Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 21:10


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 54 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 04 Mai 2007, 23:52 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
stai linistita roxana daca te iubeste sigur te accepta asa si te suporta...eu uneori nu ma mai mai suport eu pe mine,dar robi mi-a zis ca nu isi doreste sa schimbe absolut nimic la mine nici macar crizele mele cand sunt nervoasa...desi sunt convinsa ca orice om are o limita si daca nu incerc sa fiu mai calma cu siguranta intr-o zi o sa se sature si o sa oboseasca.



:nwink:
la una din micile noastre ciondaneli, mi-a trimis un mesaj si mi-a zis: nu esti persoana perfecta, dar ai toate defectele care imi plac. te iubesc! a fost frumos!
este un dulce! mereu are ceva deosebit!:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 05 Mai 2007, 17:20 
Diva

Membru din: 13 Noi 2006, 02:00
Mesaje: 2182
Citat:
ce dragutz...sa ai parte de toata fericirea din lume si o nunta de vis



multumesc din suflet! la fel si tie, o nunta superba si tot ce e mai bun!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 12 Aug 2008, 02:46 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Fetelor, eu sunt o scorpie si nu am nici ft multe calitati, dar ma iubeste. Cateodata ma port asa urat cu el si ... nu-l inteleg. Dc el s-ar purta asa cu mine ... cred ca l-as ura.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 08 Dec 2008, 17:37 
Nou Venit

Membru din: 22 Oct 2008, 15:15
Mesaje: 43
Citat:
Fetelor, eu sunt o scorpie si nu am nici ft multe calitati, dar ma iubeste. Cateodata ma port asa urat cu el si ... nu-l inteleg. Dc el s-ar purta asa cu mine ... cred ca l-as ura.


In aceeasi situatie suntem si noi...:love:
Eu sunt cam afurisita, nu prea accept abateri, si uneori, chiar nu ma suport eu pe mine knd ma iau de el din nimicuri...Dar el e atat de calm si chiar dak fac eu ceva mai "deplasat", tot el vine la mine sa ma dragalaseasca...Astae, cred k suntem niste norocoase k avem astfel de barbati langa noi
PS Totusi cred k e precum vorba aia: "ulciorul nu merge de multe ori la apa", sau cam asa ceva :D...Eu sunt constienta ca trebuie sa fiu mai temperata un pic, pt ca, odata cu trecerea timpului e posibil sa treaca si rabdarea asta a lor
Va pupic:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 08 Dec 2008, 23:24 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:

In aceeasi situatie suntem si noi...:love:
Eu sunt cam afurisita, nu prea accept abateri, si uneori, chiar nu ma suport eu pe mine knd ma iau de el din nimicuri...Dar el e atat de calm si chiar dak fac eu ceva mai "deplasat", tot el vine la mine sa ma dragalaseasca...Astae, cred k suntem niste norocoase k avem astfel de barbati langa noi
PS Totusi cred k e precum vorba aia: "ulciorul nu merge de multe ori la apa", sau cam asa ceva :D...Eu sunt constienta ca trebuie sa fiu mai temperata un pic, pt ca, odata cu trecerea timpului e posibil sa treaca si rabdarea asta a lor
Va pupic:-*

Hm, noi nu ne certam niciodata. Nu stiu daca e bine sau nu, dar nu avem pe ce sa ne certam. Suntem amandoi destul de calmi, eu chiar foarte calma. Cand ma deranjeaza ceva ii zic dar frumos chiar pe un ton dragastos sau glumet. Si el face la fel...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 09 Dec 2008, 15:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
Hm, noi nu ne certam niciodata. Nu stiu daca e bine sau nu, dar nu avem pe ce sa ne certam. Suntem amandoi destul de calmi, eu chiar foarte calma. Cand ma deranjeaza ceva ii zic dar frumos chiar pe un ton dragastos sau glumet. Si el face la fel...

cel mai bun este sa aplanezi totul atunci cand va certati, dar eu nu cred ca e chiar asa de usor sa fii calm...eu era cea m,ai calma inainte si lasam totul de la mine , dar acuma parca nu mai pot...si ma enervez din orice ceea ce nu e bine dar sa stiti fetelor ca e bine s mai comentam si noi:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 09 Dec 2008, 16:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
cel mai bun este sa aplanezi totul atunci cand va certati, dar eu nu cred ca e chiar asa de usor sa fii calm...eu era cea m,ai calma inainte si lasam totul de la mine , dar acuma parca nu mai pot...si ma enervez din orice ceea ce nu e bine dar sa stiti fetelor ca e bine s mai comentam si noi:D


acum...e bine sa comentam sau sa aplanam?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 10 Dec 2008, 16:25 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 23 Mar 2008, 02:20
Mesaje: 3205
cand ne certam chiar daca uneori e din vina mea, eu tip , ma supar, nu mai vb cu el si astept sa vina sa-si ceara scuze.
si de fiecare data tot eu fac pe victima
:~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 13 Iul 2010, 12:17 
Nou Venit
Avatar utilizator

Membru din: 07 Iul 2010, 15:32
Mesaje: 2
Localitate: Bucuresti
Eu nu-s genu de persoana care sa tina in ea de dragul relatiei...cand am un of ma fac foarte clar auzita ...naspa in relatia noastra ca el este prea calm ...dar si pe el cand il apuca iese treaba cu "foc de artificii"...ma doare cand se intampla sa ne certam ....dar in max 3 ore ne trece la amandoi .... :eek: :eek:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 31 Iul 2012, 12:21 
Nou Venit

Membru din: 31 Iul 2012, 15:15
Mesaje: 3
nu stiu de ce dar de cele mai multe ori eu cedez si incercam sa ne impacam...dar am si momente cand ma tin batoasa si nu vreau sa aud nimic:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 06 Aug 2012, 12:48 
Nou Venit

Membru din: 06 Aug 2012, 15:31
Mesaje: 3
eu chiar daca stiu ca deranjeaza ii zic ce nu mi-a placut,ce nu-mi place si ce consider ca a gresit si ii zic sa repare greseala...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cum reactionati cand va
MesajScris: 15 Aug 2012, 14:23 
Nou Venit

Membru din: 15 Aug 2012, 17:20
Mesaje: 3
am momente cand stau suparata ceva timp pe el dupa o cearta dar mereu face in asa fel incat sa ma impace


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 54 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România