Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 17:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 29 Mai 2006, 13:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


legal,da. dar cununia religioasa va fi pe 28 mai... si sunt ingrozita: sunt in urma cu pregatirile...:wacko:(})


ia zi Ralucris....cum a fost la religioasa??? Inca te mai refaci dupa chef??:p:p:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 05 Iun 2006, 18:26 
Junior

Membru din: 29 Noi 2005, 16:01
Mesaje: 79
super. ne-am distrat de minune. si am avut bafta si de timp frumos, chiar daca era vant. dar, avand in vedere faptul ca, in urma cu o zi fusese furtuna cu tunete si fulgere, era de asteptat ca ziua sa fie un ic racoroasa. tocmai bine, zic eu. o sa atasez niste poze cu prima ocazie. sper chiar in seara asta. ca de pe calc nu le pot trimite direct. nu le ia. a trebuit sa le fa cpoze cu telefonul sa mearga. sper sa pot asa. ca sunt tare mandra de pozele mele...:flowers::rocker::ok:;)pupici si mult succes in casnicii tuturor mireselor...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 07 Iun 2006, 01:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

:love::love: hi hi hi noi facem totul impreuna si mereu e o mare realizare daca mai rezolvam ceva. eu incerc sa nu il stesez ca tot e stresat la munca si fac totul sa vina acasa la liniste (exceptie papagalii hi hihi). avem melodiile noastre, filmele noastre, locusoarele noastre din oras unde mergem la o cafea sau suc...avem mare noroc ca eu lucrez de acasa desi de multe ori cand vine el acasa eu...lucrez...dar pot sa imi organizez timpul in asa fel incat sa il rasfatz. iar el...mereu vine cu ceva, un fruct, o floare...un zambet. dimineata nu pleaca la munca fara sa il sarut si daca pleaca la 5:15 :)


ce frumos suna..:love: sper sa fiti asa indragostiti toata viata!

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 07 Iun 2006, 01:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

nasa mea s-a maritat la 31 si la cat era de frustata inainte pot baga mana in foc ca a fost virgina. mai ales ca a vrut sa mearga la manastire...

valori valori dar...mental sanity e prima !!:))


:):) asa zic si eu...ai toate sansele sa te tacanesti! ca sa nu mai spun ca poti avea o gramada de probleme hormonale...

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 14 Iun 2006, 16:09 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
e nu esti singura
eu mi-am pierdut virginitatea cu viitorul sot la 19 ani . de fapt amandoi ne-am pierdut-o in acelasi timp.


si nu te-ai gandit niciodata ca el ....s-ar putea intreba : "cu alcineva cum ar fi??" Sau chiar tu te-ai putea intreba acest lucru!Mi se pare riscanta o astfel de relatie....pt. ca mai devreme sau mai tarziu isi baga coada "mititelul" si apar curiozitati....sincer ...eu consider ca e mai bine ca si eu si el sa fi avut mai multi parteneri inainte de a "ne linisti"!:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 14 Oct 2006, 21:05 
Veteran

Membru din: 19 Sep 2006, 11:39
Mesaje: 236
la mine prima oara...a fost o experienta fericita...
eram impreuna de 19 luni (cifra mea favorita)
tocmai terminasem cu bacul si intrasem la facultate...motiv tocmai bun ca ai mei sa nu comenteze ca vrem amandoi la mare....asadar...Marea Neagra....hotel, sampanie (adusa de el ca surpriza), piersici, lumanarele....si s-a intamplat...cu foarte mare grija si atentie din partea lui si a fost ok....parca si acum aud valurile cand ma gandesc (hotelul era pe plaja si aveam geamul deschis):heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 16 Oct 2006, 00:28 
Nou Venit

Membru din: 26 Sep 2006, 01:43
Mesaje: 10
fetelor dar ce vi se pare asa de ciudat ca o mireasa sa isi piarda virginitatea in noaptea nuntii?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 16 Oct 2006, 00:30 
Nou Venit

Membru din: 26 Sep 2006, 01:43
Mesaje: 10
si apropos...faza cu incercatul inainte nu prea merge...chiar daca incerci o pereche de pantofi inainte sa ii cumperi asta nu iti garanteaza ca ei nu o sa te bata.... :nscmoll:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 16 Oct 2006, 13:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
fetelor dar ce vi se pare asa de ciudat ca o mireasa sa isi piarda virginitatea in noaptea nuntii?


nu ciudat, aberant! mi se pare ca intr-o astfel de situatie exista complexe si frustrari...

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 16 Oct 2006, 13:43 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

nu ciudat, aberant! mi se pare ca intr-o astfel de situatie exista complexe si frustrari...
eu pot sa spun ca sunt mai de moda veche, iubi meu este singurul "barbat din viata mea" si chiar nu vreau sa incerc"altceva" dar niciodata nu am vrut sa ma marit virgina.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 16 Oct 2006, 23:39 
Nou Venit

Membru din: 26 Sep 2006, 01:43
Mesaje: 10
Citat:

nu ciudat, aberant! mi se pare ca intr-o astfel de situatie exista complexe si frustrari...

bunicile noastre nu prea se maritau complexate...si cu atat mai putin frustrate....
si parca albul e puritatea nu?...
si apropos remiclea nu e nik de moda veche ca 'iubi' sa fie singurul barbat...e mai bine spus destul de romantic...hai fetelor unde e romantismul?:flower:
love peace and harmony cum se zicea la alt topic coradyne...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 16 Oct 2006, 23:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
bunicile noastre nu prea se maritau complexate...si cu atat mai putin frustrate....
si parca albul e puritatea nu?...
si apropos remiclea nu e nik de moda veche ca 'iubi' sa fie singurul barbat...e mai bine spus destul de romantic...hai fetelor unde e romantismul?:flower:
love peace and harmony cum se zicea la alt topic coradyne...

Vai, am ajuns sa fiu citata...:~*
Ma vad nevoita sa ma inscriu si eu in partida "romanticelor"... Cu cat mai putini, cu atat mai bine. Pentru ca in fiecare relatie, daca e cu adevarat o relatie, lasi un pic din tine... Si te doare. Si mai doare si cand vezi ca, intr-un fel, nu esti atat de intreaga pentru cine ai vrea sa fii...
:love:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 17 Oct 2006, 01:27 
Nou Venit

Membru din: 26 Sep 2006, 01:43
Mesaje: 10
Citat:
Vai, am ajuns sa fiu citata...:~*
Ma vad nevoita sa ma inscriu si eu in partida "romanticelor"... Cu cat mai putini, cu atat mai bine. Pentru ca in fiecare relatie, daca e cu adevarat o relatie, lasi un pic din tine... Si te doare. Si mai doare si cand vezi ca, intr-un fel, nu esti atat de intreaga pentru cine ai vrea sa fii...
:love:


asta cam asa e ca lasi un pic din tine(depinde de tine cat te implici afectiv)...si haideti fetelor fiti sincere chiar nu va mai amintiti de primul???
:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 17 Oct 2006, 10:08 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Vai, am ajuns sa fiu citata...:~*
Ma vad nevoita sa ma inscriu si eu in partida "romanticelor"... Cu cat mai putini, cu atat mai bine. Pentru ca in fiecare relatie, daca e cu adevarat o relatie, lasi un pic din tine... Si te doare. Si mai doare si cand vezi ca, intr-un fel, nu esti atat de intreaga pentru cine ai vrea sa fii...
:love:
nu mai spun nimic pt ca ai spus tu tot ce trebuia spus:neyes:O:):-*


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 23 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România