Ultima vizită a fost: Acum este 27 Apr 2024, 21:26


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 16 Ian 2009, 14:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
daca treci poate ne si vedem! ar fi nemaipomenit...am inceput deja cu toate...si daca-ti zic ceva...eu am rezervat biserica din iunie 2008...e biserica de centru si e foarte ceruta...! vezi ce faci cu rochita sa-ti iei si asta de pe inima!pupic si spor la pregatiri!:lips:

daca ai id de mess...trimite un mesaj cu el...poate mai vorbim si pe messenger.....Sunt foarte incantata ca voi veni in galati si la faptul ca o sa ne si intalnim...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 16 Ian 2009, 23:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
Citat:
hello...ce mai faceti ?sunt asa emotionata pt nunta ..mai e asa de putin ...abia astept:hap_d::clap:....joi merg sa imi iau rochitza de mireasa ...yuipiiiii!!!! in rest cum mai stati cu pregatirile???invitatiile?noi aici ne batem putin capul..ca ni le facem noi, cu poza...sa vedem cum o sa iese...va pupic !!!astept vesti de la voi...:hug::-*

DA MAI ESTE FOARTE PUTIN....MA DUC DUMINICA LA TARGUL MIRESELOR..ABIA ASTEPT SA VAD CE ESTE ACOLO....

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 17 Ian 2009, 11:24 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
am cautat ....o sa o fac la comanda tot intr-un magazin de rochii, nu la o croitoreasa...si ma costa foarte putin...

ioi ce bine ca te costa mai putin, si daca iti si place la nebunie, e SUPER!!!!!ma bucur tare ....o sa fi bride !!!:nbride:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 17 Ian 2009, 18:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
ioi ce bine ca te costa mai putin, si daca iti si place la nebunie, e SUPER!!!!!ma bucur tare ....o sa fi bride !!!:nbride:

Multumesc ca te bucuri pt mine...doresc la tpoate fetele sa gaseasca ce le place...ma costa 15 mil rochia cu tot cu un voal cu broderie florala pana la genunchi si cu tot cu trena dubla detasabila....deci....e bine....sper sa gasiti ceea ce va doriti:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 18 Ian 2009, 19:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:
Multumesc ca te bucuri pt mine...doresc la tpoate fetele sa gaseasca ce le place...ma costa 15 mil rochia cu tot cu un voal cu broderie florala pana la genunchi si cu tot cu trena dubla detasabila....deci....e bine....sper sa gasiti ceea ce va doriti:lips:

spor la pregatiri si sa ne-o arati si noua...nu te mai gandi ca ploua taby...si neaparat trebuie sa fii si prevazatoare...organizieaza si ceva acoperit daca e nevoie...numai bine:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 19 Ian 2009, 21:27 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
spor la pregatiri si sa ne-o arati si noua...nu te mai gandi ca ploua taby...si neaparat trebuie sa fii si prevazatoare...organizieaza si ceva acoperit daca e nevoie...numai bine:lips:

da asa este ....poti face ceva acoperit...nu fa nimik care sa nu te multumeasca...sunt sigura ca vei gasi solutii


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 19 Ian 2009, 22:57 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
nu stiu cum sa organizez ceva acoperit...ceva gen cort sau asa??off...incerc din tot sufletul sa nu ma gandesc ca ploua...pt rochitza a trebuit sa aman cumpararea ei, de fapt sa merg la ei...pana saptamana viitoare...sunt emotionata ...dar va fi bine !!!ce ma bucur puffy ca ti-ai gasit ceva ce sa iti placa si la un pret acceptabil...super !!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 20 Ian 2009, 21:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
nu stiu cum sa organizez ceva acoperit...ceva gen cort sau asa??off...incerc din tot sufletul sa nu ma gandesc ca ploua...pt rochitza a trebuit sa aman cumpararea ei, de fapt sa merg la ei...pana saptamana viitoare...sunt emotionata ...dar va fi bine !!!ce ma bucur puffy ca ti-ai gasit ceva ce sa iti placa si la un pret acceptabil...super !!!

ms mult de tot...sunt sigura ca si tu vei gasi ceva care sa fie ca o alta optiune in caz ca ploua...dar sunt sigura ca va fi vreme frumoasa.Eu ar trebui sa ma gandesc la vreme ploioasa pt ca e in septembrie dar tu ...stai linistita.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 21 Ian 2009, 12:57 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
ms mult de tot...sunt sigura ca si tu vei gasi ceva care sa fie ca o alta optiune in caz ca ploua...dar sunt sigura ca va fi vreme frumoasa.Eu ar trebui sa ma gandesc la vreme ploioasa pt ca e in septembrie dar tu ...stai linistita.
:hug::hug::kiss:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Ian 2009, 00:23 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
ma refream la cea mai apropiata cladire de parcul sau gradina unde ve-ti face cununia....incercati sa vorbiti acolo...asa e bine..dar numai sta cu frica in san ca ploua...stai linistita ! vezi ce faci cu rochia poate ne pui si noua o poza ceva!:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Ian 2009, 02:12 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
ma refream la cea mai apropiata cladire de parcul sau gradina unde ve-ti face cununia....incercati sa vorbiti acolo...asa e bine..dar numai sta cu frica in san ca ploua...stai linistita ! vezi ce faci cu rochia poate ne pui si noua o poza ceva!:ndance:

o sa incerc sa pun poze...acum sunt asa stresata si cu faza ca ploua, si cu sesiunea...de fapt stresiunea....!!!:-s....incerc sa intru mai des...sa va mai tin la curent..promit solemn ca dupa stresiune...va povestesc de toate !!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Ian 2009, 16:26 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
ce dulce esti tu...si eu tot stresiune ii zic...asteptam multe vesti si pozici:njump:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Ian 2009, 19:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
ce dulce esti tu...si eu tot stresiune ii zic...asteptam multe vesti si pozici:njump:

eu deja incep sa fiu debusolata total...tata ca sa nu imi pun flori pe mese decat la masa de prezidiu ca o sa ma coste de o sa ma usture si etc...ma cert zilnic cu toata lumea nush ce sa mai zic...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Ian 2009, 19:21 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
eu deja incep sa fiu debusolata total...tata ca sa nu imi pun flori pe mese decat la masa de prezidiu ca o sa ma coste de o sa ma usture si etc...ma cert zilnic cu toata lumea nush ce sa mai zic...

si ce sa pui pe mese?? lasi gol?? da-le pace parintilor, ca asa is si ai mei...ca aia ii prea scumpa, ca aia ii nu stiu cum...le-am zis sa ma lase sa fac cum vreau eu chiar daca cheltuiesc mai mult, pt ca ziua aceea trebuie sa fie speciala...si de fapt ii ziua mea, nu a lor...si daca tot te costa atat de mult...sa puna mana de la mana si sa te ajute !!! nu te stresa...ca la nunta o sa zica wooow ce fain arata totul !!!!si o sa se bucure enorm..
te pupic!!!
ps...inca ceva...eu am ales in loc de trandafiri pe mese, sa pun garoafe rosii, in vaze inalte, cu niste crengute asa iesind printre flori..stii cum zic ???si ma costa foarte putin, ca mi le fac singura...nu e greu sa faci un buchet de garoafe, le legi acolo impreuna si gata!!:)))...tre sa gasim idei, si sa te ajutam...sa nu te coste prea mult..:nblink::nbride::lol:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Ian 2009, 19:26 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
ce dulce esti tu...si eu tot stresiune ii zic...asteptam multe vesti si pozici:njump:

ui da chiar ma streseaza...in fine...de abia astept sa se termine...sa pot sta si eu mai mult pe aici!!:ok:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Ian 2009, 20:53 
Senior

Membru din: 11 Sep 2007, 02:25
Mesaje: 131
Citat:
eu deja incep sa fiu debusolata total...tata ca sa nu imi pun flori pe mese decat la masa de prezidiu ca o sa ma coste de o sa ma usture si etc...ma cert zilnic cu toata lumea nush ce sa mai zic...


buna,
poti sa pui flori pe mese si fara sa te "usture". uite, eu de ex, o sa-mi iau singurica florile de la piata de flori. am vazut ca tu esti din Iasi. trebuie sa fie acolo un loc de unde poti lua florile mai ieftin, si daca iei mai multe poti negocia la pret. trebuie sa ai tu o prietena/cunostinta ceva care sa se priceapa cat de cat la aranjat flori. eu am o prietena care e pasionata de aranjamente, si astfel ies mult mai ieftin. daca stai sa te gandesti putin poti face ce-ti doresti fara multi bani dati.
acum asculta sfaturile, dar ia in seama numa ce e bine :p: dar tine cont si de ce doresti tu, doar o data in viata faci nunta :neyes:
spor la treaba si nu te stresa :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 22 Ian 2009, 22:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

buna,
poti sa pui flori pe mese si fara sa te "usture". uite, eu de ex, o sa-mi iau singurica florile de la piata de flori. am vazut ca tu esti din Iasi. trebuie sa fie acolo un loc de unde poti lua florile mai ieftin, si daca iei mai multe poti negocia la pret. trebuie sa ai tu o prietena/cunostinta ceva care sa se priceapa cat de cat la aranjat flori. eu am o prietena care e pasionata de aranjamente, si astfel ies mult mai ieftin. daca stai sa te gandesti putin poti face ce-ti doresti fara multi bani dati.
acum asculta sfaturile, dar ia in seama numa ce e bine :p: dar tine cont si de ce doresti tu, doar o data in viata faci nunta :neyes:
spor la treaba si nu te stresa :D

Nu stiu cat timp v a avea cineva sa imi faca aranjamnetele de pe mese si cat de bine o sa le faca...daca voi fi dezamagita la sfarsit ca nu a iesit cum mi-am dorit ce o sa fac?......cam greu


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 23 Ian 2009, 13:51 
Senior

Membru din: 11 Sep 2007, 02:25
Mesaje: 131
Citat:
Nu stiu cat timp v a avea cineva sa imi faca aranjamnetele de pe mese si cat de bine o sa le faca...daca voi fi dezamagita la sfarsit ca nu a iesit cum mi-am dorit ce o sa fac?......cam greu

well, cine vrea sa te ajute o sa-si faca niste timp.poti sa explici ce vrei si sa le si arati cum si restul lasi pe pers respectiva...acum depinde de ce vrei (?)...
ziceam si eu :flowers:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 23 Ian 2009, 18:00 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Noi 2008, 17:39
Mesaje: 900
mireasa de 2009...:heart:

_________________
Imagine
miresica de mai...9 mai 2009


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 24 Ian 2009, 15:19 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
well, cine vrea sa te ajute o sa-si faca niste timp.poti sa explici ce vrei si sa le si arati cum si restul lasi pe pers respectiva...acum depinde de ce vrei (?)...
ziceam si eu :flowers:

Mda ai dreptate inca mai am timp...o sa vad.ms mult


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România