Ultima vizită a fost: Acum este 19 Mar 2024, 06:54


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Emotii inainte de nunta
MesajScris: 09 Iul 2012, 13:52 
Nou Venit

Membru din: 03 Iun 2012, 17:18
Mesaje: 5
Eu cred ca cea mai stresata este femeia pentru ca noi in general ne facem griji pentru tot felul de nimicuri ceea ce nu ne aduce niciun beneficiu. Inainte sa ma casatoresc am fost atat de stresata incat ajunsesem sa nu mai pot sa dorm noaptea, aveam cosmaruri cum ca mi se rupea rochia de mireasa cand sa o imbrac sau ca imi varsa cineva vin pe rochie la petrecere...cel putin ultimele doua saptamani au fost groaznice. Maicamea nu stia ce sa-mi mai faca, iar viitorul sot nu avea nicio treaba, era asa calm ca ma scotea din sarite.

Am inceput sa citesc pe net tehnici cum sa ma calmez, ce ar trebui sa fac, daca e normal sau chiar o luasem eu razna. Socant a fost cand am descoperit pe un site www.depresiv.ro ca sufeream de anxietate. Explicatiile de dupa m-au mai linistit, si am incercat sa aplic sfaturile de acolo. Intr-un final a iesit totul bine, dupa nunta bineinteles ca a disparut si anxietatea si acum parca ma si amuz cand imi aduc aminte, desi n-as mai vrea sa trec prin asa ceva :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Emotii inainte de nunta
MesajScris: 23 Aug 2012, 10:08 
Nou Venit

Membru din: 23 Aug 2012, 13:05
Mesaje: 3
Cu cat se apropie mai mult data nuntii, cu atat emotiile sunt mai mari ;)) :D

_________________
http://www.pensiunisinaia.org


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Emotii inainte de nunta
MesajScris: 20 Noi 2012, 22:45 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Emotii exista cred ca ..decand inca eram un copil ca doar orice fata viseaza la acea zi. Sincer nu stiu cum voi face in acea zi mare cand toti sunt cu ochii pe mine , pe iubit..mi-e "frica" :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Emotii inainte de nunta
MesajScris: 20 Noi 2012, 22:46 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
almera scrie:
eu una nu am emotii,acum zic asta nu stiu mai incolo.dar nu ai cum sa nu fi emotionata dk stau bine sa ma gandesc.sper sa nu ma apuce lesinul in ziua aia,dk pana acum am fost asa linistita:D

Exact asta patesc si eu , nu stiu cum va fi in acea zi mare si vreau sa fie totul perfect de la zambet la cel mai mic detaliu..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Emotii inainte de nunta
MesajScris: 28 Iul 2013, 22:35 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
Am emotii numai cand visez , dar mai ales in ziua respectiva... :wacko: :wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 25 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 1 vizitator


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România