Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 01:02


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 31 Mar 2006, 17:06 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

hmmm inca nu m-a batut vreun gand de genu asta


ideal ar fi sa nu ne bata gandul pe niciunul.:mellow: eu sper sa nu uitam niciunul, luati cu grijile care vor aparea sa avem grija de nevoile celuilalt. sper ca mereu sa-mi gasesc macar un moment al zilei, oricat de scurt, in care sa-i zambesc si in care sa fiu doar pentru el, oricat de preocupata as fi. imi imaginez ca toti am patit macar o data sa fim atat de prinsi cu munca, lipsa banilor sau cine stie ce alt necaz si sa ne varsam nervii, fara sa vrem, pe cei de-acasa. mie mi s-a intamplat :( dar inca mai am atata minte incat sa ies pe balcon sau sa fumez o tigara si intre timp sa-mi treaca tot, sa-mi dau seama ca cel de alaturi e tot ce am mai drag pe lume si sa incerc sa am mai multa grija de sufletul lui :love:
uneori, in asemenea momente, dupa ce am stins tigara, ma duc la el si incep sa-i "depan amintiri" din excursii sau din momente extraordinare traite doar de noi :D si reusim mereu sa inveselim atmosfera si toate necazurile dispar ca prin farmec si stiu ca ce avem impreuna nu vom mai gasi niciunul in alta parte :love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 05 Apr 2006, 22:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


Si Iubi cand pleca in delegatii pleca si dimineata la 5 da eu nu m-am trezit niciodata sa-l pup:~*
Da acum eu plec de acasa inaintea lui si isi incepe fiecare zi cu un pupic de la mine. Eu sunt desteptatorul lui:love:


ce romantic....noi plecam impreuna , adormim impreuna ...mancam, ne trezim, facem dus...etc ...nedezlipiti!Zi de zi! Ne-am mutat impreuna dupa 2 saptamani..si totul e ok pana in ziua de azi!:~*:love::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 07 Apr 2006, 02:05 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
asa zicem cu totii ca nu ne-am insela partenerii..dar eu nu mai cred in fidelitate 100%..am vazut oameni pt care as fi bagat mana in foc, ca-s fideli si pt ei nu exista decat sotia/sotul..dar m-am inselat..asa ca..totul pana la proba contrarie..cum e aia..dupa un timp in relatie se mai stinge dragostea,intervine obisnuinta,respectul..:-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 07 Apr 2006, 14:26 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:

pentru aia nu stiu d c s-a inventat casatoria...dc la primu hop fugi la altu mai bine nu spui "DA" si gata!
...si voiai sa continui nevoie de a "f*te" pe altu ca ce ai in casa nu iti mai place nuh?
de 4 ani nu mi-am inselat partenerul si nu am fost inselata. daca stii ce sa faci nu pierzi interesul si pasiune...sau macar incerci sa nu le pierzi

nu vroiam sa continui nimic..pur si simplu am zis ce vad in jurul meu..sunt o pers fidela,dar vorba aia:sa nu zici niciodata nu..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 07 Apr 2006, 14:50 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
Citat:
eu nu zic ca nu e posibil (sincer vorbind, chiar m-as mira sa nu calcam minim o data stramb) ci doar ca in timp multe lucruri pot sa reziste, inclusiv dragostea. Pentru ca faptul ca inseli nu inseamna neaparat ca nu iti mai iubesti partenerul, ci poate sa insemne doar ca pasiunea s-a stins sau s-a atenuat foarte mult. Sau ca esti mult prea sigur de partener, si traiesti cu impresia ca nu ii pasa, sau ca oricum nu face nimic.

corect..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cine,cum,cand si-a pierdut virginitatea!!
MesajScris: 07 Apr 2006, 15:41 
Veteran

Membru din: 20 Oct 2005, 04:47
Mesaje: 364
stai draga ca era doar o discutie in principiu..si cumva ti-ai citit in bobi sa stii ca peste 10-15ani tu sau sotul tau veti fi la fel de sfinti?..asa ca n-ai de unde sa stii..%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 237 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 16 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România