Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 16:10


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 293 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 23 Mai 2006, 18:04 
Junior

Membru din: 17 Dec 2005, 02:07
Mesaje: 59
Vom continua aici discutiile despre luna de miere.

Primele doua volume ale acestui subiect se afla la urmatoarele link-uri:

vol. I: https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... 2602&mod=1
vol. II: https://www.ghidulmiresei.ro/forum_displ ... mod=1#last


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 13 Iun 2006, 03:25 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
maine plecam in luna de miere (X)... de fapt poimaine, dar plecarea e din bucuresti, asa ca maine plecam in bucuresti (ca ne-a promis sora-mea distractie si cadouri (X)), iar miercuri plecam sa ne facem de cap :love:
va pup dulce :lips:
p.s. multumesc tuturor fetelor care s-au gandit la mine in ziua nuntii mele si care mi-au facut numai urari frumoase :lips: (apropo de asta, in noaptea cu pricina, cand eram destul de stresata, m-a apucat asa un dor de duca - imi venea sa fug acasa, sa intru pe forum si sa va spun ca tot ce am discutat noi pana atunci parca s-a risipit deodata... cand te vezi "in fata faptului implinit" e cu totul altfel :wacko:)...
pupici la fete... :heart:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 13 Iun 2006, 15:02 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Ai fost o draguta, de fapt ati fost.Petrecere frumoasa cu mult soare in luna de miere.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 16 Iun 2006, 14:14 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
Ai fost o draguta, de fapt ati fost.Petrecere frumoasa cu mult soare in luna de miere.
sa dea Dumnezeu multa binecuvantare in casele noastre,la toate cele care pasim fericite spre viitor alaturi de ce e mai frumos in viata...dragostea...:D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 24 Iun 2006, 01:49 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
M-AM INTORS!!! (X) (X) (X) v-am lipsit? :p
dupa cum va spuneam, ne-am intors din luna de miere, care a fost absolut superba!!!! daca va mai amintiti, am iscat o adevarata discutie despre luna mea de miere acum ceva timp, fiindca care mai de care imi spunea ca pretul e dubios de mic, iar destinatia cam "necunoscuta". ei, bine, vreau sa va spun ca a fost perfect, locatia e minunata, conditiile au fost super, vremea superba, localnicii niste draguti :ok: poze poate pe maine, caazi imi pica ochii in gura de somn... :D
cam asta a fost... detalii picante nu dau :p :love: dar va asigur ca a fost un vis :love:
aaaa, era sa uit: BINE V-AM REGASIT! :lips: :lips: :lips:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 24 Iun 2006, 01:59 
Diva

Membru din: 13 Ian 2006, 23:13
Mesaje: 975
Citat:
M-AM INTORS!!! (X) (X) (X) v-am lipsit? :p
dupa cum va spuneam, ne-am intors din luna de miere, care a fost absolut superba!!!! daca va mai amintiti, am iscat o adevarata discutie despre luna mea de miere acum ceva timp, fiindca care mai de care imi spunea ca pretul e dubios de mic, iar destinatia cam "necunoscuta". ei, bine, vreau sa va spun ca a fost perfect, locatia e minunata, conditiile au fost super, vremea superba, localnicii niste draguti :ok: poze poate pe maine, caazi imi pica ochii in gura de somn... :D
cam asta a fost... detalii picante nu dau :p :love: dar va asigur ca a fost un vis :love:
aaaa, era sa uit: BINE V-AM REGASIT! :lips: :lips: :lips:


bine ai revenit...si, sa ai parte in continuare tot de miere (cu alta unitate de masura, nu cu luna...)....:)

eu as vrea detalii...si noi mergem in grecia...cum a fost? cum a fost hotelul? preturile pe acolo...serviciile...tot, tot...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 24 Iun 2006, 02:14 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
M-AM INTORS!!! (X) (X) (X) v-am lipsit? :p
dupa cum va spuneam, ne-am intors din luna de miere, care a fost absolut superba!!!! daca va mai amintiti, am iscat o adevarata discutie despre luna mea de miere acum ceva timp, fiindca care mai de care imi spunea ca pretul e dubios de mic, iar destinatia cam "necunoscuta". ei, bine, vreau sa va spun ca a fost perfect, locatia e minunata, conditiile au fost super, vremea superba, localnicii niste draguti :ok: poze poate pe maine, caazi imi pica ochii in gura de somn... :D
cam asta a fost... detalii picante nu dau :p :love: dar va asigur ca a fost un vis :love:
aaaa, era sa uit: BINE V-AM REGASIT! :lips: :lips: :lips:



Bine-ai revenit printre...miresici(viitoare sau foste).
Asteptam detalii cand esti odihnita.
Locatie, hotel, tot ce a zis malinka mai sus
te pupam


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 24 Iun 2006, 19:19 
Veteran

Membru din: 07 Ian 2006, 14:23
Mesaje: 341
Citat:
M-AM INTORS!!! (X) (X) (X) v-am lipsit? :p
dupa cum va spuneam, ne-am intors din luna de miere, care a fost absolut superba!!!! daca va mai amintiti, am iscat o adevarata discutie despre luna mea de miere acum ceva timp, fiindca care mai de care imi spunea ca pretul e dubios de mic, iar destinatia cam "necunoscuta". ei, bine, vreau sa va spun ca a fost perfect, locatia e minunata, conditiile au fost super, vremea superba, localnicii niste draguti :ok: poze poate pe maine, caazi imi pica ochii in gura de somn... :D
cam asta a fost... detalii picante nu dau :p :love: dar va asigur ca a fost un vis :love:
aaaa, era sa uit: BINE V-AM REGASIT! :lips: :lips: :lips:
bine ai venit:D:D:Dabia astept sa povestesti cum a fost.Casa de piatrA INCA O DATA


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 26 Iun 2006, 13:09 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
(X)(X)(X)(X)(X)Noi nici macar nu am bagat in ecuatie si luna de miere!!!!!!!!!!!!!!!Am fost si sunt atat de fericita ca ma marit si el ca se insoara,incat am uitat complet!!!!!!!!Unde plecam,ce facem,ce dregem?!?!?!?!?!?HELP!!!!!!(X)(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 27 Iun 2006, 14:53 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:
maine plecam in luna de miere (X)... de fapt poimaine, dar plecarea e din bucuresti, asa ca maine plecam in bucuresti (ca ne-a promis sora-mea distractie si cadouri (X)), iar miercuri plecam sa ne facem de cap :love:
va pup dulce :lips:
p.s. multumesc tuturor fetelor care s-au gandit la mine in ziua nuntii mele si care mi-au facut numai urari frumoase :lips: (apropo de asta, in noaptea cu pricina, cand eram destul de stresata, m-a apucat asa un dor de duca - imi venea sa fug acasa, sa intru pe forum si sa va spun ca tot ce am discutat noi pana atunci parca s-a risipit deodata... cand te vezi "in fata faptului implinit" e cu totul altfel :wacko:)...
pupici la fete... :heart:


maine ma duc sa dau avnasul pt luna de miere. noi am ales sa plecam in grecia, pe insula THASOS, und este superb. este paradisul pe pamant. este super ieftin (99 euro + 99 RON), 7 zile, cazare, transport si mic dejun. plecam pe 12 septembrie.
abia astept...(X)(X)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 27 Iun 2006, 19:20 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:


Si noi am dat avansul pentru luna de miere...Sunt linistita acum...:-`


si eu sunt extrem de linistita. am senzatia ca lucrurile incep sa prinda contur usor-usor.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 27 Iun 2006, 20:08 
Veteran

Membru din: 11 Ian 2006, 10:39
Mesaje: 256
Dar poate sa imi recomande si mie cineva ceva?Ca nu stiu unde am putea sa mergem.As vrea in Turcia(un pitic am si eu pe creier:vreau sa merg la un concert Tarkan:love::p)si Danny e de acord.Dar parca as vrea sa mergem totusi in alta parte,ca in Turcia putem merge oricand.As prefera un loc uitat de lume si plin de soare si apa.Stiti voi ceva?


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 28 Iun 2006, 01:12 
Nou Venit

Membru din: 15 Ian 2006, 13:38
Mesaje: 18
azi am rezervat biletele de avion si cazarea pt luna (saptamina) de miere la Paris si sint asa de fericita!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 28 Iun 2006, 16:42 
Diva

Membru din: 21 Dec 2005, 16:21
Mesaje: 1034
Citat:

maine ma duc sa dau avnasul pt luna de miere. noi am ales sa plecam in grecia, pe insula THASOS, und este superb. este paradisul pe pamant. este super ieftin (99 euro + 99 RON), 7 zile, cazare, transport si mic dejun. plecam pe 12 septembrie.
abia astept...(X)(X)


in thasos am fost si noi :D noi am mers in limenas (capitala insulei) si la anul cu siguranta tot acolo mergem :ok: e intr-adevar superb; dupa cum am mai zis, conditiile sunt bune, nu e nicio pacaleala (cum m-au avertizat multi :p)...
va invidiez :love:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 28 Iun 2006, 17:14 
Veteran

Membru din: 17 Dec 2005, 02:34
Mesaje: 306
Citat:
Dar poate sa imi recomande si mie cineva ceva?Ca nu stiu unde am putea sa mergem.As vrea in Turcia(un pitic am si eu pe creier:vreau sa merg la un concert Tarkan:love::p)si Danny e de acord.Dar parca as vrea sa mergem totusi in alta parte,ca in Turcia putem merge oricand.As prefera un loc uitat de lume si plin de soare si apa.Stiti voi ceva?

noi merem in Insula Rodos...din Grecia
mi-a placut ce am vz...ca m-am documentat..nu gluma!!
acu mai asteptai sa va spun cum a fost..da asta dupa 11 august..ca tunci ma intorc:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 29 Iun 2006, 14:13 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 11 Oct 2005, 17:04
Mesaje: 611
Localitate: bucuresti
Citat:

in thasos am fost si noi :D noi am mers in limenas (capitala insulei) si la anul cu siguranta tot acolo mergem :ok: e intr-adevar superb; dupa cum am mai zis, conditiile sunt bune, nu e nicio pacaleala (cum m-au avertizat multi :p)...
va invidiez :love:

tot in limenas mergem si noi. am fost ieri si am dat avansul. teoretic suntem cu un picior in luna de miere.
abia astept.
eu am fost in grecia in urma cu cativa ani si mi-am promis ca o sa intorc acolo.m-am simtit fffff bine si-mi place foarte tare tot ce tine de grecia (muzica, limba, cultura, tot)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Luna de miere...vol.III
MesajScris: 30 Iun 2006, 01:53 
Diva

Membru din: 13 Oct 2005, 02:34
Mesaje: 668
Citat:
tot in limenas mergem si noi. am fost ieri si am dat avansul. teoretic suntem cu un picior in luna de miere.
abia astept.
eu am fost in grecia in urma cu cativa ani si mi-am promis ca o sa intorc acolo.m-am simtit fffff bine si-mi place foarte tare tot ce tine de grecia (muzica, limba, cultura, tot)


poti sa-mi dai un pm cu detalii:firma tot daca poti
Mersi


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Acest subiect este închis, nu puteţi modifica mesaje sau să scrieţi răspunsuri viitoare.  [ 293 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 15 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România