Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:44


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: editia nr 16
MesajScris: 06 Iun 2010, 13:38 
Nou Venit

Membru din: 02 Noi 2009, 21:39
Mesaje: 16
pe cand editia cu nr 16???a trecut ceva timp de la editia precedenta :hug:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 25 Iun 2010, 11:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Editia numarul 16 a aparut, sunt sigura ca macar pe online ati vazut-o deja. Astept impresiile si "reclamatiile" voastre... care rubrica v-a placut cel mai mult? care nu prea v-a placut? pe care o considerati utila si careia nu ii gasiti rostul?

Am si cateva intrebari pentru cele care au rasfoit revista cu constiinciozitate:
1. Va place cuplul Alexandru si Alina? Vi se pare ca se potrivesc? (cover story)
2. Ce fel de torturi preferati si cum va fi tortul vostru de nunta: cu decoratiuni comestibile sau ne-comestibile? (galeria torturilor)
3. Care tema propusa vi s-a parut fezabila si, poate chiar v-a dat idei pentru propria nunta? (nunti tematice)
4. Cum vi s-a parut ideea de nunta-fulger a Dianei si a lui Marius? (nunti reale)
5. Rochie lunga sau rochie scurta pentru nasa? (shopping)

Nu trebuie sa raspundeti la toate si nu exista raspunsuri corecte. Vreau doar sa stiu parerea voastra.
:nwink:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 26 Iun 2010, 10:07 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
coradyne scrie:
Editia numarul 16 a aparut, sunt sigura ca macar pe online ati vazut-o deja. Astept impresiile si "reclamatiile" voastre... care rubrica v-a placut cel mai mult? care nu prea v-a placut? pe care o considerati utila si careia nu ii gasiti rostul?

Am si cateva intrebari pentru cele care au rasfoit revista cu constiinciozitate:
1. Va place cuplul Alexandru si Alina? Vi se pare ca se potrivesc? (cover story)
2. Ce fel de torturi preferati si cum va fi tortul vostru de nunta: cu decoratiuni comestibile sau ne-comestibile? (galeria torturilor)
3. Care tema propusa vi s-a parut fezabila si, poate chiar v-a dat idei pentru propria nunta? (nunti tematice)
4. Cum vi s-a parut ideea de nunta-fulger a Dianei si a lui Marius? (nunti reale)
5. Rochie lunga sau rochie scurta pentru nasa? (shopping)

Nu trebuie sa raspundeti la toate si nu exista raspunsuri corecte. Vreau doar sa stiu parerea voastra.
:nwink:

Cora cand apare la magazinele de specialitate?ca aici in Tulcea inca n-a ajuns pe piata :unsure:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 28 Iun 2010, 16:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
:hap_w: yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ne-ati abandonat aici pe forum...nu ne mai "supervizeaza"nimeni?
Cand ajunge revista pe piata ca m-a innebunit "jumatate" de oras si eu nu stiu ce sa raspund...plus ca e normal sa vreau sa cumpar si eu revista in care apar nu????? :p
Si sper sa va tineti de promisiune si primesc si eu celelalte poze de la shutting...making off etc
Pup si astept un raspuns...anul asta !!!!!!!!!!!!!!! :hug:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 28 Iun 2010, 18:02 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
SimoBobo scrie:
:hap_w: yuhuuuuuuuuuuuuuuuuuuu ne-ati abandonat aici pe forum...nu ne mai "supervizeaza"nimeni?
Cand ajunge revista pe piata ca m-a innebunit "jumatate" de oras si eu nu stiu ce sa raspund...plus ca e normal sa vreau sa cumpar si eu revista in care apar nu????? :p
Si sper sa va tineti de promisiune si primesc si eu celelalte poze de la shutting...making off etc
Pup si astept un raspuns...anul asta !!!!!!!!!!!!!!! :hug:


Pai... ar trebui sa fi ajuns, cel putin la centrele inmedio... Eu am vazut-o in Bucuresti in weekend, cand am iesit la... "plimbare" :-`
Cat despre promisiune, m-am ocupat personal sa fac plicurile pentru castigatoare si cred ca maine vor fi puse la posta, deci vor ajunge... anul asta :P.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 28 Iun 2010, 18:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
coradyne scrie:
Pai... ar trebui sa fi ajuns, cel putin la centrele inmedio... Eu am vazut-o in Bucuresti in weekend, cand am iesit la... "plimbare" :-`
Cat despre promisiune, m-am ocupat personal sa fac plicurile pentru castigatoare si cred ca maine vor fi puse la posta, deci vor ajunge... anul asta :P.

Multumesc Cora...din pacate la Tulcea nu este de gasit revista...pacat,o astepta multa lume sa o cumpere :cry:
Am cautat pe google centre inmedio in Tulcea si nu prea m-am lamurit asa ca am luat-o "la pas"(cu masina :rofl: )si am gasit in kaufland centru inmedio...bucurie maxima care a durat fix 2 secunde.....aveau toate revistele posibile cu mirese,miresici,nunti,bla bla bla numai Ghidul Miresei nu aveau si mi-au spus ca nici nu o vor primi :cry:
Cat de naspa poate fi chestia asta?totusi Tulcea e un oras plin de turisti,foarte populat...nu suntem chiar ultimii provinciali uitati de lume...ba chiar este un orasel superb,curat,linistit si plin de oameni bogati(majoritatea machedoni)
Acum dupa o luna in care m-au intrebat prietenii,familia,colegii,cunostinte:cand apare revista ca ai spus la inceputul lunii iunie?...si in sfarsit a aparut,va trebui sa le spun CA NU AU DE UNDE SA O CUMPERE !!!

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 28 Iun 2010, 19:38 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
Vai cat pot sa ma oftic.......MAXIM !!! :wall: :wall: :wall:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 28 Iun 2010, 20:48 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
poate o vei gasi in Constanta cand mergi cu rochita la modificat.eu sincer nu m-am uitat dupa ea,dar maine am liber si o sa ma uit.daca o vad undeva iti spun unde :hug:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 08:25 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
La noi a aparut revista, tot in Kaufland, defapt acolo o caut eu pentru ca tot timpul gasesc ce imi doresc la ei.
Simo, poate o cumperi din Cosntanta cand mergi cu rochita, cum spunea si Ralu....sau uita-te daca se mai poate cumpara de pe internet, era o perioada in care se putea...asa imi amintesc.

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 09:46 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
carlita scrie:
La noi a aparut revista, tot in Kaufland, defapt acolo o caut eu pentru ca tot timpul gasesc ce imi doresc la ei.
Simo, poate o cumperi din Cosntanta cand mergi cu rochita, cum spunea si Ralu....sau uita-te daca se mai poate cumpara de pe internet, era o perioada in care se putea...asa imi amintesc.

Mie mi-o trimite Cora....eu pentru ceilalti imi faceam griji...familia,prietenii,colegii de munca de facultate...toti au asteptat-o cu sufletul la gura...sa o cumpere sa o tina in casa ca amintire....
O sa cumpar probabil din CT pentru mama,bunici,sora...dar nu pot cumpara 20 de reviste! :sad:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 09:55 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
SimoBobo scrie:
Mie mi-o trimite Cora....eu pentru ceilalti imi faceam griji...familia,prietenii,colegii de munca de facultate...toti au asteptat-o cu sufletul la gura...sa o cumpere sa o tina in casa ca amintire....
O sa cumpar probabil din CT pentru mama,bunici,sora...dar nu pot cumpara 20 de reviste! :sad:



Pai cine vrea revista sa iti dea bani si le-o cumperi :) banuiesc ca te duci cu masina...

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 10:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 05 Mar 2007, 00:58
Mesaje: 9882
carlita scrie:

Pai cine vrea revista sa iti dea bani si le-o cumperi :) banuiesc ca te duci cu masina...


ei..carlita...nu-i acelasi lucru....e normal sa fie suparata ca nu se gaseste revista la Tulcea....

_________________
ImagineImagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 10:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
carlita scrie:
Pai cine vrea revista sa iti dea bani si le-o cumperi :) banuiesc ca te duci cu masina...

M-am gandit si la aspectul asta dar mi se pare "tiganeala"...hai ca strang bani sa va iau revista...parca e aiurea...nu stiu :-S

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 10:06 
Moderator Ghidul Miresei
Avatar utilizator

Membru din: 14 Aug 2006, 13:19
Mesaje: 5976
Localitate: Cluj-Napoca
laura_sandu scrie:
ei..carlita...nu-i acelasi lucru....e normal sa fie suparata ca nu se gaseste revista la Tulcea....



poate o sa apara pana la urma :mellow:

Simo, doar in Kaufland ar trebui sa se gaseasca la voi? E singurul centru Inmedio?

_________________
Moderator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 17:14 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Simo, vanzatoarea aia cred ca nu prea stia despre ce vorbeste...
Dupa ce am citit mesajele de la tine, am intrebat si eu mai departe ce si cum... si s-a vorbit cu cei de la inmedio si au recunoscut ca intr-adevar nu au ajuns la Tulcea cu distributia, dar ne-au promis ca sigur in weekend revista va fi la raft si la voi. Deci, chiar te rog sa ma anunti daca nu va fi asa...

Revista trebuie sa fie in toate orasele mari din tara, asta insemnand minim in resedintele fiecarui judet, asa ca daca nu o gasiti desi locuiti intr-un astfel de oras, va rog sa ne spuneti!

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 18:22 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 15 Mar 2008, 18:05
Mesaje: 1777
Localitate: Constanta
in Immedio,in kaufland la noi este.acu vreo juma de ora am vazut-o .

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 20:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
ral_ct scrie:
in Immedio,in kaufland la noi este.acu vreo juma de ora am vazut-o .


Deci:
- Bucuresti, bifat
- Cluj, bifat
- Constanta, bifat

Mai ziceti :)

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 29 Iun 2010, 22:05 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 01:09
Mesaje: 1488
Localitate: Tulcea
coradyne scrie:
Simo, vanzatoarea aia cred ca nu prea stia despre ce vorbeste...
Dupa ce am citit mesajele de la tine, am intrebat si eu mai departe ce si cum... si s-a vorbit cu cei de la inmedio si au recunoscut ca intr-adevar nu au ajuns la Tulcea cu distributia, dar ne-au promis ca sigur in weekend revista va fi la raft si la voi. Deci, chiar te rog sa ma anunti daca nu va fi asa...

Revista trebuie sa fie in toate orasele mari din tara, asta insemnand minim in resedintele fiecarui judet, asa ca daca nu o gasiti desi locuiti intr-un astfel de oras, va rog sa ne spuneti!

Perfect iubita...multumesc pentru interesul acordat :hug:
Voi urmari din weekend aparitia revistei si-i voi anunta pe toti cei dragi cand o vad la raft :party:

_________________
"Este pustie lumea fara tine
Si cerul de deasupra ei
Si vantura oceanul de scantei,
Nemaiavand la cine sa se-nchine" (pentru mami...vesnic in inima mea !!!)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 30 Iun 2010, 14:28 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
coradyne scrie:

Deci:
- Bucuresti, bifat
- Cluj, bifat
- Constanta, bifat

Mai ziceti :)


Am primit confirmare si pentru Suceava.

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: editia nr 16
MesajScris: 30 Iun 2010, 14:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
SimoBobo scrie:
Perfect iubita...multumesc pentru interesul acordat :hug:
Voi urmari din weekend aparitia revistei si-i voi anunta pe toti cei dragi cand o vad la raft :party:


Cu placere, Simo. Sper sa fie totul in regula si sa te poata vedea toata lumea ce frumoasa ai iesit in revista :D :neyes: :nbride:

P.S. A nu se intelege ca nu ai fi si in realitate :~*

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 34 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România