Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 19:35


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 25 Aug 2006, 16:46 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

normal ca nu, dar e bine s-ti stie de frica:)

corect:wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 25 Aug 2006, 19:13 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Doamne ajuta fata! Asa sa ne iubeasca toata viata sa nu cumva sa apara vreo FUFA de pe undeva, de prin Oltenia:D:p:-`


:D ...de prin Oltenia. Care sta in Oltenia, sau care s-a nascut acolo? Eu sunt olteanaca, dar nu recunosc apelativul FUFA. Dar de 24 de ani stau in Pitesti, probabil de aceea.:D Eu personal cred ca sunt mai periculoase moldovencele. Sper sa nu supar pe nimeniO:)O:)O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 25 Aug 2006, 19:29 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Nu superi ca si eu sunt putin din Galati, parca nu este Moldova, nu?:-`:D
Fata, fufa zicea ala din Vacanta M care este oltean din Lili, fata! nu mai stii???


Da fata, cotzoharlo, stiu.:D Intrebam si eu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 14:50 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Mda, moldovencele sunt date naibi, nu zic nu... dar ce te faci cu alea de peste Prut:D


Da, chiar asa! Vin sa ne fure Irineii si discurile de aur.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 14:51 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Chiar ca esti cotzoharla ca ma prinsesi la cotitura:mellow::p


Sunt olteanca, de!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 16:10 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Fata, eu cu oltence, pana la tine sa mor daca am cunoscut vreuna si chiar nu aveam idee ce fel de oameni sunteti, ca stii ca se zice ca fiecare zona cu specificul ei. Acum, oamenii , daca-s oameni de buna credinta, asa sunt peste tot, ca tot roman este, dar sunt surprinsa in mod placut de oltence bag sama:D


:love::love:Multumesc!:lips: Probabil esti singura. In general, se spune despre olteni ca sunt oameni rai. Dar nu cred ca sunt mai rai ca altii. Fiecare zona cu "uscaturile" ei.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 16:56 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:

Normal, fiecare zona are uscatura ei. Nu imi place cand cineva te catalogheaza asa aiurea fara sa stii cum de fapt stau lucrurile. Si oricum se zice ca aparentele cateodata sunt inselatoare. Dupa parerea mea insa nu este chiar asa. Poti sa vezi de la bun inceput cu ce fel de om ai de-aface caci nu dureaza prea mult daca este prefecatorie si adevarul iese la lumina imediat. Eu , de ex. fac si compromisuri dar numai daca persoana respectiva merita atentia mea, mi se pare de bun-augur ca totul sa mearga bine.


Exista persoane pe care trebuie sa le cunosti mai bine inainte sa dai verdictul. Stii tu, genul ala de persoane mai putin comunicative "mutul tace, da le face". Uneori poti avea surprize placute, alteori nu.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 17:57 
Veteran

Membru din: 17 Apr 2006, 00:55
Mesaje: 447
Citat:
Nu esti singura!
Doar ca eu am avut cateva (foarte putine) surprize foarte placute cu genul acesta de oamneni. Cele mai vechi si mai bune prietene ale mele sunt asa...


Da, unele persoane sunt doar timide si se integreaza mai greu, mai ales cand vin intr-un grup unde toata lumea cunoaste pe toata lumea. Altele in schimb, te asteapta la cotitura,iti vaneaza fiecare greseala. Dar cel mai tare ma enerveaza genul de "mata blanda" in aparenta. Aia sunt oameni periculosi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:03 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Da, ai mare dreptate cu genul de persoane mute, si cunosc cateva, si chiar am avut surprize neplacute. Oricum nu sunt genul meu de oameni, mi se par periculosi si egoisti , invidiosi din punctul meu de vedere.

nu neaparat. eu, de exemplu sunt o persoana foarte tacuta, dar doar pt ca sunt timida si pt ca imi e frica sa nu scot o prostie din gura. aaa, si imi fac f greu prieteni(dar prieteni, nu amici, ca amici am o droaie)dar si cand capat incredere totala in cineva...greu ma pot dezlipi de persoana respectivaO:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: cerere in casatorie
MesajScris: 28 Aug 2006, 18:16 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:

Da, pe tine te cred, ca te simt, dar sunt cotoharle dintr-astea asea cum zice rashela, smechere rau, care vor sa-ti arate ele ce tari si mari sunt. Chipurile stau sa asculte mai intai si pe urma se baga si ele in seama si ti le toarna in fata cand ti-e lumea mai draga, dar chestia este ca numai tampenii, nimic calumea, dar numai sa te contrazica de parca tu de asta ai avea nevoie sau parca tu asta cauti:x
mda...asa-i:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 217 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România