Ultima vizită a fost: Acum este 28 Apr 2024, 17:05


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2326 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 117  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 13:29 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
Eu nu sunt nemultumita de nimeni.Intru aici de placere nu ca sa fac reguli.
Tu sti care iti sunt indatoririle, nu e treaba mea.
Doar ca i-ai raspuns la Ely , ca si cand tu nu mai urmaresti discutiile .Sin din punctul meu de vedere, ca sa moderezi un forum , trebuie sa citesti tot chiar daca nu raspunzi decat cand e nevoie.

Oericum, e treaba ta si a Corei.Chiar nu ma bag.Era doar o observatie

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 13:34 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
laura_sandu scrie:
Eu nu sunt nemultumita de nimeni.Intru aici de placere nu ca sa fac reguli.
Tu sti care iti sunt indatoririle, nu e treaba mea.
Doar ca i-ai raspuns la Ely , ca si cand tu nu mai urmaresti discutiile .Sin din punctul meu de vedere, ca sa moderezi un forum , trebuie sa citesti tot chiar daca nu raspunzi decat cand e nevoie.

Oericum, e treaba ta si a Corei.Chiar nu ma bag.Era doar o observatie



Ok, am inteles.
Nu, treaba mea nu este sa citesc tot. Treaba mea este sa fac ceea ce ti-am zis mai sus, si incerc sa o fac cat mai bine in limita timpului meu disponibil pentru ca nu pot fi online de fiecare data cand x face o reclama, sau y se cearta. Conteaza ca atunci cand am vazut aceste lucruri le-am facut indiferent daca reclama a fost facuta dimineata si eu am intrat seara sau invers.
Oricum, timpul alocat de mine pentru forum este destul de mare pe langa cat timp aloca alti moderatori pe alte forumuri.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 14:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
laura sicner nu am nimic personal cu tine....pe facebook am avut o discutie in contradictoriu , fiecare cu ideile ei.......pana m-ai facut tu proasta.....
aici m-a deranjat faptul ca ai inflorit cateva idei....si daca tot discutia noastra se termina pe facebook la ce a trebuit tu sa vii sa barfesti repede aici?ca sa vada cineva ca tot tu ai dreptate....eu oricum cedez ....ca m-am incarcat prea mult psihic cu vorbele tale....
te rog mult....dar chiar te rog foarte mult nu mai comenta la adresa mea....asa se vor calma spiritele in ambele parti


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 14:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
puffy_is scrie:
laura sicner nu am nimic personal cu tine....pe facebook am avut o discutie in contradictoriu , fiecare cu ideile ei.......pana m-ai facut tu proasta.....
aici m-a deranjat faptul ca ai inflorit cateva idei....si daca tot discutia noastra se termina pe facebook la ce a trebuit tu sa vii sa barfesti repede aici?ca sa vada cineva ca tot tu ai dreptate....eu oricum cedez ....ca m-am incarcat prea mult psihic cu vorbele tale....
te rog mult....dar chiar te rog foarte mult nu mai comenta la adresa mea....asa se vor calma spiritele in ambele parti



Eu nu as spune ca nu ai nimic personal cu mine , avand in vedere ce cuvinte mi-ai adresat.
Discutia continua aici, pt ca te cunosc de pe ghid.Si chiar nu am chef sa o las balta avand in vedere ce ai scris despre mine pe profilul Oanei.
La mine se vor calma spiritele in momentul in care voi considera ca am ajuns la nivelul de jigniri la care ai ajuns.Dar nu o fac la nivelul redus la care o faci tu.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 14:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
am scris despre tine acele afirmatii pentru ca tu ai inceput sa imi adresezi sijgniri de inainte....deci eu pur si simplu ti-am raspuns la jigniri......si personal nu pot avea ceva cu tine pentru ca nu te cunosc decat prin intermediul calculatorului...iar parerea despre tine, care vad ca este reciproca , o am formata deoarece facy niste comentarii jignitoare de fiecare data....Daca tu nu m-ai fi facut in nici un fel pe facebook , eu nu ti-as fi raspuns cu aceleasi jigniri.
Oricum nu inteleg ce vrei sa obtii?O imagine proasta in fatza celorlalti?Sa stii ca nu caut sa am imagine buna in fata nimanui care nu ma cunoaste.....Dar asta nu itid a tie dreptul sa ma jignesti...Daca ma jignesti cred ca o sa iti raspund cu aceeasi moneda....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 14:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Neata!Ce mult ati scris :) Si la noi e racoare bine.Imi place ca nu mai e canicula doar ca bate un vant de cateva zile...e groaznic.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 14:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
ral_ct scrie:
Neata!Ce mult ati scris :) Si la noi e racoare bine.Imi place ca nu mai e canicula doar ca bate un vant de cateva zile...e groaznic.


la noi e foarte frig..............si bate si vantul foarte tare.... :wacko:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 14:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
puffy_is scrie:
am scris despre tine acele afirmatii pentru ca tu ai inceput sa imi adresezi sijgniri de inainte....deci eu pur si simplu ti-am raspuns la jigniri......si personal nu pot avea ceva cu tine pentru ca nu te cunosc decat prin intermediul calculatorului...iar parerea despre tine, care vad ca este reciproca , o am formata deoarece facy niste comentarii jignitoare de fiecare data....Daca tu nu m-ai fi facut in nici un fel pe facebook , eu nu ti-as fi raspuns cu aceleasi jigniri.
Oricum nu inteleg ce vrei sa obtii?O imagine proasta in fatza celorlalti?Sa stii ca nu caut sa am imagine buna in fata nimanui care nu ma cunoaste.....Dar asta nu itid a tie dreptul sa ma jignesti...Daca ma jignesti cred ca o sa iti raspund cu aceeasi moneda....


Cred ca ai pierderi grave de memorie si nu iti mai amintesti cine a inceput sa atace .Tu i-ai luat apararea Carlei si nu te-ai mai putut opri din jigniri de entuziasmata ce erai ca iti raspundeam.
Azi se pare ca nu ma cunosti...dar zilele trecute faceai parte dintr-un grup care nu ma suporta.Spuneai ca sunt multe pers care sti tu sigur ca nu ma suporta, dar nu indraznesc sa imi spuna.Asa ca ai facut-o tu cu brio. :-`
Imaginea proasta, o ai deja.Cel putin in fata persoanelor de pe forum cu care poti purta o discutie inteligenta.Nu tb eu sa te ajut cu nimic.Ti-o faci singura.
Poti sa imi raspunzi cand vrei, cum vrei.Chiar nu e nici un stres.E dreptul tau.
Oricum, vad ca si acum la cat esti de nervoasa nu mai cunosti tastatura si incurci literele.Incearca sa te calmezi.Nu face bine la ten si ajungi batrana ca mine.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 14:51 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
pana ajung catine mai dureaza mult......literele le gresesc nu le incurc , deoarece scriu foarte repede.....Asta a fost iarasi o afirmatie rautacioasa care nu isi avea locul.....
Pe facebook i-am luat apararea carlei , spunandu-ti ca a scris ce a gandit ea......si nu e dreptul tau sa corectezi pe cineva la orice afirmatie care o are.....
Si apoi tu ai ajuns sa zici ca nu iti poti strica inteligenta , daca stii stii si atat...Si am zic ca de atata desteptaciune ar trebui sa nu mai scriem nici una ca toate suntem nestiutoare....si tu esti desteapta...si de aici a inceput...ca eu scriu aberatii si tot felul , ca nu stiu ce vb , ca nu stiu ce e cu mine si in final ca de fapt ma consideri o persoana proasta....si de aici am inceput sa iti atac vorbele....pentru ca a fost prea mult......
ti-am zis ca da fac parte din persoanele care nu te suporta datorita rautatii cu care raspunzi la toate mesajele si nu personal ca am iesit la un suc...sau nush ce...si nici nu ti-am dat detalii , ca sunt fetele de pe ghid , sau de unde sunt......Si crede-ma ca sunt...Dar numai eu imi bat capul cu tine...ceea ce e pacat...dar....ce sa fac daca am si eu ceva timp liber...tre sa il ocup cumva...............Iar imaginea proasta daca o ai tu nu raspunde in numele tuturor.......vad ca iti dai cu parerea in numele tuturor persoanelor de aici......vb in numele tau te rog


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 14:56 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
Vaaaaiiii,Laura...m-ai facut batrana???Ca din cate stiu avem cam aceeasi varsta.Nu ma mai joc :)

Mariko,am idee cam la ce te referi ca imbracaminte de nasa,cu pantaloni,gen India.Chiar cautam o poza dar nu gasesc.:( Mai ai timp sa te gandesti,nu?

Carli,cum la nunta erau nasele in negru,tinere si necasatorite?Nu e cam obligatoriu sa fii casatorit ca sa poti fi nas?Sau iti da popa dezlegare? :unsure:

Ely,ma bucur pt tn ca poti face operatia.Mi-ar placea si mie :)

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
puffy_is scrie:
pana ajung catine mai dureaza mult......literele le gresesc nu le incurc , deoarece scriu foarte repede.....Asta a fost iarasi o afirmatie rautacioasa care nu isi avea locul.....
Pe facebook i-am luat apararea carlei , spunandu-ti ca a scris ce a gandit ea......si nu e dreptul tau sa corectezi pe cineva la orice afirmatie care o are.....
Si apoi tu ai ajuns sa zici ca nu iti poti strica inteligenta , daca stii stii si atat...Si am zic ca de atata desteptaciune ar trebui sa nu mai scriem nici una ca toate suntem nestiutoare....si tu esti desteapta...si de aici a inceput...ca eu scriu aberatii si tot felul , ca nu stiu ce vb , ca nu stiu ce e cu mine si in final ca de fapt ma consideri o persoana proasta....si de aici am inceput sa iti atac vorbele....pentru ca a fost prea mult......
ti-am zis ca da fac parte din persoanele care nu te suporta datorita rautatii cu care raspunzi la toate mesajele si nu personal ca am iesit la un suc...sau nush ce...si nici nu ti-am dat detalii , ca sunt fetele de pe ghid , sau de unde sunt......Si crede-ma ca sunt...Dar numai eu imi bat capul cu tine...ceea ce e pacat...dar....ce sa fac daca am si eu ceva timp liber...tre sa il ocup cumva...............Iar imaginea proasta daca o ai tu nu raspunde in numele tuturor.......vad ca iti dai cu parerea in numele tuturor persoanelor de aici......vb in numele tau te rog



Trebuie sa ma chinui sa inteleg ce ai scris.Prima parte a textului tau e o nebuloasa totala.
E bine ca iti ocupi timpul liber cu mine, dar e pacat ca nu inveti ceva din discutiile de pe ghid in loc sa fii singura care ataca si asta sa fie si o mandrie pentru tine.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
ral_ct scrie:
Vaaaaiiii,Laura...m-ai facut batrana???Ca din cate stiu avem cam aceeasi varsta.Nu ma mai joc :)

Mariko,am idee cam la ce te referi ca imbracaminte de nasa,cu pantaloni,gen India.Chiar cautam o poza dar nu gasesc.:( Mai ai timp sa te gandesti,nu?

Carli,cum la nunta erau nasele in negru,tinere si necasatorite?Nu e cam obligatoriu sa fii casatorit ca sa poti fi nas?Sau iti da popa dezlegare? :unsure:

Ely,ma bucur pt tn ca poti face operatia.Mi-ar placea si mie :)



Ralu , draga.Tu esti tanara.Eu sunt batrana pt ca sunt rea.Nu sti cum arata vrajitoarele alea rele din povesti?Cam asa e si imaginea mea :lol: :lol: :-`

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:12 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
nu intelegi pentru ca nu vrei........si nu te atac eu...tu ai inceput discutia aici....tu ai inceput sa barfesti nu eu....eu doar iti raspund la jigniri si la atacuri...na ma rog eu zic sa o lasam balta.........ca oricum e degeaba....credema nu te plateste nimeni sa vb asa:) si nici pe mine...asa ca....;)
ral zice ca e batrana...pentru ca i-am spus eu pe facebook ca incepe sa se vada ca imbatraneste;)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
puffy_is scrie:
nu intelegi pentru ca nu vrei........si nu te atac eu...tu ai inceput discutia aici....tu ai inceput sa barfesti nu eu....eu doar iti raspund la jigniri si la atacuri...na ma rog eu zic sa o lasam balta.........ca oricum e degeaba....credema nu te plateste nimeni sa vb asa:) si nici pe mine...asa ca....;)
ral zice ca e batrana...pentru ca i-am spus eu pe facebook ca incepe sa se vada ca imbatraneste;)


pai atunci las-o balta si nu imi mai raspunde.
Nu ma plateste nimeni pe ghid , dar nici nu o sa stau ca un sac de box sa ma jignesti tu .Eu ti-am spus doar ca te consideram prostuta si mi-ai confirmat.
Bucura-te ca nu te-am facut mult mai rau, la ce aberezi si pe facebook si aici.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
mda...pai toate imbatranim la un moment dat.Si mie mi se parea ,cand aveam vreo 25 de ani, ca la 30 voi fi batrana.Schimbari fizice sunt,clar..dar psihic nu pot spune ca simt ca imbatranesc.Sicer,nu mi-ar placea sa imi spuna cineva :)Stiu si singura!
In rest,zic sa ingropati securea razboiului ca nu cred ca va avea vreun final.Fiecare ramane cu parerea ei,oricum. :flowers:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
tu vezi ce spui laura?ai impresia ca numai tu nu aberezi...dar nu stii decat sa critici....si daca nu iti convine ceva.....spui ca e prost ala care comenteaza.....eu de ce as sta sa ma tot critici tu si sa ma jignesti?
doar ca tu ca o persoana mai matura si cu copil acasa.....ar trebui sa gandesti altfel...si sa te preocupi de altceva nu de barfa....si sa jignesti in stanga si in dreapta...
Acuma sincer astept sa spui ca iar nu intelegi ce spun..dar deja sunt obisnuita cu asta


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
Buna ziua scumpelor :flowers:
Si la Tulcea e foarte frig de 3 zile si ploua si bate un vant teribil,azi noapte imi faceam scenarii horror(daca nu pot sa dorm :eek: )cum ca se rupe copacul si cade pe masina sau ca sparg crengile geamul si o sa ploua in casa :rofl: (avem copaci aici la noi pe strada si sunt foarte mari si aproape de apartamente,intr-un an chiar am adunat tei si corcoduse de la balcon)
Vad ca suntem cam in aceleasi toane...si mie mi s-a pus pata rau pe parul meu,vreau sa mi-l las lung,sa-mi fac bucle si nu ma suport cu nuanta asta de saten,vreau mai blond,ceva natural dar blond sa fie!!! Sambata asta o sa ma consult cu "stilista mea"sa vedem daca iese ceva fara amoniac pe ce am acum si sa mi-l fileze un pic.
Ma bucur pentru tine Ely,sa fie un succes operatia :ok:
Pup pe toate :-*

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
ce tare,Simo!sa aduni tei si corcoduse de pe balcon :rofl:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
ral_ct scrie:
mda...pai toate imbatranim la un moment dat.Si mie mi se parea ,cand aveam vreo 25 de ani, ca la 30 voi fi batrana.Schimbari fizice sunt,clar..dar psihic nu pot spune ca simt ca imbatranesc.Sicer,nu mi-ar placea sa imi spuna cineva :)Stiu si singura!
In rest,zic sa ingropati securea razboiului ca nu cred ca va avea vreun final.Fiecare ramane cu parerea ei,oricum. :flowers:


Nu-i vorba ca iti zice cineva, mai ales ca stim si singure, cum spui si tu :~*
E vorba de modul prostesc si nesimtit in care o spune.
Nu trebuie sa aiba finalitate discutia noastra, dar chiar ma enerveaza fata asta.Ca o consider redusa si nu prea inteligenta(ca sa nu spun proasta si sa ma cenzureze carla), nu contest.De-asta nu ma incalzeste cu nimic discutia asta.Ca nu am rival care sa isi argumenteze cuvintele si sa port o discutie inteligenta.

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Discutii generale Vol. 9
MesajScris: 27 Iun 2011, 15:32 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
ral ai dreptate......eu deja am terminat....Oricum laura va dori sa aiba ultimul cuvant...las gloria la ea...caci eu am obosit...incerc sa ma delectez cu ceva mai inteligent.......oricum nu ajungem nicaieri..........


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 2326 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 117  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 9 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România