Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 20:07


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 69 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 13:12 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

chiar eram curioasa ce-o sa mai carcotiti pe subiectul asta...

1.o sa va dau copy/paste la SINGURUL mail trimis, nu mai multe cum zice dracul webmaster:


Buna ziua!

Observ ca la subiectul deschis pe forum evitati sa imi dati un raspuns, o explicatie, asa ca incerc si aici. Am participat la concurs in luna iunie si desi dupa numarul de voturi eram pe locul trei nu am intrat in finala. Nu inteleg de ce, pentru ca eram clar departajata de cele ce aveau mai putine voturi decat mine(20 -30 de voturi!) - iar ele sunt deja in finala .

Imi poate explica si mie cineva despre ce este vorba?

Nu ma deranjeaza neaparat ca nu am intrat in finala cat faptul ca daca s-a facut o greseala nu recunoaste nimeni nimic, si am subiect deschis pe forum de doua zile si nimeni nu se sinchiseste sa imi dea o explicatie, desi sustineti ca sunteti corecti si seriosi.

O zi buna va doresc si astept totusi un raspuns.



daca tu mai ai alt mail "agresiv" te rog sa il postezi aici pentru ca eu nu am nimic de ascuns.

2. normal ca m-am agitat toata ca nu imi raspunde nimeni pentru ca de obicei la subiectele postate gresit sau orice alta greseala erati foarte receptivi insa la subiectul meu nu. ok?

3. eu pot tine sageata pe stelute o ora intreaga ca nu imi apare nimic, niciun punctaj(am mozilla)

4. parerea mea este ca ar trebui schimbata exprimarea din regulament pentru ca eu nu vad niciunde scris ca se ia in considerare stelutele eu vad doar "NU CONTEAZA numarul de comentarii, ci rezultatul votului." si din asta inteleg numarul de voturi... poate sunt eu batuta in cap dar asta e nu toata lumea are iq. asa ca ar trebui sa specificati si pt cei ca mine.

5. iar cu amenintarea vis a vis de postarea mea catre linkul cu subiecte invizibile imi pare rau dar chiar nu stiam ca este ceva nepermis! nu stiu ce aveati acolo secret, ...oricum u va faceti prob am citit doar ce ma interesa.




Nu tin partea nimanui insa....Ina nu ti se pare ca faci un prea mare tam tam pe subiectul asta?Toata lumea incearca sa-ti explice ce si cum iar tu o tii pe a ta ca nu ti se explica.Chestia cu mesajele invizibile (habar n-am ce-s alea, eu nu le-am vazut), e adevarat ca nu stiai ca se afla acolo dar e ca si cum ai violat intitmitatea cuiva ceea ce nu se face.Nu te supara pe mine, un om matur ar lasa toate chestiile astea la o parte si s-ar bucura de ce este pe forum si pe site in general.Nu e cazul sa spui ca sunt poze vechi sau orice altceva de genul asta, pentru ca jignesti nu o persoana ci toate care sunt aici si care s-au casatorit/sunt sau o vor face.Asa ca draga mea......pupici multi de la mare:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 14:06 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:

Nu tin partea nimanui insa....Ina nu ti se pare ca faci un prea mare tam tam pe subiectul asta?Toata lumea incearca sa-ti explice ce si cum iar tu o tii pe a ta ca nu ti se explica.Chestia cu mesajele invizibile (habar n-am ce-s alea, eu nu le-am vazut), e adevarat ca nu stiai ca se afla acolo dar e ca si cum ai violat intitmitatea cuiva ceea ce nu se face.Nu te supara pe mine, un om matur ar lasa toate chestiile astea la o parte si s-ar bucura de ce este pe forum si pe site in general.Nu e cazul sa spui ca sunt poze vechi sau orice altceva de genul asta, pentru ca jignesti nu o persoana ci toate care sunt aici si care s-au casatorit/sunt sau o vor face.Asa ca draga mea......pupici multi de la mare:)


mda...

nu am zis in mesajul precedent ca nu mi-a explicat nimeni...am inteles pana la urma cum sta treaba cu stelutele desi mie tot nu imi apare nimic daca tin sageata pe ele...probabil de la mine e problema asta.

problema mea e ca in regulament nu scrie nimic de stelute si de aici toata neintelegerea, nu? acolo scrie doar de voturi. sau nici pe astea nu le vede browserul meu?
nu stiu daca s-a mai discutat pe forum ca de fapt se iau in calcul stelutele ...nu am citit! dar eu asa am inteles din regulament ca se iau in calcul voturile . Care e problema? Asa ca nu mai ziceti ca nu am citit eu bine regulamentul. Daca acolo scrie ceva de stelute eu imi cer scuze public, ok?

stiti ce nu imi place la forumul asta? Cum vine una noua cum ii sariti toate veteranele in cap(si asta am observat-o la mai multe subiecte). Pai asa nu faceti nimic! mai bine ziceti ca vreti un forum doar pentru voi sa va distrati cum intra cineva nou care "nu citeste bine regulamentul" pe care sa il luati la aruncat cu rosii.


cat despre subiectele de acum doi ani...mie nu imi place sa scriu la un subiect de acum doi ani....citesc primele pagini si nu ajung la sfarsit pt ca ma enervez si ma plictisesc pana sa ajung la zi.

e clar ca nu se mai poarta ca acum doi ani baloanele la nunta,m sau acelasi model de mireasa...nici preturile nu sunt la fel ca acum doi ani...pentru ca noi cand intram pe forum vrem sa ne informam, sa comparam...etc. poate doar pe mine ma deranjeaza aranjarea asta..ca sunt io mai cu mot.. dar eu imi spun parerea.

ati putea lasa cu subiectele vechi doar un topic unde se pot informa viitoarele mirese despre cum au organizat nuntile miresele de anul trecut....iar pentru noi...cele care urmeaza sa fim mirese sa lasati topic pentru subiectele de actualitate.

in fine nu va spun eu cum sa faceti...va spun doar parerea mea...ce mi se pare bine si ce nu.

si daca vreti sa dati cu rosii si de data asta nu aveti decat eu va astept ..poate nici nu ma astept la altceva.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 14:30 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
eu de doua zile incoace tot ma intreb unde is subiectele astea interzise la care eu nu am acces...acum curiozitatea mea ii la maxim...


Nu sunt subiecte interzise, sunt doar invizibile. Adica sunt un fel de ciorne ale noastre (arhive si altele)... Ceea ce vedeti voi pe site este "curatul"...:D

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 14:40 
Diva

Membru din: 18 Sep 2006, 18:24
Mesaje: 640
Citat:

mda...

nu am zis in mesajul precedent ca nu mi-a explicat nimeni...am inteles pana la urma cum sta treaba cu stelutele desi mie tot nu imi apare nimic daca tin sageata pe ele...probabil de la mine e problema asta.

problema mea e ca in regulament nu scrie nimic de stelute si de aici toata neintelegerea, nu? acolo scrie doar de voturi. sau nici pe astea nu le vede browserul meu?
nu stiu daca s-a mai discutat pe forum ca de fapt se iau in calcul stelutele ...nu am citit! dar eu asa am inteles din regulament ca se iau in calcul voturile . Care e problema? Asa ca nu mai ziceti ca nu am citit eu bine regulamentul. Daca acolo scrie ceva de stelute eu imi cer scuze public, ok?

stiti ce nu imi place la forumul asta? Cum vine una noua cum ii sariti toate veteranele in cap(si asta am observat-o la mai multe subiecte). Pai asa nu faceti nimic! mai bine ziceti ca vreti un forum doar pentru voi sa va distrati cum intra cineva nou care "nu citeste bine regulamentul" pe care sa il luati la aruncat cu rosii.


cat despre subiectele de acum doi ani...mie nu imi place sa scriu la un subiect de acum doi ani....citesc primele pagini si nu ajung la sfarsit pt ca ma enervez si ma plictisesc pana sa ajung la zi.

e clar ca nu se mai poarta ca acum doi ani baloanele la nunta,m sau acelasi model de mireasa...nici preturile nu sunt la fel ca acum doi ani...pentru ca noi cand intram pe forum vrem sa ne informam, sa comparam...etc. poate doar pe mine ma deranjeaza aranjarea asta..ca sunt io mai cu mot.. dar eu imi spun parerea.

ati putea lasa cu subiectele vechi doar un topic unde se pot informa viitoarele mirese despre cum au organizat nuntile miresele de anul trecut....iar pentru noi...cele care urmeaza sa fim mirese sa lasati topic pentru subiectele de actualitate.

in fine nu va spun eu cum sa faceti...va spun doar parerea mea...ce mi se pare bine si ce nu.

si daca vreti sa dati cu rosii si de data asta nu aveti decat eu va astept ..poate nici nu ma astept la altceva.


Ina nu arunca nimeni cu rosii in tine.Din toate mesajele pe care eu le-am citit si care ti s-au adresat nu am vazut sa te fi jignit cineva.Nici eu nu am facut-o.Daca da imi cer scuze atunci.In ce priveste subiectele vechi....1.nu esti obligata sa le citesti/vezi pt ca sunt altele noi care au aparut cu ultimele tendinte in aranjament/rochii/buchete si altele si 2.ai si tu dreptate ca poate ar trebui puse in alta parte.Noi nu ne permitem sa ,,aruncam cu rosii in nimeni" pentru ca nici noua nu ne-ar conveni si de asemenea nu stim cu cine avem de-a face, cum e persoana respectiva deci.........:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 14:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
si daca vreti sa dati cu rosii si de data asta nu aveti decat eu va astept ..poate nici nu ma astept la altceva.


Innaa, nu mai fi suparata... Haide sa tragem linie: concursul s-a terminat, toate explicatiile s-au dat... Site-ul asta e pentru toate miresele (foste si viitoare), nu numai pentru cele care participa la concursuri. Noi speram sa iti fie de ajutor si tie... :flowers:

Cat despre forum, stim ca nu e optim... Incercam sa tinem cat de cat ordine pe el, dar pentru asta e nevoie si de participarea userilor. De aia exista un regulament, chiar daca majoritatea noilor venite nu il citesc...

Orice propunere de imbunatatire a site-ului si a forumului este binevenita si luata in considerare. Inclusiv cea pe care ai zis-o tu, cu arhiva de subiecte vechi (sau inchise). Poate, in curand, o sa o vezi pusa in practica...

Acestea fiind zise... eu sper sa intri in continuare pe site si pe forum si sa te convingi de bunele noastre intentii, daca nu ai facut-o pana acum. :flowers:

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 19:06 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 13 Ian 2006, 09:43
Mesaje: 2277
Citat:

problema mea e ca in regulament nu scrie nimic de stelute si de aici toata neintelegerea, nu? acolo scrie doar de voturi. sau nici pe astea nu le vede browserul meu?
nu stiu daca s-a mai discutat pe forum ca de fapt se iau in calcul stelutele ...nu am citit! dar eu asa am inteles din regulament ca se iau in calcul voturile . Care e problema? Asa ca nu mai ziceti ca nu am citit eu bine regulamentul. Daca acolo scrie ceva de stelute eu imi cer scuze public, ok?



Treaba cu stelutele sta in felul asta...cand cineva voteaza, in functie de numarul pe care il voteaza (de la 1 la 5 sau la cat o fi) stelutele se schimba...daca iti da cineva 5 ti se umplu mai multe, daca iti da cineva 1 de ex ti se mai scad din stelute...ala ii masura voturilor de fapt...stelutele is voturile...eu cel putin asta am inteles din chestia cu regulamentul...si fara suparare, si eu cand am participat la concursul cu pozele mirilor pe prima pagina a revistei si am citit regulamentul, imi aduc aminte ca parca mi s-a parut un pic "stufaros" :) dar asta ii concluzia la care am ajuns pana la urma...daca ii gresita imi cer scuze...sper ca te-a ajutat ina!

_________________
Imagine
Imagine


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 20:58 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
[quote
stiti ce nu imi place la forumul asta? Cum vine una noua cum ii sariti toate veteranele in cap(si asta am observat-o la mai multe subiecte). Pai asa nu faceti nimic! mai bine ziceti ca vreti un forum doar pentru voi sa va distrati cum intra cineva nou care "nu citeste bine regulamentul" pe care sa il luati la aruncat cu rosii.

quote]


incep sa cred ca treaba asta chiar se intampla, ca nu esti prima care afirma ca veteranele alunga noile venite...dar eu una n-am vazut niciun exemplu concludent sau nu-mi aduc amine:) dar cred ca e o chestie valabila pe toate forumurile...ca nou venit tre sa te faci cumva vazut ca sa te bage lumea in seama! iar tu ai inceput f bine;) asa ca, nu renunta la forum...nu stii niciodata cand te va ajuta regulamentul:nlol::nlol:

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 04 Iul 2007, 21:01 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

Nu sunt subiecte interzise, sunt doar invizibile. Adica sunt un fel de ciorne ale noastre (arhive si altele)... Ceea ce vedeti voi pe site este "curatul"...:D


aham, deci ati exagerat aiurea cu amenintarile!:p

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 13 Sep 2007, 12:09 
Senior

Membru din: 17 Sep 2006, 01:22
Mesaje: 107
cat despre castiguri sau nu sa fie sanatos cine e norocos!eu am o singura nelamurire: din magazinul online mi-am dorit niste pahare pt miri dar nici in ziua de azi nu le-am primit si au trecut cam 2 saptamani...si nici o confirmare de mail sau ceva ....nimik....de ce??????:nscmoll:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 69 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 4 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România