Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:20


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Mirese de 2009
MesajScris: 21 Ian 2008, 13:19 
Nou Venit

Membru din: 17 Ian 2008, 17:54
Mesaje: 2
Chiar daca e foarte devreme (ar spune unii), eu deja ma pregatesc pentru marele eveniment din 2009.
Am inceput sa imi caut deja sala, si sunt deja foarte dezamagita.
Speram ca totul sa meraga bine.
Astept ca si voi, miresici de 2009, sa imi scrieti ce si pe unde ati gasit frumos.
va pup
Pa


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Ian 2008, 02:33 
Senior
Avatar utilizator

Membru din: 25 Iul 2007, 21:23
Mesaje: 107
si yo tot miresik pe 2009 sunt,trb anul acesta dar.......sapt aceasta merg la un restaurant sa vad ce si cum si sa-mi fixez data o data k sa stiu sa ma pot ocupa d formatie,cameraman..etc....pup


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 25 Ian 2008, 10:53 
Nou Venit

Membru din: 10 Ian 2008, 14:25
Mesaje: 19
nu tb sa fiti dezamagite, o sa gasiti ceva sa va placa intr-adevar, noi am fost pe la vreo 5 restaurante si nu mi-au placut nici unul dar cum am intrat la ultimul i-am spus viitorului sot k AICI VREAU, desi a fost singutul unde ni s-a cerut 25 mil avans....dar asta e vrem tot ce e mai bun k doar o data in viata suntem miri, in rest totul vine de la sine, tb doar sa nu te grabesti si sa alegi ce-ti place..........indiferent de cat ti se cere......nici noi nu ne prea scaldam in bani iar nunta ne-o facem singuri......va urez cautare usoara.....


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 02 Feb 2008, 21:21 
Senior
Avatar utilizator

Membru din: 25 Iul 2007, 21:23
Mesaje: 107
gata...mi-am rezervat restaurantul pt 2009 luna august dak mai stateam o luna cred k nu mai gaseam loc liber,sunt fericita pt k fac nunta exact la restaurantul la care am visat,peste o saptamana,cred, o sa merg sa vb cu patronul sa vedem ce are inclus in meniu,ce trb sa aducem noi...si sa ma apuc d stans banii:nlol: si apoi sa-mi caut si formatie,fotograf,cameraman si la fel sa merg sa-mi rezerv si la biserica (poate o sa am noroc si la acest lucru pt k la fel vreau la o anumita biserica)!bafta tuturor miresicilor


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 25 Feb 2008, 18:03 
Nou Venit

Membru din: 19 Feb 2007, 16:27
Mesaje: 6
Citat:
gata...mi-am rezervat restaurantul pt 2009 luna august dak mai stateam o luna cred k nu mai gaseam loc liber,sunt fericita pt k fac nunta exact la restaurantul la care am visat,peste o saptamana,cred, o sa merg sa vb cu patronul sa vedem ce are inclus in meniu,ce trb sa aducem noi...si sa ma apuc d stans banii:nlol: si apoi sa-mi caut si formatie,fotograf,cameraman si la fel sa merg sa-mi rezerv si la biserica (poate o sa am noroc si la acest lucru pt k la fel vreau la o anumita biserica)!bafta tuturor miresicilor

Buna. Si eu fac nunta in 2009 dar amcrezut ca e prea devreme sa caut restaurant de pe acum si o sa zica lumea ca sunt nebuna.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 25 Feb 2008, 18:07 
Nou Venit

Membru din: 19 Feb 2007, 16:27
Mesaje: 6
Citat:
nu tb sa fiti dezamagite, o sa gasiti ceva sa va placa intr-adevar, noi am fost pe la vreo 5 restaurante si nu mi-au placut nici unul dar cum am intrat la ultimul i-am spus viitorului sot k AICI VREAU, desi a fost singutul unde ni s-a cerut 25 mil avans....dar asta e vrem tot ce e mai bun k doar o data in viata suntem miri, in rest totul vine de la sine, tb doar sa nu te grabesti si sa alegi ce-ti place..........indiferent de cat ti se cere......nici noi nu ne prea scaldam in bani iar nunta ne-o facem singuri......va urez cautare usoara.....

Buna, am vazut ca esti din Galati si ai nunta anul asta, eu tot din Galati sunt, crezi ca ma poti ajuta cu niste informatii legat de restaurante, muzica, foto etc. ast rsp


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 26 Feb 2008, 10:11 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
eu consider ca este mult prea devreme sa le faci pe toate pe care le-ai enumerat tu acolo.iar in legatura cu meniul ai rabdare se pot schimba multe.
iti dau cazul meu l ainceput in meniu nu aveam inclus mai nimic, acum cu 2008 restaurantul si-a schimbat politica si am inclus tot de la muzica pana la tort.poate patesti ca mine sa te trezesti cu 2 formatii, sau sa vorbesti de vin si multe altele.ai rabdare macar sa treaca jumatate din 2008.daca te apuci de acuma o sa ai impresia ca nunta nu mai vine odata.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 26 Feb 2008, 11:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:
eu consider ca este mult prea devreme sa le faci pe toate pe care le-ai enumerat tu acolo.iar in legatura cu meniul ai rabdare se pot schimba multe.
iti dau cazul meu l ainceput in meniu nu aveam inclus mai nimic, acum cu 2008 restaurantul si-a schimbat politica si am inclus tot de la muzica pana la tort.poate patesti ca mine sa te trezesti cu 2 formatii, sau sa vorbesti de vin si multe altele.ai rabdare macar sa treaca jumatate din 2008.daca te apuci de acuma o sa ai impresia ca nunta nu mai vine odata.

eu am nunta in iunie 2009 si am crezut k este prea devreme sa rezerv local d acum dar se pare k m'am inselat si am observat k deja s'au inceput rezervarile p anul 2009 ... mama c d persoane se casatoresc :nlol: .... si am vb cu un cameraman care mi'a zis k tre dau avansul pana la 15 martie k apoi se majoreza preturile:nscmoll:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 26 Feb 2008, 11:47 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
si eu am dat avans pe foto si vidio de anul trecut dar de achitat achit cu pretul nou.la mine nu s-a tinut cont.exista posibilitatea sa iti forteze mana.asa ca nu te grabi ai nunta in 2009, iar pana atunci preturile pot sa creasca de 2 ori.
asa ca stai si mai gandeste-te


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 26 Feb 2008, 13:15 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 14:32
Mesaje: 1077
Localitate: bucuresti
Citat:
si eu am dat avans pe foto si vidio de anul trecut dar de achitat achit cu pretul nou.la mine nu s-a tinut cont.exista posibilitatea sa iti forteze mana.asa ca nu te grabi ai nunta in 2009, iar pana atunci preturile pot sa creasca de 2 ori.
asa ca stai si mai gandeste-te

mi'a zis k daka achit pana atunci platesc asa cum am negociat nu mai mult...acum sper sa fie asa .. oricum ink nu m'am hotarat dak sa fac contractul cu ei ink m'ai caut

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 26 Feb 2008, 13:17 
Diva

Membru din: 04 Sep 2007, 14:17
Mesaje: 1072
ai timp berechet, mai asteapta
macar sa treaca jumatate de an.nu te grabi


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 25 Mar 2008, 21:50 
Nou Venit

Membru din: 02 Aug 2007, 17:42
Mesaje: 3
Citat:
si yo tot miresik pe 2009 sunt,trb anul acesta dar.......sapt aceasta merg la un restaurant sa vad ce si cum si sa-mi fixez data o data k sa stiu sa ma pot ocupa d formatie,cameraman..etc....pup




Salut. Eu am avut Nazdravanii din Galati. Poti sa-i vezi pe www.nazdravanii.com (sectiunea video).Bafta multa!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 27 Mar 2008, 22:42 
Senior

Membru din: 26 Oct 2006, 23:33
Mesaje: 139
Citat:
Buna, am vazut ca esti din Galati si ai nunta anul asta, eu tot din Galati sunt, crezi ca ma poti ajuta cu niste informatii legat de restaurante, muzica, foto etc. ast rsp


si eu sunt din galati, si tot in 2009 am nunta. cred ca putem sa ne ajutam, nu?
Dana


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 27 Mar 2008, 22:43 
Senior

Membru din: 26 Oct 2006, 23:33
Mesaje: 139
Citat:
si yo tot miresik pe 2009 sunt,trb anul acesta dar.......sapt aceasta merg la un restaurant sa vad ce si cum si sa-mi fixez data o data k sa stiu sa ma pot ocupa d formatie,cameraman..etc....pup


si eu trebuia sa am nunta anul asta, dar...sper sa nu mai fie neplaceri. spor la pregatiri.
Dana


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 10 Apr 2008, 15:50 
Nou Venit

Membru din: 10 Apr 2008, 15:43
Mesaje: 2
te pot ajuta eu cu un fotograf bun si un cameran la un pret la fel de bun, detalii pe ADRESA DE MAIL STEARSA . te astept pt informatii


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 10 Apr 2008, 15:53 
Nou Venit

Membru din: 10 Apr 2008, 15:43
Mesaje: 2
Citat:
gata...mi-am rezervat restaurantul pt 2009 luna august dak mai stateam o luna cred k nu mai gaseam loc liber,sunt fericita pt k fac nunta exact la restaurantul la care am visat,peste o saptamana,cred, o sa merg sa vb cu patronul sa vedem ce are inclus in meniu,ce trb sa aducem noi...si sa ma apuc d stans banii:nlol: si apoi sa-mi caut si formatie,fotograf,cameraman si la fel sa merg sa-mi rezerv si la biserica (poate o sa am noroc si la acest lucru pt k la fel vreau la o anumita biserica)!bafta tuturor miresicilor

te pot ajuta cu informatii despre foto si video
:mellow:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Apr 2008, 16:02 
Nou Venit

Membru din: 30 Mar 2008, 00:18
Mesaje: 6
Citat:
Chiar daca e foarte devreme (ar spune unii), eu deja ma pregatesc pentru marele eveniment din 2009.
Am inceput sa imi caut deja sala, si sunt deja foarte dezamagita.
Speram ca totul sa meraga bine.
Astept ca si voi, miresici de 2009, sa imi scrieti ce si pe unde ati gasit frumos.
va pup
Pa


si eu tot in 2009 o sa imbrac rochia de mireasa...si sincer, abia astept...:~*sunt cu logodnicul meu de aproape 7 ani si ne-am gandit ca ar fi timpul sa facem acest pas...dar eu fac totusi cununia civila anul acesta, iar pentru 2009 imi ramane doar nunta...:ncouple:si cred k ar trebiu deja sa cautam restaurant, k sa nu ne trezim k nu avem loc...(!)pup, spor la pregatiri


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 03 Mai 2008, 03:21 
Nou Venit

Membru din: 03 Mai 2008, 03:14
Mesaje: 2
casa de piatra tuturor de pe aici! :nmarried:
si eu tot o mireasa a anului 2009 sunt. toata lumea mi-a sarit in cap ca este mult prea devreme pentru pregatiri :( (din pacate unii inca mai spera sa ma razgandesc)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 08 Mai 2008, 13:38 
Junior

Membru din: 06 Mai 2008, 17:25
Mesaje: 52
Voi fi si eu miresica in 2009.La noi nu e asa mare problema gasirii unei local si vom cauta la inceputul anului,insa acum ne ocupam de pregatirile marunte:alegerea nasilor,invitatiile de nunta personalizate (vrem sa fie cu poza noastra),cautarea modelului de rochie( vreau sa o fac la comanda...nu am gasit nimic in oras sa-mi placa),am cumparat deja bautura p/u nunta (localurile nu includ in meniu bautura si dulciurile ne ocupam noi de ele), etc.

Bafta tuturor miresicilor!!!:nmarried:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 08 Mai 2008, 15:20 
Veteran

Membru din: 18 Mai 2007, 13:48
Mesaje: 243
Eu zic sa cautati restaurantul din timp ca sunt foarte multe nunti. Sora mea a cautat inainte de pasti si unele restaurante erau ocupate si in 2010. Ea abia a gasit pentru anul viitor. Daca aveti restaurantul atunci puteti sta linistite.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România