Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 23:05


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 10 Iun 2007, 18:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Vin si eu din urma cu povestea mea, colegi de licceau am fost imreuna din clasa a 9 a dc se poate spune impreuna... ca ne plimbam prin parc si cam atat:D ne-am hotarat sa facemm "pasul cel mare" cand am implinit 18 ani, anul tecut am facu si nunta... si gata, acum sa traim fericiti pana la adanci batraneti!:wok:


pentrumine sotul meu nu a fost primul.dar nici nu mi-as fi dorit.daca ma roade curiozitatea mai incolo si il insel?mai bine asa.
dar pe primul il chema la fel ca pe sotul meu.doar ca era iubirea mea din liceu...:ok::wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 10 Iun 2007, 21:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:

pentrumine sotul meu nu a fost primul.dar nici nu mi-as fi dorit.daca ma roade curiozitatea mai incolo si il insel?mai bine asa.
dar pe primul il chema la fel ca pe sotul meu.doar ca era iubirea mea din liceu...:ok::wok:


Daca de atunci nu ne-am mai desprtit nici nu aveam cum sa mai incercam si pe altcineva dar nici nu ne dorim si sper nici sa nu fim curiosi mai tariu:D Sa fiti fericiti!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 11 Iun 2007, 03:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

Daca de atunci nu ne-am mai desprtit nici nu aveam cum sa mai incercam si pe altcineva dar nici nu ne dorim si sper nici sa nu fim curiosi mai tariu:D Sa fiti fericiti!



iti doresc sa nu se intample niciodata si sa traiti fericii ti toata viata.
eu sspun doar ca am cunoscut cazuri in care ii rodea curiozitate dupa 10 ani de casnicie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 11 Iun 2007, 13:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:


iti doresc sa nu se intample niciodata si sa traiti fericii ti toata viata.
eu sspun doar ca am cunoscut cazuri in care ii rodea curiozitate dupa 10 ani de casnicie.


Am inteles ce ai vrut sa spui si eu am mai auzit de astefel de cazuri... asta este mai poate intampla cate ceva in viata nu avem de unde sa stim :P. mercic de urare si voua la fel!

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 01 Iul 2007, 21:23 
Nou Venit

Membru din: 17 Apr 2007, 23:35
Mesaje: 28
eu l am cunoscut pe iubi meu pe 24 februarie 2004 pe net.in august a venit si eu am facut pasul cel mare..mi am pierdut virginitatea din initiativa mea..la 18 ani(fara o luna).el e mai mare decat mine cu 3 ani jumate.si e din oradea ,eu din buc.
s a intors acasa,a terminat scoala,eu liceul, si in august 2005 a riscat si s a mutat in bucuresti ca sa fim impreuna asa cum se cuvine.
la anu ne casatorim...
singurul meu barbat si nu regret nimic.ma bucur ca am avut incredere unul in altul


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 01 Iul 2007, 21:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
eu l am cunoscut pe iubi meu pe 24 februarie 2004 pe net.in august a venit si eu am facut pasul cel mare..mi am pierdut virginitatea din initiativa mea..la 18 ani(fara o luna).el e mai mare decat mine cu 3 ani jumate.si e din oradea ,eu din buc.
s a intors acasa,a terminat scoala,eu liceul, si in august 2005 a riscat si s a mutat in bucuresti ca sa fim impreuna asa cum se cuvine.
la anu ne casatorim...
singurul meu barbat si nu regret nimic.ma bucur ca am avut incredere unul in altul




bravo voua:-*:-*

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 01 Iul 2007, 21:49 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:


iti doresc sa nu se intample niciodata si sa traiti fericii ti toata viata.
eu sspun doar ca am cunoscut cazuri in care ii rodea curiozitate dupa 10 ani de casnicie.

Ce rost are sa ne batem acum capul cu asa ceva!???! oricum nu avem de unde stii ce ne rezerva viitorul! si nu se spune ca fiecare iubire e ca si cum ar fi prima?!? deocamdata, in cazul meu, sotul meu a fost si este singura persoana din viata mea, la fel pentru el, eu am fost si sunt singura! dar ce garantie pot avea pentru viitor?!? nici una! asa ca nu imi bat capul cu asta! :ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 01 Iul 2007, 21:55 
Diva

Membru din: 28 Iun 2006, 15:46
Mesaje: 807
Citat:

Daca de atunci nu ne-am mai desprtit nici nu aveam cum sa mai incercam si pe altcineva dar nici nu ne dorim si sper nici sa nu fim curiosi mai tariu:D Sa fiti fericiti!

Ca sa nu las loc de dubii, suntem impreuna din 1994, dar ne-am cunoscut pe 12 dec 1993! din 1997 locuim impreuna, dar abia anul trecut am avut nunta! doar ca trebuia sa fie si acest moment bifat pe lista vietii noastre, nu de alta! si daca trecem si de acest an - care e al 13-lea - oare sa mai fie cazul sa ne facem griji?!?:nlol: desi puiul meu a avut tendinta sa fie gelos! nu a scapat de tot, dar s-a mai domolit! e gelos pe orice privire, nu are ce face, dar asta nu inseamna lipsa de incredere! :~* chiar nu imi fac griji! daca o fi sa fie curios, pierderea lui! asta nu inseamna ca il voi pedepsi, cum pot spune ca il iubesc daca nu il las sa fie fericit! dar in cazul in care o sa fie curios - cum frumos se exprima cineva mai sus, si eu aflu - o sa il las sa fie fericit fara mine!:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 01 Iul 2007, 22:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
Ca sa nu las loc de dubii, suntem impreuna din 1994, dar ne-am cunoscut pe 12 dec 1993! din 1997 locuim impreuna, dar abia anul trecut am avut nunta! doar ca trebuia sa fie si acest moment bifat pe lista vietii noastre, nu de alta! si daca trecem si de acest an - care e al 13-lea - oare sa mai fie cazul sa ne facem griji?!?:nlol: desi puiul meu a avut tendinta sa fie gelos! nu a scapat de tot, dar s-a mai domolit! e gelos pe orice privire, nu are ce face, dar asta nu inseamna lipsa de incredere! :~* chiar nu imi fac griji! daca o fi sa fie curios, pierderea lui! asta nu inseamna ca il voi pedepsi, cum pot spune ca il iubesc daca nu il las sa fie fericit! dar in cazul in care o sa fie curios - cum frumos se exprima cineva mai sus, si eu aflu - o sa il las sa fie fericit fara mine!:nwink:



foarte bine punctat.la ce directa esti....cred ca ii E FRICA SA FIE fericit...cu alta

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 21 Mar 2008, 17:36 
Nou Venit

Membru din: 17 Mai 2007, 16:36
Mesaje: 11
eu mi-am inceput viata sexuala de foarte mica , poate chiar prea mica dar nu regret nimic, de la varsta de 16 ani am gustat fructul cum se zice, si asta s-a intamplat dupa 3 ani de prietenie....am fost foarte mici cand ne-am cunoscut, eu eram in generala, el era la liceu....si dupa 3 ani de prietenie am indraznit amandoi sa ne cunostem mai bine...desi el a fost unul dintre baietii cei mai doriti din liceu, a ales sa ma astepte pe mine, si eu pe el, si asa ne-am inceput viata sexuala amandoi.....acum suntem impreuna de 8 ani de zile, locuim impreuna de 3 ani, si anul acesta reusim sa facem si nunta......si sincera sa fiu, nu mi-am pus niciodata intrebarea cum este cu altul , ptr ca amndoi ne-am modelat exact asa cum am crezut noi ca este mai bine si in primul rand cum ne place....eu sunt o fata foarte fericita ....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 06 Mai 2008, 19:10 
Junior

Membru din: 06 Mai 2008, 17:25
Mesaje: 52
Salut fetelor!
Sunt noua pe aici..insa ma bucur sa descoper ca acest forum e plin de subiecte interesante si ma grabesc sa-mi aduc aportul pentru a-l face si mai interesant...:nblink:

Primul meu barbat a intrat in viata mea cand aveam putin peste 17 ani.A urmat o poveste frumoasa de dragoste...plimbari sub luna,sute de trandafiri (de obicei,odaia imi era invadata de trandafiri rosii...ii placea la nebunie sa ma rasfete) si mii de momente unice!!! A durat cam 8 luni pana m-am decis sa fac "marele pas". Am tot respectul fata de el pentru ca in tot acest timp a avut rabdare si nu m-a presat niciodata...s-a intamplat atunci cand am decis eu ca e momentul.Cateva luni mai tarziu ne-am despartit...din cauza mea.Tot ce pot spune e ca a ramas o amintire foarte frumoasa...:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 06 Mai 2008, 19:32 
Junior

Membru din: 06 Mai 2008, 17:25
Mesaje: 52
Citat:
iar a intepenit subiectu?! offf offf ce pudice sunt unele hi hi hi

uite ca deviez putin ...care a fost cel mai cool/neobisnuit loc unde ati facut sex/dragoste?

eu ma laud cu..intercity bucuresti-arad hi hi in compartiment in ziua in amiaza mare...doamne da' nebuni am fo


Stau cu logodnicul meu impreuna de 1 an si 6 luni...avem mult timp la dispozitie sa incercam de toate...(X)

Cele mai trasnite locuri si in care am facut dragoste sunt:in padure (in decembrie),intr-un parc public,in dormitorul socrilor:nblink:,pe podea,in baie,in sauna (nu va prea recomand) etc.
Cel mai mult mi-a placut insa cand l-am surprins urcat pe un scaun,in timp ce schimba un bec...si am facut-o kiar asa,in picioare,urcati ambii pe scaun...:ndance::ndance::ndance:
S-a mai intamplat odata,intr-un maxi-taxi...noaptea,in timp ce ne intorceam cu prietenii de la o discoteca...lumina era stinsa in salon si toti aproape dormeau...iubitului i-a placut fooooarte mult...si mie la fel...(X)

Ultima idee...pe masa de bucatarie...si nu va ramanea mult la "etapa de idee"...:nblink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 09 Mai 2008, 18:04 
Nou Venit

Membru din: 29 Apr 2008, 19:03
Mesaje: 18
s-a intamplat la 19 ani ..cu viitorul meu sot..a fost ciudata prima data, si ma umfla rasul,,,dar intr-un final am plans...
ce a urmat si ce-i si azi e SUPERB..
vorba cuiva ce a scris mai sus :ne-am modelat unul dupa celalalt si e bine sa nu ai retineri si sa spui tot ce-ti trece prin cap si sa si faci tot ce vrei...asta insemana a trai fericit! :rocker:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 06 Aug 2008, 15:48 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:

Stau cu logodnicul meu impreuna de 1 an si 6 luni...avem mult timp la dispozitie sa incercam de toate...(X)

Cele mai trasnite locuri si in care am facut dragoste sunt:in padure (in decembrie),intr-un parc public,in dormitorul socrilor:nblink:,pe podea,in baie,in sauna (nu va prea recomand) etc.
Cel mai mult mi-a placut insa cand l-am surprins urcat pe un scaun,in timp ce schimba un bec...si am facut-o kiar asa,in picioare,urcati ambii pe scaun...:ndance::ndance::ndance:
S-a mai intamplat odata,intr-un maxi-taxi...noaptea,in timp ce ne intorceam cu prietenii de la o discoteca...lumina era stinsa in salon si toti aproape dormeau...iubitului i-a placut fooooarte mult...si mie la fel...(X)

Ultima idee...pe masa de bucatarie...si nu va ramanea mult la "etapa de idee"...:nblink:


(X) Sa ma destainui si eu. La mine a fost ambitie (la sf clasei a XI-a, aveam 17 ani si vreo 4 luni) combinata cu dorinta. Este vb despre actualul logodnic si viitorul sot. Pana atunci nu am avut o relatia mai lunga d 2 luni ( e vb despre penultimul la care am tinut ft mult, si... "panarama" d mine era sa o faca cu un var de-al lui). Sunt cea mai fericita ca nu s-a intamplat nimic cu nici unul din ei. L-am cunoscut p Florin al meu la inceputul lui iunie si la a 2-a intalnire deja n tineam d mana, urmand ca dupa 2 sapt sa s intample ( :-` in patul parintilor lui). Au urmat toate paturile din casa lor, baia, holul, bucataria ( va dati seama cat noroc aveam) si chiar in camera cu bunica lui. S-a mai intamplat si la padure ( culegeam floricele) si cam atat interesant. Nu stiu cum am facut toate astea pt ca acum nu as mai avea acelasi curaj. Acum s intampla acasa, in toate locurile posibile.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 21 Oct 2008, 00:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 19 Ian 2006, 01:47
Mesaje: 857
Citat:

(X) Sa ma destainui si eu. La mine a fost ambitie (la sf clasei a XI-a, aveam 17 ani si vreo 4 luni) combinata cu dorinta. Este vb despre actualul logodnic si viitorul sot. Pana atunci nu am avut o relatia mai lunga d 2 luni ( e vb despre penultimul la care am tinut ft mult, si... "panarama" d mine era sa o faca cu un var de-al lui). Sunt cea mai fericita ca nu s-a intamplat nimic cu nici unul din ei. L-am cunoscut p Florin al meu la inceputul lui iunie si la a 2-a intalnire deja n tineam d mana, urmand ca dupa 2 sapt sa s intample ( :-` in patul parintilor lui). Au urmat toate paturile din casa lor, baia, holul, bucataria ( va dati seama cat noroc aveam) si chiar in camera cu bunica lui. S-a mai intamplat si la padure ( culegeam floricele) si cam atat interesant. Nu stiu cum am facut toate astea pt ca acum nu as mai avea acelasi curaj. Acum s intampla acasa, in toate locurile posibile.


In camera cu bunica lui?? sau in camera bunicii lui :))

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 03 Dec 2008, 17:28 
Nou Venit

Membru din: 22 Oct 2008, 15:15
Mesaje: 43
Si sosii si randul meu :drool:
Eu sunt impreuna cu viitorul meu sot de 3 ani si nu a fost el primul. Primul a fost prima mea iubire (care nu se uita niciodata :-$ 0, cu care am avut o relatie de 2 ani. Recunosc ca Adishorul meu era mereu cu cheful in cele mai traznite momente, dar nici eu nu ma dadeam inapoi...Acum locuim, sper k pt o per destul de scurta, cu parintii mei, si suntem ceva mai potoliti...adica ne limitam doar la camera noastra...fiecare coltishor si pozitie posibila:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 8, 9, 10, 11, 12

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România