Ultima vizită a fost: Acum este 26 Apr 2024, 01:33


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 05 Oct 2008, 17:03 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

eu vreau sa vad poze. chiar am ramas neplacut surprinsa cand am umblat prin is dupa o rochie pt o nunta si nu am gasit nimik frumos si pe gustul meu sub 4-5 milioane. iar daca era pe gustul meu...nu erau pe masura mea. oare chiar numai fetele subtiri isi pot gasi usor ceva mai special la noi??? ):( ...deci daca ai ceva frumos...o sa-ti devin clienta fidela :D si-ti aduc si colegele de birou...toate sunt amatoare si nuntile abia incep in randurile noastre ;))

*** RECLAMA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 13 Oct 2008, 23:07 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
hello miresicilor!!! sunt si eu miresuca de 2009!!abia astept marele eveniment, insa imi e tare frica ca nu o sa iese asa ca in povesti cum vrem noi...oricum avem deja restaurantul, am si platit avansul...deci stam bine!!...acum am inceput marile cautari pt rochitza visurilor mele..sa vedem..ne mai auzim !! succes pt toate ...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 16 Oct 2008, 12:36 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
hello miresicilor!!! sunt si eu miresuca de 2009!!abia astept marele eveniment, insa imi e tare frica ca nu o sa iese asa ca in povesti cum vrem noi...oricum avem deja restaurantul, am si platit avansul...deci stam bine!!...acum am inceput marile cautari pt rochitza visurilor mele..sa vedem..ne mai auzim !! succes pt toate ...


Salut miresico !!! vreau sa iti zic ca daca iti doresti ceva cu adevarat o sa se indeplineasca.Daca vrei sa iasa ca in povesti trebuie sa ai incredere in tine si va iesi.Si eu am fost dezamagita de la inceput dar mi-am capatat curajul si increderea necesara si nu ma voi lasa pana nu voi avea o nunta ca in povesti.O singura data traiesti clipa asta asa ca trebuie facut tot ce este necesar sa fie cea mai frumoasa zi din viata noastra.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 16 Oct 2008, 15:19 
Senior

Membru din: 31 Aug 2007, 19:58
Mesaje: 115
Citat:

Salut miresico !!! vreau sa iti zic ca daca iti doresti ceva cu adevarat o sa se indeplineasca.Daca vrei sa iasa ca in povesti trebuie sa ai incredere in tine si va iesi.Si eu am fost dezamagita de la inceput dar mi-am capatat curajul si increderea necesara si nu ma voi lasa pana nu voi avea o nunta ca in povesti.O singura data traiesti clipa asta asa ca trebuie facut tot ce este necesar sa fie cea mai frumoasa zi din viata noastra.


Astazi ar tb sa merg cu nasii la restaurant ca sa-l vada si ei si sa stabilim dc va fi dj sau formatie, foto, cameraman, c biserica si peste vreo 2 sapt cand avem iar toti 4 timp liber comun sa n ocupam d rezervari si d avans. Vad ca trece asa repede timpul. :(( Tb sa incep sa grabesc lucrurile.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 18 Oct 2008, 22:17 
Nou Venit

Membru din: 18 Oct 2008, 18:07
Mesaje: 1
Buna fetelor. Si eu sunt o Miresica de 2009 mai exact 26 septembrie 2009. Pana acum am restaurantul, fotograf si cameraman, iar sapt asta tre sa ma duc sa vad formatia care a zis k are liber pe data aceea. La biserica voi merge in noiembrie acum la o nunta si o sa vb cu preotul pt cand incep inscrierile pt anul viitor.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 19 Oct 2008, 16:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:

Astazi ar tb sa merg cu nasii la restaurant ca sa-l vada si ei si sa stabilim dc va fi dj sau formatie, foto, cameraman, c biserica si peste vreo 2 sapt cand avem iar toti 4 timp liber comun sa n ocupam d rezervari si d avans. Vad ca trece asa repede timpul. :(( Tb sa incep sa grabesc lucrurile.

Super fain.Intr-adevar trece foarte repede timpul!nasii nostri sunt din alt oras asa ca vor vedea toate astea mai tarziu.Si noi am rezervat deja sala , muzica si fotograful .Mai trebuie la biserica dar asta mai tarziu un pic.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 20 Oct 2008, 00:37 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
chiar ca trece repede timpul....pe mine m-a cerut de sotie de revelion iubitul meu.pe atunci mai aveam cam 20 de luni.de la numaratoarea asta am mers.si acum mai avem jumatate:10 luni!!!!!!abia astept sa se vada pe tikerul meu cum am vazut si la alte miresici 2 luni,1 luna,:hap_d::hap_d::hap_d:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 20 Oct 2008, 20:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
chiar ca trece repede timpul....pe mine m-a cerut de sotie de revelion iubitul meu.pe atunci mai aveam cam 20 de luni.de la numaratoarea asta am mers.si acum mai avem jumatate:10 luni!!!!!!abia astept sa se vada pe tikerul meu cum am vazut si la alte miresici 2 luni,1 luna,:hap_d::hap_d::hap_d:

Cred ca atunci cand vei vedea 2 luni , o luna si tot asa pana in apropierea ultimei zile va fi tare emotionant.Eu am emotii de pe acum.Noi am facut logodna in iulie si in august deja am vorbit pentru la anul.Au trecut repede 4 luni de acum.Tot asa vor trece si celelalte.Si eu abia astept sa va o luna la mine .Trebuie doar sa avem rabdare...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 20 Oct 2008, 20:48 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:

Salut miresico !!! vreau sa iti zic ca daca iti doresti ceva cu adevarat o sa se indeplineasca.Daca vrei sa iasa ca in povesti trebuie sa ai incredere in tine si va iesi.Si eu am fost dezamagita de la inceput dar mi-am capatat curajul si increderea necesara si nu ma voi lasa pana nu voi avea o nunta ca in povesti.O singura data traiesti clipa asta asa ca trebuie facut tot ce este necesar sa fie cea mai frumoasa zi din viata noastra.

mersi mult de tot.:D..am asa multe idei si nici nu stiu ce sa aleg...e nevoie de mult:nchat: si multa informatie...insa cred ca va iesi bine..:party:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 20 Oct 2008, 20:51 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
Buna fetelor. Si eu sunt o Miresica de 2009 mai exact 26 septembrie 2009. Pana acum am restaurantul, fotograf si cameraman, iar sapt asta tre sa ma duc sa vad formatia care a zis k are liber pe data aceea. La biserica voi merge in noiembrie acum la o nunta si o sa vb cu preotul pt cand incep inscrierile pt anul viitor.

wooow...:woow:ce harnica esti...mult succesc la toate...:ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 21 Oct 2008, 13:39 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
mersi mult de tot.:D..am asa multe idei si nici nu stiu ce sa aleg...e nevoie de mult:nchat: si multa informatie...insa cred ca va iesi bine..:party:

Doar crezi? Va iesi bine stai tu linistita.Si eu am multe idei in cap pe care as vrea sa le pun si in practica.Dar trebuie sa il conving si pe viitorul mire sa aiba aceleasi idei:D Eu am cam citit mai tot ce este de pe toate site-urile si nu stiu unde sa mai intru:D , dar va fi bine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 25 Oct 2008, 11:57 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Fetelor dar ce lenese sunteti....vad ca nu ati mai scris nimik.Stau de una singurik si astept sa mai spuneti si voi ceva.:-s


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 27 Oct 2008, 13:46 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
Fetelor dar ce lenese sunteti....vad ca nu ati mai scris nimik.Stau de una singurik si astept sa mai spuneti si voi ceva.:-s

sorry am fost ocupata tare....gata am revenit si acu putem:nchat:...ce ai mai rezolvat pt nunta?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 27 Oct 2008, 14:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
sorry am fost ocupata tare....gata am revenit si acu putem:nchat:...ce ai mai rezolvat pt nunta?

Pai am inchiriat sala.Si acum urmeaza sa mergem sa vorbim cu preotul dar mai dureaza un pic pentru ca e prea devreme.In rest incerc sa ma documentez cat mai mult si sa gasesc idei cat mai originale pentru orice chestie
Am o idee pentru invitatii:SA gasesc niste sticlute mici in care sa fie fie invitatia ca un fel de SOS.Dar nu stiu unde o sa gasesc sticlute asa mici si nici cat m-ar costa.Daca afli ceva astept un raspuns.Poop


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 29 Oct 2008, 23:22 
Junior

Membru din: 24 Mar 2008, 02:39
Mesaje: 55
Citat:
Pai am inchiriat sala.Si acum urmeaza sa mergem sa vorbim cu preotul dar mai dureaza un pic pentru ca e prea devreme.In rest incerc sa ma documentez cat mai mult si sa gasesc idei cat mai originale pentru orice chestie
Am o idee pentru invitatii:SA gasesc niste sticlute mici in care sa fie fie invitatia ca un fel de SOS.Dar nu stiu unde o sa gasesc sticlute asa mici si nici cat m-ar costa.Daca afli ceva astept un raspuns.Poop

ii super ideea...:nblink:imi place orice e nou pt invitatii, pentru ca am impresia ca la noi pe piata, sunt aceleasi invitatii de acum 20 de ani:(...am sa ma interesez sa vad de ceva sticlute..poate exista ceva ...:nwink:..te anunt...:hug:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 30 Oct 2008, 13:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
ii super ideea...:nblink:imi place orice e nou pt invitatii, pentru ca am impresia ca la noi pe piata, sunt aceleasi invitatii de acum 20 de ani:(...am sa ma interesez sa vad de ceva sticlute..poate exista ceva ...:nwink:..te anunt...:hug:

Oki mersi mult...Incerc sa gasesc ceva ce nu a mai fost.M-am saturat de invitatiile alea vechi sa spun asa.Vreau ceva nou , de efect.M-am mai gandit sa fac un puzzle micut cu textul de invitatie , iar fiecare persoana sa stea sa faca puzzle-ul si apoi sa citeasca invitatia.Ar fi de efect.Dar e posibil sa coste cam mult.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 30 Oct 2008, 16:23 
Nou Venit

Membru din: 22 Oct 2008, 15:15
Mesaje: 43
Citat:
chiar ca trece repede timpul....pe mine m-a cerut de sotie de revelion iubitul meu.pe atunci mai aveam cam 20 de luni.de la numaratoarea asta am mers.si acum mai avem jumatate:10 luni!!!!!!abia astept sa se vada pe tikerul meu cum am vazut si la alte miresici 2 luni,1 luna,:hap_d::hap_d::hap_d:

trece repede repede...si eu sunt o miresica de 2009, mai exact 6 iunie si pana atunci mai sunt cam 7 luni si putin...am rezervat absolut totul: restaurant, formatie, cameraman, fotograf, numai ca am emotii in privinta rochiei..:( nu am vazut pana acum nimic care sa ma multumeasca in totalitate:-s


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 30 Oct 2008, 17:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 28 Dec 2007, 00:40
Mesaje: 580
Citat:
trece repede repede...si eu sunt o miresica de 2009, mai exact 6 iunie si pana atunci mai sunt cam 7 luni si putin...am rezervat absolut totul: restaurant, formatie, cameraman, fotograf, numai ca am emotii in privinta rochiei..:( nu am vazut pana acum nimic care sa ma multumeasca in totalitate:-s
buna fetele
ce faceti???
am si eu o dilema!noi am vorbit deja la biserica si am vorbit cu cineva care a avut cununia sambata trecuta si slujba a durat doar vreo 20 de minute.chestia e ca nu erau logoditi sau ceva de genul,ca stiu ca atunci e mai scurta!ce ma sfatuiti sa fac?sa merg la alta biserica?:ermm:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 30 Oct 2008, 18:40 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
buna fetele
ce faceti???
am si eu o dilema!noi am vorbit deja la biserica si am vorbit cu cineva care a avut cununia sambata trecuta si slujba a durat doar vreo 20 de minute.chestia e ca nu erau logoditi sau ceva de genul,ca stiu ca atunci e mai scurta!ce ma sfatuiti sa fac?sa merg la alta biserica?:ermm:

Nu cred ca ar fi vreo problema.Slujba dureaza in functie de fiecare preot : de cat de repede vorbeste, in ce fel canta...etc.Eu am fost la o nunta unde din vorba preotului abia intelegeai o boaba si a durat mai putin caci avea o viteza mai rau ca la ferrari si am fost la alta cununie unde a durat in jur de 40 de minute pentru ca preotul a cantat si vb rar.In final acelasi lucru il fac toti numai ca depinde de preot(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Mirese de 2009
MesajScris: 30 Oct 2008, 18:41 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 10 Sep 2008, 13:38
Mesaje: 1947
Citat:
trece repede repede...si eu sunt o miresica de 2009, mai exact 6 iunie si pana atunci mai sunt cam 7 luni si putin...am rezervat absolut totul: restaurant, formatie, cameraman, fotograf, numai ca am emotii in privinta rochiei..:( nu am vazut pana acum nimic care sa ma multumeasca in totalitate:-s

Mai ai 7 luni dragutza nu te alarma.Cauta in continuare pentru ca ai sa gasesti si ce iti doresti tu:lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 339 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 17  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 12 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România