Ultima vizită a fost: Acum este 29 Mar 2024, 02:31


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 69 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:30 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Oricum nu e nevoie sa astept raspunsul celor de la marketing, pentru ca am intrat si eu pe linkul tau, pe care NU aveai voie sa il dai, si am notat si eu cat aveau fetele care au intrat in finala. Te rog sa pui tu cu manuta ta notele lor in dreptul lor.... Tu ai 3,7 puncte, da!? Te rog sa le treci tu aici singurica si vei vedea ca TOATE aveau peste 3,8 puncte, deci mai mult decat tine.

Asa ca nu te mai repezi sa arunci cu pietre, si acum asteptam scuzele TALE pentru greseala de a nu fi notat cum trebuie notele finalistelor. Ca sa iti fie mai usor, iti notez eu finalistele aici, tu doar sa le notezi singurica notele, ok!?

Roxana D.
Rodica T.
Laura S.
Cristina B.
Anda E.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:34 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
1. daca am aparticipat la concurs a fost pentru ca am crezut ca este un concurs serios, insa acum la sfarsit imi dau seama ca poate nu e chiar asa. Acum pune-te in locul meu si spune ce ai fi crezut! Daca ai fi avut suficiente voturi sa te califici dar sa afli ca de fapt subiectul tau a fost sters de pe sit si ca..culmea daca l-ai gasit la invizibile este interzis sa postezi linkul.
2. Am asteptat de ieri explicatii si nu am primit nimic.
3. nu stiam ca nu am voie sa postez link catre subiectele invizibile...nu tb sa ma ameninti...uite asta ma face din nou sa ma gandesc ca ai un motiv sa te alertezi asa pt ca am dat link catre invizibile...ce e de ascuns?

Si iti multumesc daca dai mesajele mele mai departe, pentru ca nu o sa renunt pana nu o sa primesc o explicatie!

si o sa te mai rog sa nu imi stergi subiectul...pentru ca daca aveti dreptate vreau sa stie toata lumea...nu de alta dar nu as vrea sa va fac reclama proasta si apoi sa traiasca lumea care a citit subiectul cu impresia asta.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:36 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
1. daca am aparticipat la concurs a fost pentru ca am crezut ca este un concurs serios, insa acum la sfarsit imi dau seama ca poate nu e chiar asa. Acum pune-te in locul meu si spune ce ai fi crezut! Daca ai fi avut suficiente voturi sa te califici dar sa afli ca de fapt subiectul tau a fost sters de pe sit si ca..culmea daca l-ai gasit la invizibile este interzis sa postezi linkul.
2. Am asteptat de ieri explicatii si nu am primit nimic.
3. nu stiam ca nu am voie sa postez link catre subiectele invizibile...nu tb sa ma ameninti...uite asta ma face din nou sa ma gandesc ca ai un motiv sa te alertezi asa pt ca am dat link catre invizibile...ce e de ascuns?

Si iti multumesc daca dai mesajele mele mai departe, pentru ca nu o sa renunt pana nu o sa primesc o explicatie!

si o sa te mai rog sa nu imi stergi subiectul...pentru ca daca aveti dreptate vreau sa stie toata lumea...nu de alta dar nu as vrea sa va fac reclama proasta si apoi sa traiasca lumea care a citit subiectul cu impresia asta.


scuza-ma unde ai vazut tu puncte?

eu vad doar numar de voturi si la mine vad 48


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:37 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Attudinea ta lasa f mult de dorit, si agresivitatea cu care ai reactionat. Ti s-a raspuns la subiectul cu concursuri....

Daca nu citesti bine regulamentul nu e vina nimanui. Drept dovada ca esti singura care nu ai inteles ca EVIDENT ca se ia in calcul MEDIA voturilor, ala e rezultatul votului, nu? La orice concurs conteaza si CAT e votul, adica ce nota acorzi... ca daca pui o singura steluta inseamna ca nu iti place deloc acea poveste, si daca pui 5 voturi iti place foasrte mult. Toate fetele celelalte au inteles acest lucru, si acum si la concursurile anterioare. Si apoi: ne-ai bombardat azi cu mesaje intr-una si pe forum, si pe email, in ultimele 2 ore... si spui ca nu ti se raspunde pentru ca nu ai primit raspunsul INSTANT? Ei bine, ca si tine la servici, luam si noi toate into ordine... pana nu ajungem acolo nu putem raspunde.

La REGULAMENTUL CONCURSULUI scrie clar unde sa scrii pentru nelamuriri... nu am pus de pomana acea instructiune acolo, ci pentru ca cei care au nelamuriri sa primeasca MAI REPEDE decat normal raspuns. Cum ai scris unde trebuie, cum a fost observata problema ta si ti s-a raspuns instant (adica acum cateva minute). In plus nu ai scris nici macar in zona de NELAMURIRI SI SUGESTII, ca ti se raspundea si acolo mai devreme, ci primele mesaje le=ai pus intr-o zona strict informativa, la CONCURSURI....

Inca ceva: daca am dori sa acordam cuiva anume premiul, avand in vedere ca NOI il acordam am putea sa nici nu mai facem concursul, si sa ii dam premiul pur si simplu... noi nu luam bani in urma participarii voastre la concurs, deci nu avem vreun castig. Putem da premiul cui dorim noi, deci nu am avea nevoie sa aranjam nimic, chiar nu iti dai seama? E ca si cum tu decizi sa donezi cuiva ceva, dar pe baza votului unor prieteni, si altii iti spun ca ai "aranjat" cu prietenii ca sa donezi acelei persoane.....Pai oricum TU esti cel care doneaza, deci ce sa aranjezi si de ce? Pur si simplu daca nu doreai sa stii parerea prietenilor nu ii intrebai. Donai din prima acelei persoane si gata!!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:43 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
Attudinea ta lasa f mult de dorit, si agresivitatea cu care ai reactionat. Ti s-a raspuns la subiectul cu concursuri....

Daca nu citesti bine regulamentul nu e vina nimanui. Drept dovada ca esti singura care nu ai inteles ca EVIDENT ca se ia in calcul MEDIA voturilor, ala e rezultatul votului, nu? La orice concurs... ca daca pui o singura steluta inseamna ca nu iti place deloc acea poveste, si daca pui 5 voturi iti place foasrte mult. Toate fetele celelalte au inteles acest lucru, si acum si la concursurile anterioare. Si apoi: ne-ai bopmbardat azi cu mesaje intr-una si pe forum, si pe email, in ultimele 2 ore... si zici ca nu raspundem INSTANT? Ei bine, ca si tine la servici, luam si noi toate into ordine... pana nu ajungem acolo nu putem raspunde.

La REGULAMENTUL CONCURSULUI scrie clar unde sa scrii pentru nelamuriri... nu am pus de pomana acea instructiune acolo, ci pentru ca cei care su nelamuriri sa primeasca MAI REPEDE decat normal rapsuns. Cum ai scris unde trebuie, cum a fost observata problema ta si ti s-a raspuns instant (adica acum cateva minute).

Inca ceva: daca am dori sa acordam cuiva anume premiul, avand in vedere ca NOI il acordam am putea sa nici nu mai facem concursul, si sa ii dam premiul pur si simplu... noi nu luam bani in urma participarii voastre la concurs, deci nu avem vreun castig. Putem da premiul cui dorim noi, deci nu am avea nevoie sa aranjam nimic, chiar nu iti dai seama? E ca si cum tu vrei sa donezi cuiva si altii iti spun ca ai "aranjat" sa donezi acelei persoane.....




ati scaldat-o si de data asta...sa va fie de bine dar nu asa atrageti vizitatorii...

si totusi sa aveti vizitatori multi aveti nevoie de concursuri....deci castig tot aveti!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:45 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 22 Noi 2005, 18:21
Mesaje: 4481
Localitate: Bruxelles
Citat:

aici puteti vedea numarul de voturi al fiecareia la data de 30 iunie, ultima zi de votare...este pagina cu subiecte invizibile a forumului...https://www.ghidulmiresei.ro/articles.ph ... t=0&oi=383.

puteti vedea ca Rodica avea 91 de voturi, Roxana 123, anda 32, laura 27, cristina 25 si eu 48!

eu zic ca era corect sa intru si eu in competitia finala...dupa calculele mele, nu?

as vrea sa operatorii sau cei ce se ocupa de concurs sa recunoasca greseala pe care au facut-o, eu asta sper ca a fost, pentru ca altfel e clar ca a fost un concurs aranjat...

e omeneste sa gresesti dar nu inteleg acum de ce va ascundeti dupa deget si nu puteti sa dati o explicatie.

povestea mea e prima...Irina O. ...o gasesti doar pe pagina subiectelor invizibile de mai sus.


ce e chestia asta cu subiecte invizibile?! nu-ti bate capul si nu te supara pt un concurs..nu merita!

_________________
People that hate cats will come back as mice in their next life. Faith Resnick


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:49 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
Punctele sunt date de numarul de stelute!


acum ati schimbat-o tb sa te iei dupa stelute...daca ar fi asa atunci am fi pe acelasi loc: eu, Malina T, Anda e, ana-maria p,diana r, elena i, cristina, mia, si magdalena, caci toate avem 3 stelute si un pic.

haideti sa lasam balta subiectul asta pentru ca mie imi e clara situatia...imi pare rau ca mi-am pierdut timpul si mi-am facut iluzii pentru un concurs pierdut din start.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:50 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
acum ziceti ca daca as fi avut 5 voturi toate cu 5 as fi avut toate stelutele si as fi castigat....sa fim seriosi!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:53 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:


ati scaldat-o si de data asta...sa va fie de bine dar nu asa atrageti vizitatorii...

si totusi sa aveti vizitatori multi aveti nevoie de concursuri....deci castig tot aveti!


Iubita, vizitatori MULTI inseamna cei maxim 200 pe care ii aduce un concurs, crezi tu!? 200 de vizitatori mai mult incurca traficul pe server, dar nu conteaza din alte puncte de vedere (adica la cresterea tarifului de publicitate pe site, daca la asta te referi... poate doar cu 0,0000001 Euro/luna sau ceva de genul asta :D ). Deci nu e un argument solid ce spui tu. Noi avem 60.000 vizitatori lunar, si nu au legatura cu concursul, care oricum e doar odata la 3 luni, si cel mult ar afecta cu 200 vizitatori timp de cateva zile, deci ca si cum ai spune ca faci inundatie de la 2 stropi de apa de pe maini.

Daca vrei sa vezi punctele, care sunt VIZIBILE oricum (adica nr de stelute), dar poate nu le vezi decat la modul rotunjit: trebuie sa pui mouse=ul direct pe stelute si iti va arata mouse-ul nr. de stele. Daca intri prin MOZILLA si nu prin INTERNET EXPLORER pui mouse-ul pe stelutele din dreptul povestilor, dar cu toata lista de povesti in fata. Prin INTERNET EXPLORER trebuie sa intri pe fiecare poveste si sa pui mouse-ul pe stelute. Astfel iti va arata cifra exacta si nerotunjita, cu 2 zecimale (tu ai 3,7 ceea ce a fost rotunjit la fel ca cele cu 3,8 care aveau mai mult ca tine deci).

Cu "scaldatul" ce sa mai zic!? Vii si ne acuzi pe nedrept de o gramada de grozavii, si cand iti aratam ca te inseli (desi TU NU TREBUIA SA ACUZI) spui ca "sigur, o scaldati...". Mie mi se pare ca altcineva o scalda si nu vrea sa recunoasca ca s=a pripit in acuzatii, si nu a citit bine nici regulamentul, si nu a cititi nici unde sa scrie ca sa primeasca raspuns la nelamuriri....

Dar poate iti spun si fetele parerea lor, ca mie mi se pare cam multa tacerem, de regula fetele iau imediat apararea cuiva nevinovat, deci cred ca parerea lor e evidenta in cazul de fata!

Fetelor, nu spuneti si voi nimic?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 17:56 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:

ce e chestia asta cu subiecte invizibile?! nu-ti bate capul si nu te supara pt un concurs..nu merita!


cum am mai spus...nu ma deranjeaza ca nu am intrat in finala sau ca nu am castigat...putem sa le facem singuri pe toate...nu ma bucuram la partea materiala..ci de concurs in sine si de faptul ca povestea noastra a fost placuta de toti. ma deranjeaza ca se intoarce situatia in asa fel incat eu sunt o mireasa isterica iar ei au concursuri cu premii care chiar se dau! ha!

cat despre subiectele invizibile le am gasit din greseala ...unde am gasit toate povestile participante cu numarul de voturi din ultima zi de vot. Oare va ambalati atata pentru ca aveti ceva de ascuns la invizibile? acolo se vad clar numarul de voturi ...asa ca...pe mine m-ati convins!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 18:03 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
eu zic ca nu mai are rost sa dilatam discutia pentru ca tot cum vreti voi o sa fie.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 18:04 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
deci sa recapitulam:

-tu acuzi
-tu nu citesti regulamentul clar
-tu nu scrii unde trebuie
-tu nu verificasei nr de stele (care e vizibil ORIUNDE, nu numai la invizibile)
-tu pui public un link unde titlul e INVIZIBILE deci mesajul e clar (e ca si cum ai fi publicat corespondenta cuiva... nu e vorba de ascuns sau nu, dar acolo aveam probe de articole si layout-uri neterminate, salvam si noi articole care nu mai sunt valabile sau pregatim materiale care inca nu au inceput sa se deruleze)

Si cu toate astea te superi tu ca noi AM INTORS situatia!??? Situatie creata 100% de tine, la care noi nu am facut nimic altceva decat sa raspundem punctual la diecare din acuzatiile tale... si acuma spui ca din cauza noastra pari mireasa isterica? Pai ce vrei, ca nu inteleg!? Ai vrut raspunsuri, le-ai primit! Acuma te-ai lamurit ca nu erai pe locul 5, daca citeai regulamentul si daca priveai NOTA fiecarei concurente (care sunt publice, ambele) te lamureai singurica. Si acuma ca ai primit raspunsurile tot nu e bine, si tot ne acuzi ca nu suntem corecti? Tu, care spuneai ca vrei corectitudine, acuma cand ti s-a aratat in continuare sustii ca nu e bine!? Dar tu cum ai fi zis ca e bine, ca vreo concurenta cu nota mai mare sa nu intre in concurs si tu cu o nota mai mica sa intri, de fapt asta ai fi dorit, sau cum!?? Ce te-ar fi satisfacut acuma!??


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 18:07 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
acum ziceti ca daca as fi avut 5 voturi toate cu 5 as fi avut toate stelutele si as fi castigat....sa fim seriosi!


EXACT ASTA SPUNEM!!! Doar ca toti care intra sa voteze la alte povesti, intra si la tine... si daca nu le place voteaza cu 1 steluta, si cu toate cele 5 de 5 stele, ajugi brusc sa ai 3 stele... intelegi? Toata lumea voteaza toate povestile!


Discutia se deruleaza in partea cealalta oricum, deci vom muta toate aceste subiecte acolo.... nu are sens sa vorbim in mai multe locuri!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Concurs Mireasa 2007
MesajScris: 02 Iul 2007, 18:09 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
acum ati schimbat-o tb sa te iei dupa stelute...daca ar fi asa atunci am fi pe acelasi loc: eu, Malina T, Anda e, ana-maria p,diana r, elena i, cristina, mia, si magdalena, caci toate avem 3 stelute si un pic.

haideti sa lasam balta subiectul asta pentru ca mie imi e clara situatia...imi pare rau ca mi-am pierdut timpul si mi-am facut iluzii pentru un concurs pierdut din start.


Numarul de stele a fost DINTOTDEAUNA VIZIBIL daca pui mouse-ul deasupra lor vezi nu numai rotunjirea grafica a stelutelor, ci si media cu 2 zecimale (in cazul tau 3,7 la tine si 3,8 la ultimele 2 finaliste). Poate doar ca TU nu ai pus mouse-ul pe deasupra lor... ca media daca pui mouse-ul deasupra este vizibila inca de la inceputul site-ului. Fara sa pui mouse=ul se vede o rotunjire in jos a lor, cu mouse-ul se vede insa la 2 zecimale.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 18:09 
Junior

Membru din: 13 Mar 2007, 16:33
Mesaje: 62
Citat:
deci sa recapitulam:

-tu acuzi
-tu nu citesti regulamentul clar
-tu nu scrii unde trebuie
-tu nu verificasei nr de stele (care e vizibil ORIUNDE, nu numai la invizibile)
-tu pui public un link unde titlul e INVIZIBILE deci mesajul e clar (e ca si cum ai fi publicat corespondenta cuiva... nu e vorba de ascuns sau nu, dar acolo aveam probe de articole si layout-uri neterminate, salvam si noi articole care nu mai sunt valabile sau pregatim materiale care inca nu au inceput sa se deruleze)

Si cu toate astea te superi tu ca noi AM INTORS situatia!??? Situatie creata 100% de tine, la care noi nu am facut nimic altceva decat sa raspundem punctual la diecare din acuzatiile tale... si acuma spui ca din cauza noastra pari mireasa isterica? Pai ce vrei, ca nu inteleg!? Ai vrut raspunsuri, le-ai primit! Acuma te-ai lamurit ca nu erai pe locul 5, daca citeai regulamentul si daca priveai NOTA fiecarei concurente (care sunt publice, ambele) te lamureai singurica. Si acuma ca ai primit raspunsurile tot nu e bine, si tot ne acuzi ca nu suntem corecti? Tu, care spuneai ca vrei corectitudine, acuma cand ti s-a aratat in continuare sustii ca nu e bine!? Dar tu cum ai fi zis ca e bine, ca vreo concurenta cu nota mai mare sa nu intre in concurs si tu cu o nota mai mica sa intri, de fapt asta ai fi dorit, sau cum!?? Ce te-ar fi satisfacut acuma!??




adica tu vrei sa spui ca daca aveam 5 voturi de toate si alea maxime castigam? NU CRED!

oricum eu va salut din mers nu mai vad niciun motiv sa mai activez pe acestt forum unde dupa ce ca se scrie un mesaj la 3 ore...operatorii sunt prea ocupati! ca sa nu mai spun ca sunt discutii de acum un an .


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 18:18 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
adica tu vrei sa spui ca daca aveam 5 voturi de toate si alea maxime castigam? NU CRED!

oricum eu va salut din mers nu mai vad niciun motiv sa mai activez pe acestt forum unde dupa ce ca se scrie un mesaj la 3 ore...operatorii sunt prea ocupati! ca sa nu mai spun ca sunt discutii de acum un an .


EXACT ASTA SPUNEM!!! Crezi ca e usor sa ai 5 voturi cu 5 stelute? Hohoho.... pai cele care au prieteni care le voteaza daca vor vedea nota 5 undeva vor intra sa voteze cu 1-2 stele ca sa scada media si cu inca 5-6 voturi te vei trezi ca ai doar nota 2. Toti care intra sa voteze la alte povesti, intra si la tine... si daca nu le place voteaza cu 1 steluta, si cu toate cele 5 de 5 stele, ajugi brusc sa ai 3 stele... intelegi? Toata lumea voteaza toate povestile! Deci nu e cum crezi tu, ca te lasa votantii sa ramai cu nota 5 asa usor.

In al doilea rand: TIPIC ROMANEASCA reactia ta!:
-Am dat cu bata in balta ca au trisat, dar mi s-a zis ca nu e pe baza nr de voturi ci a notei.
-I-am acuzat ca media o aveam la fel cu ceilalti si mi s=a zis ca nu era la fel, doar ca nu am pus eu mouse-ul deasupra sa vad la zecimala cat am eu si cat ceilalti.
-I-am acuzat ca nu mi-au raspuns, desi azi e luni si eu am scris primul mesaj ieri duminica, si de fapt am vrut sa spun ca nu mi s-a raspuns INSTANT, ca nu aveam eu rabdare.
-I-am acuzat ca aranjeaza concursul si mi s-a explicat ca nu au nevoie, ca daca doresc sa dea CUIVA anume premiul pot scoate voturile si sa dea pur si simplu premiul cui doresc.

Eh,.... nu-i nimic! Atunci in loc sa imi cer scuze pot spune acuma ca regulamentul lor nu e bun si ca eu oricum m-am plictisit pe site-ul asta! Ceva=ceva tot gasesc eu de aruncat in ei, nu!? Ca doar nu pot recunoaste "da dom'le, ce sa mai!? Am gresit si asta e, imi pare rau ca v-am tarat prin noroi inutil.... ". Cum sa zic asta, cand eu trebuie sa am INTOTDEAUNA dreptate!?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 18:30 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Inca ceva: discutiile de acum le vor fi de folos mireselor de la anul, la fel cele de anul trecut va sunt si voua de folos... deci unde e problema ca sunt si unele discutii de anul trecut!????

Si in al doilea rand: ce legatura are vechimea unor mesaje cu acuzatia ta!? Crezi ca din cauza ca sunt si mesaje de acum 1 an tu nu ai fost votata in primele 5 locuri, sau pur si simplu daca tot ai primit raspuns la toate acuma vrei sa ne faci un pic de ras cu orice, numai sa ai ultimul cuvant!??? Ca zau daca inteleg ce legatura are cu subiectul deschis de tine, adica paqrticiparea ta la concurs... deodata ca unele mesaje sunt vechi. Despre ritmul de postare al mesajelor nu zic nimic, numai noi 2 am schimbat vreo 30 de mesaje in ultima jumatate de ora, si nu suntem ULTIMELE MESAJE pe prima pagina.... Si oricum mesajele nu sunt singura noastra treaba zilnica: fise de furnizori, poze la galerie, poze personale, comentarii la articole, si la galerie, newslettere, bannere, emailuri primite la care trebuie raspuns, comenzi in magazinul online, inscrieri noi, probleme tehnice.... crezi ca acuma avem vreo scuza in ochii tai ca nu am raspuns decat dupa cateva ore la mesajele tale scrie pe FORUM? Ca la cel trimis unde trebuie (Adica unde am zis noi sa scriem) am raspuns in fix 73 de secunde, deci acolo nu cred ca poti comenta ceva).


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: pot spune ca sunteti neseriosi!
MesajScris: 02 Iul 2007, 18:35 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
iar au luat-o hormonii razna?!?!?!? Mai bine ati merge la plaja in loc sa va certati ca tzatzele!(?):~*


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 69 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România