Ultima vizită a fost: Acum este 23 Mai 2024, 05:43


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 10 Noi 2008, 15:54 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
ei...acum nu te stressa si tu pufy,ca nu are rost..mai ai pana la invitatii...de fapt cam toate mai avem...nu e cazul sa ne panicam,si la o adica nu au aparut modelele de 2009...stai asa..poate gasesti ceva acolo

da ai dreptate...dar nah ne gandim si noi ce sa mai facem sa fie cea mai speciala si originala zi....eu imi fac invitatiile personalizate, cu poza noastra ...ni le facem noi...;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 10 Noi 2008, 19:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
ei...acum nu te stressa si tu pufy,ca nu are rost..mai ai pana la invitatii...de fapt cam toate mai avem...nu e cazul sa ne panicam,si la o adica nu au aparut modelele de 2009...stai asa..poate gasesti ceva acolo

Mda cam asa este mai este pana atunci..Sa vedem invitatiile noi de 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 10 Noi 2008, 19:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
da ai dreptate...dar nah ne gandim si noi ce sa mai facem sa fie cea mai speciala si originala zi....eu imi fac invitatiile personalizate, cu poza noastra ...ni le facem noi...;)

Super si eu vroiam initial asa dar logodnicului meu nu ii plac asa de mult pozele ...asa ca ma gandesc la altceva


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: pufy
MesajScris: 12 Noi 2008, 13:21 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
pufi vezi ca e o poza la galerie,la sectiunea de marturii,e postata de un utilizator al carui nic incepe cu danile...ceva de genul asta...e o idee super buna...cu o sticlutza,cam cum doreai tu...inauntru poti pune o invitatie laminata...pup:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 12 Noi 2008, 16:03 
Nou Venit

Membru din: 12 Ian 2007, 23:56
Mesaje: 8
Buna fetelor!

Roxana este numele meu si sunt foarte incantata pentru ca am acceptat acum cateva zile sa fiu si eu mireasa, sper in 2009. Dat fiind faptul ca al meu logodnic a cam tras de timp cu cererea :) nu stiu daca acum, in noiembrie, mai gasesc ceva liber pentru anul viitor, dar o sa imi dau tota silinta. Nu am pretentii de o luna anume, oricand ar fi ... tot nunta noastra o sa fie. Daca mai este cineva din Constanta care imi poate da idei despre locatii care ar putea sa mai fie libere, multumesc anticipat.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 12 Noi 2008, 22:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
pufi vezi ca e o poza la galerie,la sectiunea de marturii,e postata de un utilizator al carui nic incepe cu danile...ceva de genul asta...e o idee super buna...cu o sticlutza,cam cum doreai tu...inauntru poti pune o invitatie laminata...pup:lips:
Mersi frumos am sa ma uit.pupik


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 13 Noi 2008, 19:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:
Mersi frumos am sa ma uit.pupik

roxana...sigur mai gasesti libere locatii...macar duminici...si inca o chestie...nu te dezamagi...s-ar putea sa renunte unul,altul...si sa luati voi sala...mult succes


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 14 Noi 2008, 12:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
roxana...sigur mai gasesti libere locatii...macar duminici...si inca o chestie...nu te dezamagi...s-ar putea sa renunte unul,altul...si sa luati voi sala...mult succes

Eu cred ca ca gasi si pentru sambata daca va cauta bine.Si intr-adevar e posibil sa mai renunte cate unul asa ca fii cu ochii in 4(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 14 Noi 2008, 12:26 
Nou Venit

Membru din: 12 Ian 2007, 23:56
Mesaje: 8
Multumesc fetelor pentru incurajari! Si eu sper sa gasesc ceva, nu vreau sa astept pana in 2010 :npray:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 14 Noi 2008, 13:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
Multumesc fetelor pentru incurajari! Si eu sper sa gasesc ceva, nu vreau sa astept pana in 2010 :npray:


Stai linistita, Roxana. Pe mine m-a cerut iubitul meu la 1 mai, si pe 7 septembrie am avut nunta. A fost duminica, e drept, dar noi oricum asa vroiam. Ne-a luat cam 3-4 saptamani sa alergam pe la toate restaurantele pe care le doream, sa adunam oferte, sa alegem, sa negociem si sa semnam contractul. Dar pe la 1 iunie, parca, deja rezolvasem acest aspect. Deci stai linistita, ca ai destul timp! :ndance:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 14 Noi 2008, 14:24 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
roxana ,nu te dezamagi...cum sa ai nunta in 2010???o sa gasesti sigur ceva in 2009...sunt convinsa de asta!!!ce trebuie sa faci ,este sa te duci sa aduni de pe acum cat mai multe oferte...si vei gasi...fii increzatoare si nu lasa pe nimeni sa te descurajeze!!!trebuie sa iti doresti mult !!!:ok:%%-


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 14 Noi 2008, 14:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
dar am vazut pe profilul tau ca deja e stabilita pentru 2010!!!(?)(?)ce s-a intamplat?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 14 Noi 2008, 19:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Fetelor am si eu o intrebare: Ma gandesc sa imi cumpar rochia de mireasa prin ianuarie.Sunt mai ieftine in iarna sau doar ma amagesc?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 14 Noi 2008, 21:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
sa stii pufy ca reducerile la rochii de mireasa au cam inceput...nu stiu de luna ianuarie,dar la noi am vazut la cateva magazine reduceri datorita faptului ca e post si nu se fac nunti...in ianuarie s-ar putea sa mai fie,s-ar putea sa nu ..deoarece incepe sezonul(lumea mai face nunti si dupa sarbatori)
cauta si tu in magazine...vezi daca iti place ceva...daca gasesti nu ezita...eu una asa am facut si nu-mi pare rau...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 15 Noi 2008, 11:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
sa stii pufy ca reducerile la rochii de mireasa au cam inceput...nu stiu de luna ianuarie,dar la noi am vazut la cateva magazine reduceri datorita faptului ca e post si nu se fac nunti...in ianuarie s-ar putea sa mai fie,s-ar putea sa nu ..deoarece incepe sezonul(lumea mai face nunti si dupa sarbatori)
cauta si tu in magazine...vezi daca iti place ceva...daca gasesti nu ezita...eu una asa am facut si nu-mi pare rau...

aham de saptamana viitoare vreau sa incep cautarile.Eu stiu sigur ce vreau si ce imi place numai ca trebuie sa o gasesc.si din cate am vazut sunt mai peste tot genul acela de rochii dar in sezonul de vara costa in jur de 2000 de lei si nu vreau sa dau asa de mult.nu vreaus a raman datoare ca sunt costuri multe si in alte probleme .Am sa vad ce gasesc poate ca o sa cumpar in decembrie....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 16 Noi 2008, 19:56 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
aham de saptamana viitoare vreau sa incep cautarile.Eu stiu sigur ce vreau si ce imi place numai ca trebuie sa o gasesc.si din cate am vazut sunt mai peste tot genul acela de rochii dar in sezonul de vara costa in jur de 2000 de lei si nu vreau sa dau asa de mult.nu vreaus a raman datoare ca sunt costuri multe si in alte probleme .Am sa vad ce gasesc poate ca o sa cumpar in decembrie....

Multi au reduceri doar pana in decembrie...pt ca din ianuarie intra colectia noua, si nu prea se mai fac modele de 2008...doar ce mai gasesti pe stoc...si eu imi caut...ba chiar mi-am gasit-o(X)...acu ma decid exact ....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 16 Noi 2008, 22:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
Multi au reduceri doar pana in decembrie...pt ca din ianuarie intra colectia noua, si nu prea se mai fac modele de 2008...doar ce mai gasesti pe stoc...si eu imi caut...ba chiar mi-am gasit-o(X)...acu ma decid exact ....

Si eu incerc sa o caut de saptamana viitoare.Am exact modelul in minte si sper sa o gasesc.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 16 Noi 2008, 22:42 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
super taby...poate o iei ..ca vorba ta,pe urma nu mai gasesti la reduceri!multa bafta la cautari fetele si cumparaturi placute!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 17 Noi 2008, 13:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
super taby...poate o iei ..ca vorba ta,pe urma nu mai gasesti la reduceri!multa bafta la cautari fetele si cumparaturi placute!!!

Multumim....Eu chiar imi doresc sa gasesc rochia de mireasa mai ieftin si asa cum imi doresc sa fie acum asa imi voi dori si la vara deci...se poate cumpara.:p


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 18 Noi 2008, 01:33 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
calr!ai punctat super concis!!!si de ce sa nu ramai cu niste bani in plus...deci...cum stai cu pregatirile???:)


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România