Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 15:08


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Următorul

De ce crezi ca depinde inteligenta copilului tau in primul rand?
Mediu 0%  0%  [ 0 ]
Educatie 80%  80%  [ 12 ]
Este ereditara 20%  20%  [ 3 ]
Voturi totale : 15
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Copiii nostri
MesajScris: 05 Noi 2006, 23:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Frumosi, destepti, cuminti, talentati, deosebiti, unici, superbi... continuati voi cu atributele... ca doar voi stiti mai bine... Eu mai am de asteptat:nwink:...
;) AICI SE VORBESTE DESPRE COPII !;)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 08 Noi 2006, 15:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 29 Dec 2005, 16:17
Mesaje: 877
Citat:
Haideti sa va spun ce a facut Mircea ieri?
stiti noi avem un acvariu tare dragut... si ce s-a gandit el, daca noi hranim regulat "pestisoii" hai sa le dea si el sa "pape".
Ce mare lucru ati putea zice, dar baiatul meu a fost ata de generos, incat le-a dat sa "pape" o cutie intreaga de hrana uscata.
Imi venea sa "il omor" cand am vazut ce a facut. Mai grav e ca acum apa din acvariu este noroioasa! Pestii stau intr-un bidon din plastic de 5 l taiat si ne e frica sa nu cumva sa moara. Avem atatea pe cap... peste trei zile e nunta... si numai de spalat acvariul nu avem noi timp acum!!!


Scumpul de el. Ce dragut din partea lui sa va ajute. Stia el ca aveti multe pe cap si a vrut sa dea o mana de ajutor. ;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 12:39 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Putem vorbi si de cei aflati "pe drum"? Ca aseara am aflat ca bebe e pe drum! :neyes:


(!) asta da veste!!!!!! :o
:D glumeam :D FELICITARI!!!!!!!!!! :napplause: :nparty: as pune si :champagne:, dar de acum nu mai ai voie :D... si lasa tigarile!!! :p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 12:49 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Ai pus punctul pe i, ca asta e cel mai greu. Noroc ca nu am provizii mari si cum le termin cum ma las!
pai sa le lasi ca-i dauneaza la bebe si nu vrei asta, nu?

:mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 13:00 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:
Ai pus punctul pe i, ca asta e cel mai greu. Noroc ca nu am provizii mari si cum le termin cum ma las!


cred ca asta e cel mai greu :((... te inteleg perfect...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 13:11 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
Cred ca maine va fi ultima zi, ca nu mai am decat un pachet. Oricum, trebuie sa le las.


Nu ar trebui sa mai existe nici ala dar imi imaginez cat de greu e sa te lasi de fumat.Spre norocul meu eu nu fumez si pb imi va fi mai usor cand voi deveni mamaik:D.:lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 13:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:
Putem vorbi si de cei aflati "pe drum"? Ca aseara am aflat ca bebe e pe drum! :neyes:


acusi vad si eu:wacko: felicitari!!!!! ma bucur f tare pt voi!!!:lips:
desi eu vreau sa mai astept si evit discutiile despre copii parca m-au cuprins ceva emotii:love:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 13:35 
Veteran

Membru din: 31 Mar 2006, 15:54
Mesaje: 252
Citat:
Putem vorbi si de cei aflati "pe drum"? Ca aseara am aflat ca bebe e pe drum! :neyes:


Felicitari!!!!! ;) Sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos! :lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 13:44 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Cred ca maine va fi ultima zi, ca nu mai am decat un pachet. Oricum, trebuie sa le las.
Felicitari! Ai grija de tine ...sa ai un baietel frumos (sau o fetita ...daca tii tu neaparat):lips:Ca sa vezi ca nu e chiar asa de greu sa ramai borto!! Si va faceti toate atatea griji....mama mama.....Imi place de DJ ca nu are superstitii ( de ex ieri chestia aia idioata : nu se spune decat dupa 3 luni) Sa fii sanatoasa si sa duci sarcina pana la capat fara probleme sau alte impedimente!:lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 13:46 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
Felicitari! Ai grija de tine ...sa ai un baietel frumos (sau o fetita ...daca tii tu neaparat):lips:Ca sa vezi ca nu e chiar asa de greu sa ramai borto!! Si va faceti toate atatea griji....mama mama.....Imi place de DJ ca nu are superstitii ( de ex ieri chestia aia idioata : nu se spune decat dupa 3 luni) Sa fii sanatoasa si sa duci sarcina pana la capat fara probleme sau alte impedimente!:lips::lips::lips::lips::lips::lips::lips:


Ginuta mama ai tu un fix cu baietei.Sunt tare curioasa ce-o sa zici atunci cand o sa fii insarcinata si nasti o fetita:D.Pupici


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 13:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Ginuta mama ai tu un fix cu baietei.Sunt tare curioasa ce-o sa zici atunci cand o sa fii insarcinata si nasti o fetita:D.Pupici
eleea .....da-ti o palmutza la fundulet!:D:p ....chiar nu vreau o fetita! Crede-ma ca ma intreb ce o sa fac daca Doamne fereste o sa am!Si nu gasesc raspunsuri!:((Doar atat zic ...capitulez si o dau p-asta : macar sa fie sanatos ,nu conteaza ce e! Daca e baiat si are vreun handicap, mai bine era fetita , da normala ?O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Copiii nostri
MesajScris: 14 Noi 2006, 14:02 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:
eleea .....da-ti o palmutza la fundulet!:D:p ....chiar nu vreau o fetita! Crede-ma ca ma intreb ce o sa fac daca Doamne fereste o sa am!Si nu gasesc raspunsuri!:((Doar atat zic ...capitulez si o dau p-asta : macar sa fie sanatos ,nu conteaza ce e! Daca e baiat si are vreun handicap, mai bine era fetita , da normala ?O:)


:nlol::nlol:Nu-mi plac palmutele la fundulet:D.O intrebare: de ce nu vrei fetita?


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 144 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România