la munca.Teoria lui e ca a sta cu un copil inseamna ca esti lenesa si vrei sa stai acasa):(


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 14:25 
Diva

Membru din: 07 Iun 2007, 11:53
Mesaje: 868
Citat:
Dar faptul ca un copil are nevoie de mama lui cel putin pana la un an il stie? Sau isi inchipuie ca daca mama sta acasa cu copilul se relaxeaza?
E drept ca bebe inca nu s-a nascut, dar sunt ferm convinsa ca nu e mai usor decat la birou; macar la birou dupa 8-10-12 pleci acasa...


un copil e o responsabilitate enorma,nici eu nu am putut sta cu el decit citeva luni,dara stat cu bunicii mei care locuiesc un etaj mai jos de noi,deci cum ieseam de la unitate,cum eram la el,cu el...cum sa fii lenesa pt k stai cu un copil??nu ai timp de nimic,iti ocupa tot timpul.e dependent de tine...parerea mea e k-i nebun,sau prost


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 14:46 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:

un copil e o responsabilitate enorma,nici eu nu am putut sta cu el decit citeva luni,dara stat cu bunicii mei care locuiesc un etaj mai jos de noi,deci cum ieseam de la unitate,cum eram la el,cu el...cum sa fii lenesa pt k stai cu un copil??nu ai timp de nimic,iti ocupa tot timpul.e dependent de tine...parerea mea e k-i nebun,sau prost
Imaginati-va ca el nici macar carut pt copil nu vrea sa-i ea mergand pe teoria cretinului ca atunci cand la priectat i-a fost usor iar acum sa-l tina in brate nu e usor?si copilul are 10 kg,ca e un umflatelO:)V-am zis e ceva dezastru dar ea o merita din plin,sa se sature sa distruga casnicii,ca de cavaleri e plina lumea:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 14:59 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
Imaginati-va ca el nici macar carut pt copil nu vrea sa-i ea mergand pe teoria cretinului ca atunci cand la priectat i-a fost usor iar acum sa-l tina in brate nu e usor?si copilul are 10 kg,ca e un umflatelO:)V-am zis e ceva dezastru dar ea o merita din plin,sa se sature sa distruga casnicii,ca de cavaleri e plina lumea:p



uuuffff...ce situatie incurcata...diferenta nu e ceva de condamnata, cum zicea DJ, dar faptul ca e insurat da si mai ales si felul cum o trateaza...eu zic ca e un misogin si nu stie sa aprecieze oamenii din jurul lui...in ceea ce priveste greseala ei de a se implica intr-o relatie cu un om insurat...da e vinovata...dar el...stiind ca are sotie acasa, posibil si copil/copii...nu ii gasesc nici o scuza...ea era libera, deci se putea cupla cu cine avea chef dar el...nu justific fapta ei...sunt total impotriva relatiilor extraconjugale...dar cel mai vinovat mi se pare el...care e barbat in toata firea 40 si ceva de ani...ea e o copila...20 ani...ma rog, e treaba lor, dar e pacat ca are parte de asa o situatie


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 15:02 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
Sunt de acord!

Lasa ca noi compensam: am luat deja carutul si, parinti nebuni (adica eu) am bagat toate husele la spalat... Si jucariile de la carusel le-am spalat, si cele cateva jucarii pe care i le voi pune in camera. Era sa bag si niste ursuleti noroc ca mi-am dat seama ca sunt din cei care canta asa ca mai bine nu! Cred ca as fi in stare sa dezinfectez tot, doar sa ma asigur ca e puiul bine! :nlol::nlol::nlol:
:huh:exact asa am facut si eu,si toate le spalam numai cu Napisan si toate cele i le dezinfectam o data la zi pana cam pe la 3 luni cand mi-am dat seama ca sunt exagerata:wacko:si acum ma simt mai relaxata:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 15:07 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:


uuuffff...ce situatie incurcata...diferenta nu e ceva de condamnata, cum zicea DJ, dar faptul ca e insurat da si mai ales si felul cum o trateaza...eu zic ca e un misogin si nu stie sa aprecieze oamenii din jurul lui...in ceea ce priveste greseala ei de a se implica intr-o relatie cu un om insurat...da e vinovata...dar el...stiind ca are sotie acasa, posibil si copil/copii...nu ii gasesc nici o scuza...ea era libera, deci se putea cupla cu cine avea chef dar el...nu justific fapta ei...sunt total impotriva relatiilor extraconjugale...dar cel mai vinovat mi se pare el...care e barbat in toata firea 40 si ceva de ani...ea e o copila...20 ani...ma rog, e treaba lor, dar e pacat ca are parte de asa o situatie
el venise aici in Italia si sotia era in Romania.El statea in gazda cu parintii ei si cu ea.Din 1 in 2 s-au trezit cu ea gravida.De aia zic ca merita cu varf si indesat un cretin ca el.Dar va zic ca si diferenta de varsta e un pic cam prea mare


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 07 Iul 2007, 15:34 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
el venise aici in Italia si sotia era in Romania.El statea in gazda cu parintii ei si cu ea.Din 1 in 2 s-au trezit cu ea gravida.De aia zic ca merita cu varf si indesat un cretin ca el.Dar va zic ca si diferenta de varsta e un pic cam prea mare



e adevarata ca si dif de varsta e cam mare///altfel se inteleg o femeie de 30 ani cu unu barbat de 50, unde dif e tot de 20 ani, si alfel e cand ea are 20 si el 40, dublu varstei ei...oricum cred ca si parintii ei sunt de vina...cum pot sa ii permita lui sa se poarte asa cu fata lor...oricat de vinovata ar fi e totusi copilul lor...eu nu i-as permite unui barbat sa o trateze astfel pe fiica mea


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 11 Iul 2007, 02:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Sunt de acord!

Lasa ca noi compensam: am luat deja carutul si, parinti nebuni (adica eu) am bagat toate husele la spalat... Si jucariile de la carusel le-am spalat, si cele cateva jucarii pe care i le voi pune in camera. Era sa bag si niste ursuleti noroc ca mi-am dat seama ca sunt din cei care canta asa ca mai bine nu! Cred ca as fi in stare sa dezinfectez tot, doar sa ma asigur ca e puiul bine! :nlol::nlol::nlol:



e cam mult.....vezi sa te speli cu gel de dus dezinfctat inante sa alaptezi....:pglumesc:pnu te supara.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 11 Iul 2007, 14:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
O sa razi, dar sunt mic copil pe langa altii. O prietena de-a mea spala lucursoarele fetitei ei si cu mana si la masina si apoi le si calca. Noroc ca dupa o luna si-a dat seama ca exagereaza....


eu rad acum...dar la cat de obedata sunt si eu/.....nu stiu cum voi fii.Si eu mai am obsesii cu calcatul, ar sper sa ma calmez.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: diferenta de varsta
MesajScris: 11 Iul 2007, 14:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Daca ai obsesii cu calcatul te invit la mine! E printre putinele lucruri care nu imi place!


:neyes:cu placere.dar nu camasi de barbati.alea le urasc.le calca ionut.da il aduc si pe el si iti rezolvam tot dulapul.:ok::ok:

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 225 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România