Ultima vizită a fost: Acum este 28 Mar 2024, 12:14


Ora este UTC + 2 [ DST ]




Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 59 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul
Autor Mesaj
 Subiectul mesajului: nelamurire...
MesajScris: 12 Iul 2006, 18:07 
Nou Venit

Membru din: 28 Oct 2005, 02:00
Mesaje: 34
VA ROG MULT SA NE SPUNETI SI VOI DACA VA MERG SAU NU LISTELE DE INVITATI SI LISTELE DE SARCINI! VA MULTUMIM MULT. (webmaster-ul)



Moko:
"nu inteleg nici sa ma bati de ce lista de invitati de la instrumente mi se strege ori de cate ori apas butonul "ok"...fac eu ceva gresit sau ce se intampla....cred ca e a 10 oara cand ma apuc de aranjatul invitatilor si totul e ok cat timp apas doar "adauga" si completez lista...daca insa ma pune:devil: sa apas ok...imi apare "lista goala" ...ce sa fac..:((
multzumesc anticipat!!"


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 13 Iul 2006, 12:59 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:
nu inteleg nici sa ma bati de ce lista de invitati de la instrumente mi se strege ori de cate ori apas butonul "ok"...fac eu ceva gresit sau ce se intampla....cred ca e a 10 oara cand ma apuc de aranjatul invitatilor si totul e ok cat timp apas doar "adauga" si completez lista...daca insa ma pune:devil: sa apas ok...imi apare "lista goala" ...ce sa fac..:((
multzumesc anticipat!!


stai linistita ...lista aia e stricata dintotdeauna....eu am probleme cu cealalta , aia cu sarcinile..eu le bifez, ele se debifeaza!! Partea aceea din site ... schiopateaza!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 13 Iul 2006, 13:09 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:

stai linistita ...lista aia e stricata dintotdeauna....eu am probleme cu cealalta , aia cu sarcinile..eu le bifez, ele se debifeaza!! Partea aceea din site ... schiopateaza!


Pai si ACUMA spuneti? Va rog eu explicati-ne ce probleme sunt, cum se manifesta... si la care din listute!

Va spun sincer ca a mea nu are probleme... instrumentele mele sunt ok, tocmai de aceea ne-ar interesa CINE are probleme si EXACT cum se manifesta!

Multumim de ajutor, fetelor!

(suntem cam tristi... de abia acuma ne spuneti!? de cat timp ati observat!"? Si daca nu ne spuneti VOI, CINE sa ne spuna!?)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 13 Iul 2006, 13:55 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Fetelor, e foarte ciudat! Am incercat acum din nou pe mai multe conturi listele de invitati. La noi toate merg! Moko, ma voi conecta un pic pe contul tau sa vad ce se intampla! Te rog sa nu umbli la instrumentele tale un pic! Multumesc!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 13 Iul 2006, 14:11 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
Fetelor, e foarte ciudat! Am incercat acum din nou pe mai multe conturi listele de invitati. La noi toate merg! Moko, ma voi conecta un pic pe contul tau sa vad ce se intampla! Te rog sa nu umbli la instrumentele tale un pic! Multumesc!



Ok, suntem in ceata RAU DE TOT! Am intrat pe contul tau, moko! Am introdus cateva nume si totul e ok. Se salveaza, face sumele si aranjamentele la masa, TOTUL E OK!

La GinaAngelina, iarasi am intrat pe cont, dar NU AM MODIFICAT NIMIC! Pentru ca Ginuta, ai bifate TOATE sarcinile pana la "1-2 luni inainte". Iar aici mai ai de rezolvat 3 sarcini: "bauturile de cumparat", "rezervarile de confirmat" si
repetitii pentru vals"! Atat! In rest ai totul bifat la zi!

VOI NU VEDETI ACELASI LUCRU CA SI NOI!???


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 13 Iul 2006, 15:18 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 20 Ian 2006, 15:40
Mesaje: 3043
Citat:

Ok, suntem in ceata RAU DE TOT! Am intrat pe contul tau, moko! Am introdus cateva nume si totul e ok. Se salveaza, face sumele si aranjamentele la masa, TOTUL E OK!

La GinaAngelina, iarasi am intrat pe cont, dar NU AM MODIFICAT NIMIC! Pentru ca Ginuta, ai bifate TOATE sarcinile pana la "1-2 luni inainte". Iar aici mai ai de rezolvat 3 sarcini: "bauturile de cumparat", "rezervarile de confirmat" si
repetitii pentru vals"! Atat! In rest ai totul bifat la zi!

VOI NU VEDETI ACELASI LUCRU CA SI NOI!???


GATA!! merga acu ...au ramas bifate! Mie dupa ce le bifam...mi le ascundea ( nu stiu unde le ducea ....la sarcini efectuate cred)..si dupa vreo 4 sapt mai bifam ceva ....si mi le aducea in prim plan p-alea vechi si dispareau astea noi ....si tot asa!!Pana m-am enervat si am renuntat! Nu am mai intrat in sectiunea aia de vreo 3 luni! Azi am intrat de curiozitate sa vad daca merge !!:D:.:D:D Si uite ca e ok!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 13 Iul 2006, 19:05 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Citat:
GATA!! merga acu ...au ramas bifate! Mie dupa ce le bifam...mi le ascundea ( nu stiu unde le ducea ....la sarcini efectuate cred)..si dupa vreo 4 sapt mai bifam ceva ....si mi le aducea in prim plan p-alea vechi si dispareau astea noi ....si tot asa!!Pana m-am enervat si am renuntat! Nu am mai intrat in sectiunea aia de vreo 3 luni! Azi am intrat de curiozitate sa vad daca merge !!:D:.:D:D Si uite ca e ok!


FETELOR, DIN SUFLET VA RUGAM! DACA OBSERVATI PROBLEME LA LISTA DE INVITATI SAU CEA DE SARCINI, SA NE SPUNETI!!! MACAR SPUNETI-NE AICI DACA VA MERGE, CELE CARE LE FOLOSITI!

Multumim mult de tot!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 13 Iul 2006, 19:20 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
La mine lista de sracini merge!!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 13 Iul 2006, 19:29 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
Si listele de invitati? Le folositi?
Va rugam sa ne ajutati si sa ne spuneti!
Invitati si sarcini!

Multumim


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 13 Iul 2006, 19:35 
Veteran

Membru din: 20 Mai 2006, 14:43
Mesaje: 266
Eu pana acum nu am folosit lista de invitati!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 20 Noi 2006, 13:20 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
am si eu o nelamurire. de ce deasupra citatului meu apare scris mare cu verde "mai sunt 6 luni pana la nunta mea?" multumesc:)


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 20 Noi 2006, 13:30 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
am si eu o nelamurire. de ce deasupra citatului meu apare scris mare cu verde "mai sunt 6 luni pana la nunta mea?" multumesc:)
cred ca m-am lamurit. e mana voastra, nu? ca am mai vazut la cateva miresici. ms :-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 20 Noi 2006, 13:33 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
daca va rog mult, puteti schimba la mine data? ramane 26 mai 2007. va multumesc mult. sper ca am pus unde trebuia mesajul:unsure:


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 20 Noi 2006, 14:20 
Admin Ghidul Miresei

Membru din: 14 Apr 2003, 03:00
Mesaje: 486
TU trebuie sa schimbi....la datele personale. Iti pui data nuntii acolo!


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 20 Noi 2006, 14:50 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
TU trebuie sa schimbi....la datele personale. Iti pui data nuntii acolo!

eu am schimbat data la mine...dar in lista cu miresele din 2007 apar tot pe 19 mai:-*


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 24 Noi 2006, 12:43 
Diva
Avatar utilizator

Membru din: 27 Ian 2006, 15:05
Mesaje: 1300
Localitate: Bucuresti
Citat:
eu am schimbat data la mine...dar in lista cu miresele din 2007 apar tot pe 19 mai:-*

Lista miresicilor de la Miresici 2007 este completata manual, ca sa zic asa... Trebuie sa fiu eu pe faza, cu alte cuvinte :~*. Gata, acum esti pe 26...

_________________
Administrator Site Ghidul Miresei


Sus
Neconectat Profil  
 
 Subiectul mesajului: Re: nelamurire...
MesajScris: 24 Noi 2006, 17:20 
Diva

Membru din: 17 Iul 2006, 22:34
Mesaje: 757
Citat:
Lista miresicilor de la Miresici 2007 este completata manual, ca sa zic asa... Trebuie sa fiu eu pe faza, cu alte cuvinte :~*. Gata, acum esti pe 26...
multumesc:-*:lips::ndance:


Sus
Neconectat Profil  
 
Afişează mesajele de la anteriorul:  Sortează după  
Scrie un subiect nou Răspunde la subiect  [ 59 mesaje ]  Du-te la pagina 1, 2, 3  Următorul

Ora este UTC + 2 [ DST ]


Cine este conectat

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 3 vizitatori


Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Căutare după:
Mergi la:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Theme created StylerBB.net & kodeki
Translation/Traducere: phpBB România