Ultima vizită a fost: Acum este 19 Apr 2024, 01:59


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 10 mesaje ] 
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire
MesajScris: 06 Iun 2006, 18:19 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Jane, inca nu s-au aprobat pozele de ieri... mai ai un pic de rabdare!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire
MesajScris: 06 Iun 2006, 20:59 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Ok, o sa verific eu diseara. Dianae a avut niste probleme personale si nu am putut vorbi cu ea azi deloc. O sa ma interesez eu. E posibil sa nu le fi aprobat din cauza linkului de pe pagina, de ce sa zic? Dar pana nu vad, nu stiu! Si dianae se ocupa de aspectul pozelor.

Te rog mai ai un pic de rabdare, sa pot vorbi cu ea mai pe seara sau maine dimineata, ca avea probleme azi... :((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire
MesajScris: 07 Iun 2006, 00:51 
Junior

Membru din: 17 Dec 2005, 02:07
Mesaje: 59
Citat:
Ok, o sa verific eu diseara. Dianae a avut niste probleme personale si nu am putut vorbi cu ea azi deloc. O sa ma interesez eu. E posibil sa nu le fi aprobat din cauza linkului de pe pagina, de ce sa zic? Dar pana nu vad, nu stiu! Si dianae se ocupa de aspectul pozelor.

Te rog mai ai un pic de rabdare, sa pot vorbi cu ea mai pe seara sau maine dimineata, ca avea probleme azi... :((



Buna jane. Problema cu pozele a fost ca contin reclama. Scuze dar acesta este regulamentul.Inainte am mai acceptat pentru eram la inceput si trebuia sa ne obisnuim cu totii. Daca vrei neaparat sa le vada fetele le poti pune la poze personale(si apoi sa le ghidezi tu catre fisa ta ca se la vada).

Imi pare rau sper sa intelegi.


Diana E


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire
MesajScris: 08 Iun 2006, 01:00 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Daca acesta este regulamentul, de ce nu sunt sterse pozele care contin reclama (furnizor, site etc), ca sunt o gramada, si nu postate numai de mine?


Jane, nu este nimic personal...pe masura ce am crescut, pe masura ce optiunile de producatori de rochii/invitatii/etc postate la FURNIZORI au crescut, am inceput treptat sa obisnuim comunitatea cu aceste reguli.

Aceasta comunitate si acest site presupune foarte multa munca, personal si costuri pe masura. Sa nu uitam ca totul costa - si deci este doar corect si nimic mai mult, ca fiecare partener de-al nostru sa beneficieze de optiuni exact dupa abonamentul pe care si=l alege. De aceea, de acum incolo chiar vom incepe sa respectam regulamentul nostru. In spate poate au mai scapat cateva "permisiuni", dar pe viitor nu vom mai permite decat abonatilor care au dreptul la poze in zona de galerie. Zona de galerie este o sursa de inspiratie pentru mirese...nu o zona e reclama pentru producatorii autohtoni care multi dintre ei declara ca decat sa ne dea noua 10 euro pe luna mai bine ii arunca pe strada, sau ii fac cadou femeii de servici, pentru ca site-ul nostru este o minciuna, statisticile sunt "facaturi", etc.... ma rog, nu toti, e drept! Dar intelege ca aceasta fiind atitudinea, atata vreme cat furnizorii acestia au reclama si poze pe GRATIS la noi (inclusiv prin poze la galerie), nu vor dori niciodata sa plateasca.... iar noi vom MURI!

Reamintim ca (conform regulamentului) nu avem obligatia sa dam nici o explicatie pentru neaprobarea de poze....dar am dorit sa o facem, pentru ca sa intelegeti EXACT motivul pentru care nu vom mai permite. Acesta este unul singur: atata vreme cat oferi spatiu publicitar gratis, nu te poti astepta sa vrea cineva sa il plateasca! Mai bine...li s=ar spune firmelor de profil sa se inscrie pe Ghid, pentru ca acest site chiar exsita, chiar e real, chiar AJUTA miresele...nu suntem "facaturi", si voi nu sunteti creatiile noastre (asa cum multi sustin...ca NOI vorbim de fapt de forum)
:x

Multumim de intelegere, Jane.... nu te supara pe noi.... vrem doar sa "traim".... :((


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire
MesajScris: 08 Iun 2006, 03:23 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Jane, plateste ca sa apara la furnizori...si APARE la furnizori. Altii platesc sa apara primii si sa aiba forum...si exact asta au!

Altii au si newslettere, fiecare dupa abonamentul pe care si-l doreste.

Sa-ti explic: avem magazin online. Si cata vreme clientii nostri pot avea poze expuse gratuit, la galerie, care ar fi motivul pentru care ar plati ca sa posteze poze la magazinul online!? Vezi si tu ca nu se inghesuie nici acuma! Desi magazinul e functional! Dar nimeni nu a zis : HAI!

Sau, mai bine zis: de ce crezi ca nu am vrea sa postam pozele alea, daca nu pentru moticul pe care l-am zis? Ce alt motiv crezi ca am avea? Ca doar nu crezi ca avem ceva cu tine (doamne fereste, din contra! chiar ne-ar placea sa colaboram cu tine, pentru ca am inteles ca esti f pasionata de rochii si clar ai si ochiul format).

:heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 10 mesaje ] 

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 8 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România