Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 11:47


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 118 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 14 Mar 2012, 17:46 
Nou Venit

Membru din: 14 Mar 2012, 19:32
Mesaje: 5
si eu voi apela la cineva recomandat de alta mireasa. nu de alta, dar nu vreau surprize. oricum voi avea o trusa de machiaj de urgenta in preajma mea :P


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 19 Mar 2012, 11:31 
Nou Venit

Membru din: 19 Mar 2012, 13:26
Mesaje: 3
Localitate: Bucuresti
Hmm nu stiu exact pe cine as lua dar clar as chema sa fiu machiata si coafata acasa sa nu stau pe fuga inainte de nunta :))


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 23 Mar 2012, 16:42 
Nou Venit

Membru din: 23 Mar 2012, 18:30
Mesaje: 4
si eu vreau sa fiu machiata si coafata acasa:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 25 Apr 2012, 15:00 
Nou Venit

Membru din: 25 Apr 2012, 17:51
Mesaje: 5
da si eu am auzit numai pareri bune despre ea :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 26 Apr 2012, 11:38 
Nou Venit

Membru din: 26 Apr 2012, 14:14
Mesaje: 5
Eu tot asa am de gand sa chem pe cineva acasa :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 20 Iun 2012, 12:39 
Nou Venit

Membru din: 20 Iun 2012, 15:35
Mesaje: 5
eu nu stiu pe cine sa recomand in schimb o sa tin cont de recomandarile voastre ! merci!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 27 Iun 2012, 09:09 
Nou Venit

Membru din: 26 Iun 2012, 18:28
Mesaje: 5
o sa tin cont de recomnadarile vostrae.multumesc!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 29 Iun 2012, 08:50 
Nou Venit

Membru din: 28 Iun 2012, 18:27
Mesaje: 5
eu mai am putin pana atunci....si la make-up am incredere doar in prietena mea!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 13 Iul 2012, 10:44 
Nou Venit

Membru din: 13 Iul 2012, 13:25
Mesaje: 4
Sunt pasionata de asa ceva si fac fel de fel de nebunii :D


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 11 Ian 2013, 01:23 
Nou Venit

Membru din: 11 Ian 2013, 02:35
Mesaje: 4
Eu recomand cu mare drag si incredere pe cine m-a aranjat pe mine atat la nunta cat si in alte zile speciale, face si machiaje si unghii false asa ca am impuscat doi iepuri deodata si nu stiu daca pot scrie aici...se numeste amalia si cred ca o gasiti pe facebook: http://www.facebook.com/AmaliaMakeUpArtis. Face treaba super buna si cu mult suflet. :clap:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 17 Ian 2013, 15:23 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
Miresici care deja ati trecut prin pasul asta :)..ce marca buna de machiaje (farduri , in special fond de ten ) ati folosit si chiar merita? Stiu ca este vorba de ten , eu am unul normal. THX


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 17 Ian 2013, 15:26 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
carlita scrie:
:D

Ce dragutz poate fi ultima imagine ..mai ales vara la o cunuie civila, cu o imbracaminte florala :)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 17 Ian 2013, 15:29 
Senior

Membru din: 06 Oct 2012, 03:33
Mesaje: 155
petramakeup scrie:
Draga mea Mirela,

Hai sa ti explic ceva, pentru ca de dat din gura mult si prost este cel mai simplu lucru.
In primul rand nu cred ca ti-ai luat teapa, deoarece eu am prestat un seriviciu contra ceea ce tu mi ai oferit!!! Ca nu ti a placut asta e altceva, dar nu are nici o legatura cu "tzeapa" asa cum numesti tu.
Iar apoi, tu trebuie sa stii foarte bine, ceea ce ceri unei persoane, trebuie sa iti cunosti stilul, si sa stii sa ceri ce iti doresti, mai strident, mai putin strident si asmd. Iar in al doilea rand mai trebuie sa te ajute si fata, pentru ca eu nu sunt chirurg estetician sa va pot modela asa cum multe din voi visati. Fiti mai realiste si in al doilea rand, invatati sa va exprimati si transmite dorintele corect.
Nu ma astept sa multumesc pe toata lumea si asta este normal in orice domeniu. Dar pe cele care au stiu ce isi doresc cu siguranta le am multumit si multe dintre ele fiind si persoane publice!


Foarte urat din partea ta d-soara! Nu asa castigi renumele de MAKE UP ARTIST ( daca la asta visezi )!! Fata fiecarui se poate modifica prin machiaj nu trebuiesc aduse jigniri.O d-soara ce se crede make up..are in spate scoala, experienta , nu mana de lucru oricum


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 09 Apr 2013, 12:31 
Nou Venit

Membru din: 06 Ian 2009, 15:38
Mesaje: 5
Dar de unde stii tu ca nu am scoala si experienta ma rog? Doar pt ca m-am exprimat asa? Am raspuns cu aceeasi moneda, pt ca asa am considerat atunci. Problema a fost alta atunci...pt un eveniment important se face in general proba, pt o reusita garantata se discuta inainte, se trimit poze etc. Plus ca trebuie alocat un timp, nu se poate face pe repede inainte in ziua nuntii...


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 16 Apr 2016, 16:22 
Nou Venit

Membru din: 16 Apr 2016, 16:22
Mesaje: 2
Hey, v-o recomand pe Katy, are un studio si se numeste Katiusa Popovici. E o alegere personala in primul rand ca mi-a placut cum am relationat,ca mi-a ascultat ideile chiar daca nu erau cele mai bune si am ajuns la un numitor comun si in final la un machiar superb. Mai frumos decat ceea ce imi doream. Un make up artist vede altfel lucrurile fata de tine care te vezi in fiecare zi. E o profesionista in munca ei, o recomand.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 01 Sep 2016, 09:41 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2014, 17:20
Mesaje: 16
Consideram dinaintea nuntii ca e foarte impoartant sa ma simt bine de felul in care arat: de cum sunt imbracata si machiata. Chiar daca rochia ar mai fi putut fi modificata pentru a fi chiar dupa gustul meu, de machiaj nu pot sa ma plang. A fost superb. Si in poze am dat bine si in realitate. Toata lumea ma lauda; dar eu trebuie sa o laud pe Katiusa Popovici, caci ea a fost cea care a avut grija ca eu sa fiu perfecta in ziua nuntii. Sunati-o cu incredere la 0721 323 203.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 17 Noi 2017, 15:34 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2014, 17:20
Mesaje: 16
Buna, Marina! Mekeup artista pe care ti-o recomand eu pentru machiajul de mireasa este Katiusa Popovici. Eu am fost la ea sa ma machieze si sunt super incantata de ce mi-a facut. Nu mi-a facut un machiaj pentru mireasa, inca, dar cu siguranta la ea voi merge. Una dintre prietenele mele s-a machiat la ea cand a avut nunta si a fost suberba. Nu iti mai zic ca i-a rezistat makeup-ul toata noaptea, fara sa transpire sau ceva. Culorile le alege in functie si de preferintele tale, dar si de culoarea ochilor tai. Iti las numarul ei de telefon si un site pe care sa te uiti si sa iti faci o parere despre munca ei: 0721.323.203 – Katiusa Popovici, http://www.katiusapopovici.ro/.


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: Recomandari make-up
MesajScris: 21 Noi 2017, 10:10 
Nou Venit

Membru din: 07 Oct 2014, 17:20
Mesaje: 16
Buna, Monica! Pentru un machiaj de mireasa in primul rand se folosesc produse profesionale, iar in al doilea rand conteaza foarte mult modul in care aplici acele produse pentru a nu avea nemultumiri. Ca sa nu transpiri e nevoie sa folosesti o baza de machiaj profesionala. Iti recomand ca pentru a arata cat mai bine in ziua nuntii sa mergi la un makeup artist profesional, spre exemplu Katiosa Popovici. Eu merg la ea de ceva vreme si sunt foarte multumita de ceea ce realizeaza pe fata mea. Pentru mirese am vazut ca foloseste tehnici mai diferite de machiaj si produse precum MAC, MAKEUP FOREVER etc. Iti recomand cu caldura sa apelezi la ea pentru un machiaj exceptional si rezistent. Iti las numarul ei de telefon: 0721.323.203.


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 118 mesaje ]  Du-te la pagina Anterior  1, 2, 3, 4, 5, 6

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 6 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România