Ultima vizită a fost: Acum este 24 Apr 2024, 14:55


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 13 Feb 2006, 12:52 
Nou Venit

Membru din: 05 Noi 2005, 20:15
Mesaje: 28
Al meu sot e foarte romantic si ...enigmatic:-` De fiecare data cand sarbatorim ceva ma face sa cred ca nici nu isi aminteste,nu zice nimic,iar eu de ciuda spun"nici nu am sa ii amintesc",dar el are mereu o surpriza pregatita.De ziua mea,m-a trezit la 12 noapte si mi-a spus "la multi ani"apoi mi-a dat cadoul:imi cumparase un costumas,am fost super mirata pentru ca mi se potrivea perfect.Imi luase masura pe ascuns impreuna cu mama lui.Apoi cand am facut un an impreuna,la fel am zis ca nu isi aminteste.M-a luat cu el la scoala la mama lui si acolo..surpriza imi cuparase medalionul pe care mi-l doream:mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 13 Feb 2006, 19:50 
Senior

Membru din: 12 Noi 2005, 16:55
Mesaje: 118
Citat:
Al meu sot e foarte romantic si ...enigmatic:-` De fiecare data cand sarbatorim ceva ma face sa cred ca nici nu isi aminteste,nu zice nimic,iar eu de ciuda spun"nici nu am sa ii amintesc",dar el are mereu o surpriza pregatita.De ziua mea,m-a trezit la 12 noapte si mi-a spus "la multi ani"apoi mi-a dat cadoul:imi cumparase un costumas,am fost super mirata pentru ca mi se potrivea perfect.Imi luase masura pe ascuns impreuna cu mama lui.Apoi cand am facut un an impreuna,la fel am zis ca nu isi aminteste.M-a luat cu el la scoala la mama lui si acolo..surpriza imi cuparase medalionul pe care mi-l doream:mellow:

ce frumos.bv lui.:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 14 Feb 2006, 16:01 
Diva

Membru din: 02 Feb 2006, 18:21
Mesaje: 890
sotul meu ,acum 2 ani de ziua mea eram intr-un club cu el ,cu cumnata si cu o veche colega de generala si prietenul ei ,exact la 12 noaptea cand era ziua mea a inceput sa imi cante la multi ani ,desigur organizase el si cu ceilalti ! dar acela a fost cel mai frumos cadou pe care l-am primit atunci.
anul trecut in 2005 de ziua mea m-a cerut de sotie oficial am fost asa de fericita ca am izbucnit in lacrimi eram asa de emotionata.ce e drept ne iubim foarte mult!:love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 14 Feb 2006, 16:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
:lips::cool::heart::kiss::heart::kiss::heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 16 Feb 2006, 00:53 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Al meu sot e foarte romantic si ...enigmatic:-` De fiecare data cand sarbatorim ceva ma face sa cred ca nici nu isi aminteste,nu zice nimic,iar eu de ciuda spun"nici nu am sa ii amintesc",dar el are mereu o surpriza pregatita.De ziua mea,m-a trezit la 12 noapte si mi-a spus "la multi ani"apoi mi-a dat cadoul:imi cumparase un costumas,am fost super mirata pentru ca mi se potrivea perfect.Imi luase masura pe ascuns impreuna cu mama lui.Apoi cand am facut un an impreuna,la fel am zis ca nu isi aminteste.M-a luat cu el la scoala la mama lui si acolo..surpriza imi cuparase medalionul pe care mi-l doream:mellow:



se potriveste cu puiul meu...face la fel...pune la cale tot felul de chestii...petreceri surpriza...cadouri la care nu ma astept...eu un scump...faptul ca se straduieste...chiar daca nu intodeauna le nimereste (cadourile).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 16 Feb 2006, 14:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:


se potriveste cu puiul meu...face la fel...pune la cale tot felul de chestii...petreceri surpriza...cadouri la care nu ma astept...eu un scump...faptul ca se straduieste...chiar daca nu intodeauna le nimereste (cadourile).


Important este sa vezi ca-i pasa ...nu conteza ca mai greseste...e un sufletel care incearca sa ne faca noua pe plac..:kiss::heart::kiss::heart::kiss::heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 17 Feb 2006, 01:09 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:

Important este sa vezi ca-i pasa ...nu conteza ca mai greseste...e un sufletel care incearca sa ne faca noua pe plac..:kiss::heart::kiss::heart::kiss::heart:



asa e...conteaza ca se straduieste...si ca e al meu.....:) :) :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 17 Feb 2006, 02:56 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Eu am primit ieri un trandafir fara nici un motiv anume ... de obicei primesc flori doar cu o ocazie anume, dar acum m-a dat impresionat ... de cand cu pregatirile de nunta ne-am apropiat nespus de mult si parca ne iubim si mai mult desi eu cred ca suntem neschimbati doar ca suntem mult mai intelegatori.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 17 Feb 2006, 13:13 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
Eu am primit ieri un trandafir fara nici un motiv anume ... de obicei primesc flori doar cu o ocazie anume, dar acum m-a dat impresionat ... de cand cu pregatirile de nunta ne-am apropiat nespus de mult si parca ne iubim si mai mult desi eu cred ca suntem neschimbati doar ca suntem mult mai intelegatori.


foarte frumos...tot asa si pe mai departe..:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 17 Feb 2006, 14:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Eu am primit ieri un trandafir fara nici un motiv anume ... de obicei primesc flori doar cu o ocazie anume, dar acum m-a dat impresionat ... de cand cu pregatirile de nunta ne-am apropiat nespus de mult si parca ne iubim si mai mult desi eu cred ca suntem neschimbati doar ca suntem mult mai intelegatori.


Ti-a adus un trandafir doar pentru ca ieri a fost joi!! Ce dragutz.....:heart::kiss::heart::lips::love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 17 Feb 2006, 20:42 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:
Ti-a adus un trandafir doar pentru ca ieri a fost joi!! Ce dragutz.....:heart::kiss::heart::lips::love:

Sau pentru ca luase salariu ... dar nu are importanta pentru ca il iubesc enorm de mult asa cum este el si pentru ceea ce inseamna el pentru mine. :kiss:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 20 Feb 2006, 14:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Sau pentru ca luase salariu ... dar nu are importanta pentru ca il iubesc enorm de mult asa cum este el si pentru ceea ce inseamna el pentru mine. :kiss:



intrebare: a dat vreuna din voi flori sotului ei??? Nu ma refer la un buchet...ci asa....pur si simplu...o floricica acolo!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 20 Feb 2006, 18:10 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2005, 02:00
Mesaje: 34
DA !!EU!!!!:devil::D dar doar o floare, acolo, ca sa-l atentionez ca el n-a mai facut-o de ...sa fi tot trecut vreo luna!;):D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 20 Feb 2006, 18:54 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
DA !!EU!!!!:devil::D dar doar o floare, acolo, ca sa-l atentionez ca el n-a mai facut-o de ...sa fi tot trecut vreo luna!;):D
:o:p:D:D:p:D:ok::wok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 20 Feb 2006, 21:52 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Cica acum nu mai e la moda sa impresionezi femeile cu flori!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 21 Feb 2006, 14:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
Cica acum nu mai e la moda sa impresionezi femeile cu flori!!!


aaaa.a...mai nou se impresioneaza cu bani cash sau cu diverse cadouri scumpe....( masini ...apartamente)??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: La multi ani!
MesajScris: 22 Feb 2006, 03:07 
Diva

Membru din: 15 Dec 2005, 02:43
Mesaje: 742
Citat:

aaaa.a...mai nou se impresioneaza cu bani cash sau cu diverse cadouri scumpe....( masini ...apartamente)??

Cine are posibilitate sa le ofere!!! :wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: da, i-am dat flori
MesajScris: 11 Apr 2006, 21:45 
Senior

Membru din: 05 Ian 2006, 03:22
Mesaje: 166
si eu am dat floricele puiutzului meu si nu numai.. :) le-am pastrat pe toate impreuna cu cele de la el intr-o cartea in cutiutza noastra cu amintiri :heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 555 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5 ... 28  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România