Ultima vizită a fost: Acum este 16 Iun 2024, 03:26


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 18 Noi 2008, 12:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
calr!ai punctat super concis!!!si de ce sa nu ramai cu niste bani in plus...deci...cum stai cu pregatirile???:)

Pai eu ma pregatesc acuma sa imi fac pasaport! Pentru ca voi cumpara wiscky de la rusi ca e foarte ieftin si e si bun...cik si rochiile de mireasa acolo este la un rpet incredibil.As da o fuga sa ma uit.prietena mea de acolo si-a luat rochia de mireasa exact cum imi place mie si cik a dat 4 mil.Cam greu de crezut , dar ma duc sa vad cu ochii mei:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 18 Noi 2008, 23:11 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
nu cred ca e asa de greu de crezut...eu am luat-o de aici si am dat 4,9 mil.asa ca poti incerca si acolo...mai ales daca poti ramane o zi -doua...sa te uiti sa cauti...si cam cat e whiski?
:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 19 Noi 2008, 00:32 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:
Fetelor am si eu o intrebare: Ma gandesc sa imi cumpar rochia de mireasa prin ianuarie.Sunt mai ieftine in iarna sau doar ma amagesc?


eu astept targul. sigur o sa fie oferte si atunci.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 19 Noi 2008, 13:04 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
nu cred ca e asa de greu de crezut...eu am luat-o de aici si am dat 4,9 mil.asa ca poti incerca si acolo...mai ales daca poti ramane o zi -doua...sa te uiti sa cauti...si cam cat e whiski?
:-*

Cik JB este in jur de 40 de lei cel mult , Jack Daniels tot cam la fel....fata de aici de 80 de lei cred ca voi iesi bine ....acolo


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 19 Noi 2008, 13:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

eu astept targul. sigur o sa fie oferte si atunci.

sigur ca vor fi oferte ..la acelasi lucruri ma gandeam si eu , dar sincer la targ deja apar colectiile noi si crede-ma ca preturile vor fi pe masura...:woow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 19 Noi 2008, 17:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Citat:
Pai eu ma pregatesc acuma sa imi fac pasaport! Pentru ca voi cumpara wiscky de la rusi ca e foarte ieftin si e si bun...cik si rochiile de mireasa acolo este la un rpet incredibil.As da o fuga sa ma uit.prietena mea de acolo si-a luat rochia de mireasa exact cum imi place mie si cik a dat 4 mil.Cam greu de crezut , dar ma duc sa vad cu ochii mei:D
in zona noastra lumea se duce la bulgari.de asemenea este whiskey mai iefin,unde mai pui ca nu iti trebuie pasaport.;)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 19 Noi 2008, 19:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
in zona noastra lumea se duce la bulgari.de asemenea este whiskey mai iefin,unde mai pui ca nu iti trebuie pasaport.;)

Fain fara pasaport...dar oricum este bun sa iti facy...mai pleci in luna de miere ,mai pleci in vacanta nu sti cand iti trebuie


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 21 Noi 2008, 17:31 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
super taby...poate o iei ..ca vorba ta,pe urma nu mai gasesti la reduceri!multa bafta la cautari fetele si cumparaturi placute!!!

ioi...am fost asa de ocupata cu pregatirile, cautarile ..etc...dar AM GASIT-O!!!!!nu am vrut sa mai astept pana la anul, pt ca asa cum am mai spus, intra colectia noua si preturile vor exploda....si asa, e cam mult cat dau pe rochitza...2700!!!am incercat si am probat altele, dar nu pot sa imi iau gandul de la "aleasa inimii mele"...am sa incerc sa reduc alte cheltuieli...sa vedem...sunt putin stresata, dar sunt sigura ca va iesi totul bine ...mai ales ca deja piesa de rezistenta e stabilita !!!!sunt happy.....:party::hap_d::ndance::clap::-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 21 Noi 2008, 18:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
ioi...am fost asa de ocupata cu pregatirile, cautarile ..etc...dar AM GASIT-O!!!!!nu am vrut sa mai astept pana la anul, pt ca asa cum am mai spus, intra colectia noua si preturile vor exploda....si asa, e cam mult cat dau pe rochitza...2700!!!am incercat si am probat altele, dar nu pot sa imi iau gandul de la "aleasa inimii mele"...am sa incerc sa reduc alte cheltuieli...sa vedem...sunt putin stresata, dar sunt sigura ca va iesi totul bine ...mai ales ca deja piesa de rezistenta e stabilita !!!!sunt happy.....:party::hap_d::ndance::clap::-*

27 de mil? cam multisor dar totusi daca aceasta rochia este cea la care ai ramas sa o porti cu placere...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 21 Noi 2008, 23:40 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
27 de mil? cam multisor dar totusi daca aceasta rochia este cea la care ai ramas sa o porti cu placere...

e cam mult...dar daca nu pot sa imi iau gandul de la ea, ce sa fac ?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 21 Noi 2008, 23:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Citat:
27 de mil? cam multisor dar totusi daca aceasta rochia este cea la care ai ramas sa o porti cu placere...


ce e asa de mult?

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 22 Noi 2008, 13:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

ce e asa de mult?

Pentru mine de exemplu e mult :( dar sincer eu am vazut o rochie de mireasa care imi place pe site ....si daca as gasi-o si ar costa 27 de mil cred ca as da si eu ......


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 22 Noi 2008, 16:17 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
Pentru mine de exemplu e mult :( dar sincer eu am vazut o rochie de mireasa care imi place pe site ....si daca as gasi-o si ar costa 27 de mil cred ca as da si eu ......

nici eu nu eram dispusa sa dau atat...mi se parea enorm..ma gandeam ca nu ma va costa mai mult de vreo 1500-1700....dar am vazut-o in poza, apoi mi-am dat seama de la ce firma e, si apoi am probat-o...mi se pare incredibil de frumoasa ...si mi-am depasit cu mult bugetul....dar nu vreau ca mai apoi sa regret toata viata ca nu am avut rochitza visurilor mele...si uite asa dau 2700...:njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 23 Noi 2008, 14:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
nici eu nu eram dispusa sa dau atat...mi se parea enorm..ma gandeam ca nu ma va costa mai mult de vreo 1500-1700....dar am vazut-o in poza, apoi mi-am dat seama de la ce firma e, si apoi am probat-o...mi se pare incredibil de frumoasa ...si mi-am depasit cu mult bugetul....dar nu vreau ca mai apoi sa regret toata viata ca nu am avut rochitza visurilor mele...si uite asa dau 2700...:njump:

Sa o porti sanatoasa.Am si eu o poza cu rochia care imi place cel mai mult....dar nu stiu nici de cine este facuta.Sper sa o gasesc...si sper totusi sa o gasesc la nu foarte multi bani ...dar cat o costa o sa dau dac a o gasesc..


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 25 Noi 2008, 16:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:
Sa o porti sanatoasa.Am si eu o poza cu rochia care imi place cel mai mult....dar nu stiu nici de cine este facuta.Sper sa o gasesc...si sper totusi sa o gasesc la nu foarte multi bani ...dar cat o costa o sa dau dac a o gasesc..

taby sa porti sanatoasa rochia daca ai decis s-o iei si lasa banii...asta e ...daca-ti place ce sa-i faci...eu nu as fi dat atat de multi bani...dar daca tie iti place etot ce conteaza...zi-ne macar siteul sa o vedem si noi...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 26 Noi 2008, 12:50 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
taby sa porti sanatoasa rochia daca ai decis s-o iei si lasa banii...asta e ...daca-ti place ce sa-i faci...eu nu as fi dat atat de multi bani...dar daca tie iti place etot ce conteaza...zi-ne macar siteul sa o vedem si noi...

da da vrem si noi sa o vedem.Asteptam mesajele tale...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 26 Noi 2008, 20:55 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:

da da vrem si noi sa o vedem.Asteptam mesajele tale...

oare pot sa zic site-ul?sa nu fie reclama....nush cum sa atasez poze ...in fine va pun site-ul oficial...doar ca eu o iau de la reprezentatnta din ro...http://www.morilee.com/DressDetail.aspx?C=12&D=4181&P=1


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pufy
MesajScris: 27 Noi 2008, 15:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
oare pot sa zic site-ul?sa nu fie reclama....nush cum sa atasez poze ...in fine va pun site-ul oficial...doar ca eu o iau de la reprezentatnta din ro...http://www.morilee.com/DressDetail.aspx?C=12&D=4181&P=1

Rochia este cea marita?Daca este acea rochie este foarte faina.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: taby
MesajScris: 27 Noi 2008, 15:08 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
o sa fii o adevarata lady...este superba si daca ti-a ramas gandul la ea...achizitioneaz-o...rapid...sa nu te razgandesti si sa-ti para rau...:-*:-*:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: taby
MesajScris: 27 Noi 2008, 15:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
o sa fii o adevarata lady...este superba si daca ti-a ramas gandul la ea...achizitioneaz-o...rapid...sa nu te razgandesti si sa-ti para rau...:-*:-*:-*

Hihi Asa este .Mai bine te duci sa o iei .Eu vroiam sa ies azi sa ma uit dupa rochitza visurilor mele,dar nu am gasit pe nimeni disponibil sa mearga cu mine.Iar cu yubi nu merg ca nu verau sa o vada .....vreaus a fie surpriza:(:(:(


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România