Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:42


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 09 Aug 2007, 23:17 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
ma uit pe forumuri si-mi amintesc prin ce treceam eu acum un an pe vremea asta...
daca nu era ghidul miresei nu stiu daca reuseam sa nu clachez...
lista de sarcini a fost o idee super si m-a ajutat enorm...
ideile de rochii, voal, aranjamente florale...forumurile...jos palaria!!! datorita forumului am gasit o florarie minuntata care mi-a facut lumanarile, buchetele si cocardele. dupa ce m-am intors din luna de miere am avut ocazia sa castig un concurs pe site (povestea mea de nunta), am fost in studioul de la radio Lynx la o emisiune despre invitatiile de nunta...
MULTUMESC...GHIDUL MIRESEI!!!! acum m-am intors dupa luni de absenta (rusine mie) si pot sa va spun ca am devenit dependenta. IN SEPTEMBRIE FACEM UN AN DE LA CASATORIA NOASTRA...:ncake::napplause::napplause::nmarried::champagne:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 22 Ian 2008, 03:22 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Caut in disperare noul numar al revistei...am vazut ca s-a schimbat interfata site-ului si deduc ca este vorba de noul numar ins anu il pot gasi nicaier si intru in disperare:wacko:asteptam cu atata nerabdare sa vad ce mai aflu interesant ce informatii, ce noutati mai gasesc? ce idei imi mai dati? cu ce lucruri deosebite as mai putea veni la nunta...O:)(?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 30 Ian 2008, 11:40 
Diva

Membru din: 25 Sep 2007, 17:06
Mesaje: 1348
Citat:
Caut in disperare noul numar al revistei...am vazut ca s-a schimbat interfata site-ului si deduc ca este vorba de noul numar ins anu il pot gasi nicaier si intru in disperare:wacko:asteptam cu atata nerabdare sa vad ce mai aflu interesant ce informatii, ce noutati mai gasesc? ce idei imi mai dati? cu ce lucruri deosebite as mai putea veni la nunta...O:)(?)


acum se gaseste


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 31 Ian 2008, 20:40 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
acum se gaseste


:njump::njump::njump:am gasit-o!!!multzu!!!:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 16 Feb 2008, 01:16 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 21 Sep 2007, 15:29
Mesaje: 2122
imi place mult revista. am luat-o intr-o dimineata, in drum spre servici;m-am uitat pe ea tot drumul pana la servici si cand am ajuns...eram ca dupa o zi de cumparaturi pentru nunta (desi inca nici nu le-am inceput) - eram extenuata dar incantata.
mi s-au parut, totusi, cam multe reclame in acest numar.
un articol excelent, care l-a incantat pe viitorul meu sot, este cel despre costumele de mire; si diferenta subliniata intre smoking, tuxedo si frac. :napplause: e foarte utila indrumarea mirilor. va multumim ghizilor :ok:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 30 Mar 2008, 00:04 
Junior

Membru din: 31 Ian 2008, 18:37
Mesaje: 51
Citat:
imi place mult revista. am luat-o intr-o dimineata, in drum spre servici;m-am uitat pe ea tot drumul pana la servici si cand am ajuns...eram ca dupa o zi de cumparaturi pentru nunta (desi inca nici nu le-am inceput) - eram extenuata dar incantata.
mi s-au parut, totusi, cam multe reclame in acest numar.
un articol excelent, care l-a incantat pe viitorul meu sot, este cel despre costumele de mire; si diferenta subliniata intre smoking, tuxedo si frac. :napplause: e foarte utila indrumarea mirilor. va multumim ghizilor :ok:


Desi am avut nunta acum o luna, citesc inca tot ce se posteaza pe site :ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 30 Mar 2008, 23:37 
Diva

Membru din: 05 Ian 2008, 15:43
Mesaje: 666
Citat:
Desi am avut nunta acum o luna, citesc inca tot ce se posteaza pe site :ndance:

asa-asa! pai ce ne-am face fara fostele miresuci care sa ne ajute si sa ne sfatuiasca???
:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 18 Apr 2008, 00:45 
Diva

Membru din: 22 Aug 2007, 20:51
Mesaje: 857
Sa va spun cum ma ajuta: cum au spus si celelalte fete, galeria, de unde ma inspir, discutiile de pe forum, textele de invitatii, instrumentele si toate celelalte. Dar, in primul rand, ma ajuta sa ma relaxez. La serviciu, rareori am timp sa intru pe site... atunci can prind o zi mai libera. Dar seara, cand ajung acasa, dupoa ce mananc, ma instalez in pat cu televizorul deschis si cu laptopul in brate si incep sa navighez pe site. Ma relaxez, ma linistesc, ma lasa durerea de cap, imi trece oboseala... Vreo 2 saptamani, n-am avut laptopul si v-am simtit intr-adevar lipsa. Imi este de mare ajutor si va multumesc.
Alinutza


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 14 Mai 2010, 21:40 
Nou Venit

Membru din: 14 Mai 2010, 13:01
Mesaje: 5
"Ghidul Miresei" ma ajuta oferindu-mi o gama larga de solutii la toate problemele legate de organizarea nuntii. Minunat!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 14 Mai 2010, 21:45 
Nou Venit

Membru din: 14 Mai 2010, 13:01
Mesaje: 5
Primele informatii care mi-au fost de un real folos au fost ideile de texte pentru invitatii...apoi le-am descoperit si pe restul: rochite, accesorii etc si multe sfaturi.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 15 Mai 2010, 10:15 
Junior
Avatar utilizator

Membru din: 28 Apr 2010, 17:45
Mesaje: 92
Mie imi place foarte mult revista si as vrea sa apara mai des :clap:

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Cum ma ajuta/m-a ajutat Ghidul Miresei?
MesajScris: 18 Mai 2010, 11:49 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 16 Dec 2009, 00:13
Mesaje: 1189
Localitate: Brasov
Imi place ca pe site la sectiunea Galerie sa regasesc o multime de poze din care m-am putut insipra. Am cautat modele de coafura, de buchete, de aranjente pentru sala. Ador forumul unde pot discuta cu fete care trec sau au trecut prin stresul organizarii nuntii si de unde primesc multe sfaturi bune.
De asemenea imi place ca, spre deosebire de alte reviste de specialitate, pot vizualiza online revista.

_________________
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 32 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 5 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România