Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:30


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 113 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune da?
MesajScris: 18 Ian 2008, 12:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:

emotii am avut, recunosc, eram ca o frunza asa tare tremuram, dar indoieli in nici un caz!!!


noi am avut cununia in noiembrie 2006 si nunta in august 2007.Nu eram imbracata in mireasa.....nu era evenimentul asa pompos.Era si situatia mai ciudata, datorita evenimentelor din anul acela.....si chiar nu am avut emoti nici eu nici ionut

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune da?
MesajScris: 18 Ian 2008, 14:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

noi am avut cununia in noiembrie 2006 si nunta in august 2007.Nu eram imbracata in mireasa.....nu era evenimentul asa pompos.Era si situatia mai ciudata, datorita evenimentelor din anul acela.....si chiar nu am avut emoti nici eu nici ionut

nici eu n-am avut...si pana la urma dc ai indoieli...de ce te mai mariti?(?)

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune da?
MesajScris: 18 Ian 2008, 16:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
nici eu n-am avut...si pana la urma dc ai indoieli...de ce te mai mariti?(?)


Nu cred ca trebuie sa generalizam. Unii sunt mai emotivi, altii sunt mai stapani pe ei... La fel, unele fete sunt mai curajoase si altele mai tematoare.
Eu nu sunt casatorita si pot spune ca la gandul casatoriei mi se cam moaie picioarele, desi iata ca in curand voi face 3 ani de cand sunt impreuna cu "acela":heart:. Ma sperie ca e pentru totdeauna si ma stiu cat sunt de ametita... (X)
Asa ca nu-mi spune si tu ca e ceva in neregula cu mine, ca ma panichez rau! Si fac urat... :p:p:p:D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune da?
MesajScris: 24 Mar 2008, 22:25 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
si eu am senzatii de balbaiala uneori cu gandul ca uau, e totusi for ever and ever...dup-aia ma gandecs eu ca ce poate fi mai altfel decat mai bine si mai frumos:unsure::unsure:dar totusi am momente cand nu am suport eu pe mine si el saracu ce va face?:blink:
acum nu va speriati de mine ca nue vb de picioare reci ca da o ba ca e klar da, nu se pune problema da stau si ma agndesc...da totusi:blink:dar totusi UAU!:blink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune da?
MesajScris: 24 Mar 2008, 22:25 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
oare se pricepe ceva din ce am vrut sa zic de fapt?:~*O:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune da?
MesajScris: 25 Mar 2008, 01:29 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Citat:
oare se pricepe ceva din ce am vrut sa zic de fapt?:~*O:)

Mai stati putin ca nu e chiar asa. Eu n-am avut si nu am nici cea mai mica urma de indoiala. Si eu am momente in care toti cei din jur ma enerveaza si as vrea sa fiu singura. Atunci cand sunt s-a intamplat ceva la serviciu si sunt suparata sau nervoasa. Dar asta e normal. Nu inseamna ca am indoieli. Oricum incerc sa ma controlez chiar si atunci. Si mi se pare normal sa-ti doresti si sa ai momentele tale de singuratate. Nu-s indoieli nici acelea. Ba din contra mi se pare anormal invers, adica sa traiesti numai prin si pentru barbatul iubit. Aceea deja e sclavie, chiar daca dorita.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune da?
MesajScris: 03 Iun 2008, 19:49 
Junior

Membru din: 12 Mai 2008, 16:51
Mesaje: 70
Nici eu nu am avut indoieli inainte de a spune da....si am primit inelul asa cum isi doreste fiecare (sau cel putin eu asa imi doream dintotdeauna si Dzeu m-a ajutat sa imi implinesc visul):eram in Tiberias,langa Canna Galileei,si inelul de logodna l-am primit cu o minunata declaratie de dragoste,in genunchi,la un restaurant cu lumanari si toate cele...A fost un moment pe care cu sigurantza o sa ni-l amintim si atunci cand vom fi mosnegi si vom avea multi nepoti prin preajama! :~*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune da?
MesajScris: 07 Aug 2008, 20:56 
Nou Venit

Membru din: 14 Mar 2007, 17:48
Mesaje: 5
eu am avut.. si i-am spus "nu" prima oara, acum 7 ani :really: .. si dupa aceea au mai trecut inca 5 pana m-a cerut din nou.. acum regret ca n-am facut nunta atunci, dar mi se parea ca suntem prea copii ca sa ne luam.. aveam 21-22 de ani.. asta e..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune da?
MesajScris: 13 Aug 2008, 22:31 
Nou Venit

Membru din: 07 Mai 2008, 21:28
Mesaje: 41
Citat:
eu am avut.. si i-am spus "nu" prima oara, acum 7 ani :really: .. si dupa aceea au mai trecut inca 5 pana m-a cerut din nou.. acum regret ca n-am facut nunta atunci, dar mi se parea ca suntem prea copii ca sa ne luam.. aveam 21-22 de ani.. asta e..
(X)uau! cand te gandesti ca este pentru toataviata! Fetelor eu nu pot inca sa-mi dau cu parerea, mai este putin si o sa trec si eu, vreau sa va spun ca eu am emotii de pe acum!:nwink:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune
MesajScris: 27 Iul 2011, 11:46 
Nou Venit

Membru din: 25 Iul 2011, 11:44
Mesaje: 6
eu unu nu :-`


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune
MesajScris: 22 Mar 2012, 11:43 
Nou Venit

Membru din: 22 Mar 2012, 13:30
Mesaje: 4
cand ma gandesc ca va venii si la mine ziua asta...nu stiu cum voi reactiona si ce voi spune dar emotii vor fi:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune
MesajScris: 25 Noi 2012, 11:54 
Junior

Membru din: 06 Oct 2012, 18:17
Mesaje: 93
parca ieri erau o fetita curajoasa si visatoare si ma gandeam cu nerabdare la ziua cea mare.si acuma ca se aproaprie ma trec fiorii, emotiile ma doboara :))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Ati avut indoieli inainte de a spune
MesajScris: 24 Ian 2013, 18:02 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
alinaghenea scrie:
parca ieri erau o fetita curajoasa si visatoare si ma gandeam cu nerabdare la ziua cea mare.si acuma ca se aproaprie ma trec fiorii, emotiile ma doboara :))


Si eu aceeasi stare :))..fiori multi fiori :|


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 113 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România